dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-11-27, 19:32 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-22, 15:38
Posty:429
Dla mnie taka dzielnicą godną uwagi jest też Ochota. Naprawde tutaj mieszka sie bardzo fajnie. Mam znajomych którzy mieszkaja w Ogrodach Shiraz i po prostu mogłabym ich odwiedzać co tydzień. Fajna infrastruktura, ciekawe miejsca, wszędzie blisko. Naprawde warto zamieszkać.
Zresztą zajrzyjcie na strone dewelopera.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie
PostNapisane: 2014-11-03, 10:28 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-05-27, 09:39
Posty:148
A my mieszkamy w Radzyminie. Jednak mieszkanie tam kosztuje ponad 100 tysięcy mniej niż takie samo w Wawie, okolica jest niesamowita, daje ogromne możliwości, zalew, żagle, nie ma takiego tłoku. Po prostu nie widzę już większego sensu w stolicy - to już nie to samo.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie
PostNapisane: 2014-11-05, 22:16 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2014-05-27, 21:32
Posty:85
Ja w końcu po czterech długich latach poszukiwań zdecydowałam się na mieszkanie na Mokotowie. I gdyby nie to, że zdecydowałam się na skorzystanie z usług Home Brokera, pewnie nadal bym szukała ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie
PostNapisane: 2014-11-06, 18:23 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-05-28, 13:01
Posty:26
Home Broker fajnie działa moim zdaniem. Zaobserwowałam to przy kupnie mojego mieszkania, gdzie wiele rzeczy załatwili za mnie i dodatkowo sprawdzili każdą interesująca mnie nieruchomość pod względem zadłużeń itp.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie
PostNapisane: 2014-11-08, 10:55 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 11:32
Posty:491
Lokalizacja: Warszawa
też miałam przez kilka tygodni wiele nieprzyjemnych sytuacji w różnych biurach pośredników. W końcu zdecydowałam się skorzystać z HB, bo wydali mi się najbardziej wiarygodni i obyło się bez nieprzyjemności. Co prawda trochę to trwało, nim znaleźliśmy odpowiednie mieszkanie ale ważne, że jest i wszystko jest ok. Tak naprawