dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 141 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 15  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Wiatrówka
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-11-24, 21:28 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-09-16, 20:45
Posty:204
Czy o wygląd wiatrówki tu chodzi, czy o jej użyteczność?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wiatrówka
PostNapisane: 2013-11-24, 21:29 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-09-16, 20:45
Posty:204
silvera napisał(a):
no już też bez przesady nie każdy chce i ma czas (ochotę) czytać 8 stron jeśli chce zadać tylko jedno pytanie .... myślę że skoro tak dobrze pamiętasz na której stronie co piszesz nie zabije cię odpowiedź, szczególnie że ktoś inny jej udzielił

Bez przesady ten temat nie ma 50 stron, żeby nie czytać wszystkich postów. Jakaś kultura i porządek na forum też musi być. Nie można co dwie strony odpowiadać na te same pytania.

mushroom napisał(a):

Można zamontować to i to na wiatrówkę.

Nie napisałam, nic że można zamontować tylko jeden z tych elementów, tylko że pełnią odmienne funkcje.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wiatrówka
PostNapisane: 2013-11-25, 12:36 
silvera napisał(a):
jest tyle miejsc "na odludziu" że naprawdę nie trzeba wchodzić do lasu i straszyć zwierząt, a nie daj Boże postrzelisz sarnę w czasie ochrony łownej i co w tedy ;)

Wiatrówka do 17 J czyli taka bez pozwoleń nie powinna wyrządzić krzywdy sarnie ale faktycznie nie wolno strzelać w lesie. w lesie w zasadzie wolno nie wiele rzeczy. ale znalezienie odpowiedniego miejsca nie jest trudne

Exa napisał(a):
Czy o wygląd wiatrówki tu chodzi, czy o jej użyteczność?

raczej o użyteczność. Pamiętaj, że to dosyć delikatny sprzęt i każdy dodatkowy asortyment przymocowany do lufy obniża sprawność i celność. Paradoksalnie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wiatrówka
PostNapisane: 2013-11-25, 19:46 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2012-11-24, 23:58
Posty:187
kabaczek napisał(a):
silvera napisał(a):
jest tyle miejsc "na odludziu" że naprawdę nie trzeba wchodzić do lasu i straszyć zwierząt, a nie daj Boże postrzelisz sarnę w czasie ochrony łownej i co w tedy ;)

Wiatrówka do 17 J czyli taka bez pozwoleń nie powinna wyrządzić krzywdy sarnie ale faktycznie nie wolno strzelać w lesie. w lesie w zasadzie wolno nie wiele rzeczy. ale znalezienie odpowiedniego miejsca nie jest trudne


No dziękuję bardzo za wsparcie ;) mam nadzieję że do niektórych dotrze że nie wolno tam strzelać :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wiatrówka
PostNapisane: 2013-11-25, 19:47 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2012-11-24, 23:58
Posty:187
mushroom napisał(a):

Można zamontować to i to na wiatrówkę.

Nie napisałam, nic że można zamontować tylko jeden z tych elementów, tylko że pełnią odmienne funkcje.[/quote]

a tak czysto teoretycznie dla samej ciekawości mojej. co byś wolała mieć (gdyby kasy było tylko na jedną rzecz) lunetę czy laser?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wiatrówka
PostNapisane: 2013-11-28, 00:49 
mushroom napisał(a):
sed napisał(a):
juz widzialem, kto inny wskazal mi kierunek
mowie ze ciekawe, choc niecodzienne jak dla mnie
wolalbym zamiast tlumika celownik laserowy ! :)

Taki na przykład jest całkiem niezły
http://www.militaria.pl/center_point_op ... _p9074.xml
.

o doslownie cos takiego, choc RED spot mi bardziej odpowaida, bedzie jak w filmach :)
----------------------------------------------------------
silvera napisał(a):
ale chyba wiatrówka z tym wszystkim co można po montować dziwnie by wyglądała ?!

jak bron rambo :)
----------------------------------------------------------
silvera napisał(a):
a tak czysto teoretycznie dla samej ciekawości mojej. co byś wolała mieć (gdyby kasy było tylko na jedną rzecz) lunetę czy laser?

ja zdecydowanie laser :) takie to bardziej futurystyczne :)
---------------------------------------------------------
kabaczek napisał(a):
ale faktycznie nie wolno strzelać w lesie. w lesie w zasadzie wolno nie wiele rzeczy. ale znalezienie odpowiedniego miejsca nie jest trudne
.

serio nie wolno w lesie ? prawnie nie wolno ?
czemu ? straszenie zwierzat ?
a na leśnej polanie ?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wiatrówka
PostNapisane: 2013-12-01, 18:17 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2012-11-24, 23:58
Posty:187
sed napisał(a):
silvera napisał(a):
ale chyba wiatrówka z tym wszystkim co można po montować dziwnie by wyglądała ?!

jak bron rambo :)


i to działa na plus bo który facet nie chciałby się tak poczuć przynajmniej raz w życiu - pytanie tylko czy z wiatrówką jest to możliwe
----------------------------------------------------------
sed napisał(a):
silvera napisał(a):
a tak czysto teoretycznie dla samej ciekawości mojej. co byś wolała mieć (gdyby kasy było tylko na jedną rzecz) lunetę czy laser?

ja zdecydowanie laser :) takie to bardziej futurystyczne :)


Mnie też laser się jakoś bardziej podoba ale może dlatego że świeci i to na kolorowo :) ładniejszy dla oka :D
---------------------------------------------------------
sed napisał(a):
kabaczek napisał(a):
ale faktycznie nie wolno strzelać w lesie. w lesie w zasadzie wolno nie wiele rzeczy. ale znalezienie odpowiedniego miejsca nie jest trudne
.

serio nie wolno w lesie ? prawnie nie wolno ?
czemu ? straszenie zwierzat ?
a na leśnej polanie ?


ale ja nie rozumiem samej idei strzelania w lesie i po co to komu - pójść na strzelnice lub na jakieś opuszczone miejsce a nie w lesie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wiatrówka
PostNapisane: 2014-01-12, 23:36 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-26, 19:32
Posty:163
kabaczek napisał(a):
Wiatrówka do 17 J czyli taka bez pozwoleń nie powinna wyrządzić krzywdy sarnie ale faktycznie nie wolno strzelać w lesie. w lesie w zasadzie wolno nie wiele rzeczy. ale znalezienie odpowiedniego miejsca nie jest trudne

Nie powinna, ale przyjemnie na pewno jej nie będzie jak dostanie.

silvera napisał(a):
a tak czysto teoretycznie dla samej ciekawości mojej. co byś wolała mieć (gdyby kasy było tylko na jedną rzecz) lunetę czy laser?

Z lunetą fajniejsza zabawa :D Można się poczuć jak sniper.

_________________
Nie jestem szczypiorem :/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wiatrówka
PostNapisane: 2014-01-17, 12:40 
silvera napisał(a):
No dziękuję bardzo za wsparcie ;) mam nadzieję że do niektórych dotrze że nie wolno tam strzelać :)

Gwarantuje, że żadna sarn nie podejdzie do Was, jeżeli będziecie hałasować bronią ale i tak nie wolno tak się bawić w lesie- to zabronione.

violetfusion napisał(a):
Z lunetą fajniejsza zabawa :D Można się poczuć jak sniper.

Pewnie, że fajniejsza. Cała zabawa związana ze strzelectwem opiera się na tym, żeby trafić- im trudniej tym większa satysfakcja. laser moim zdaniem jedyni przeszkadza, chyba że masz sprzęt najwyższej klasy, to sobie skompletuj cały


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wiatrówka
PostNapisane: 2014-01-19, 03:47 
sed napisał(a):
silvera napisał(a):
a tak czysto teoretycznie dla samej ciekawości mojej. co byś wolała mieć (gdyby kasy było tylko na jedną rzecz) lunetę czy laser?

ja zdecydowanie laser :) takie to bardziej futurystyczne :)

takie cos http://www.militaria.pl/center_point_optics/celownik_laserowy_center_point_green_laser_(74251)_p9074.xml , nie? :)
--

silvera napisał(a):
ale ja nie rozumiem samej idei strzelania w lesie i po co to komu - pójść na strzelnice lub na jakieś opuszczone miejsce a nie w lesie.

to wieksza frajda, mozna sie schowac za drzewem, zainscenizowac jakas akcje, a nie tylko stac na strzelnicy na wprost tarczy i celowac, to takie liche troche
--

Gość napisał(a):
Pewnie, że fajniejsza. Cała zabawa związana ze strzelectwem opiera się na tym, żeby trafić- im trudniej tym większa satysfakcja. laser moim zdaniem jedyni przeszkadza, chyba że masz sprzęt najwyższej klasy, to sobie skompletuj cały

no chyba wlasnie z luneta jest latwiej, bo masz zoom, a celownik laserowy tylko wskazuje Ci miejsce


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 141 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 15  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO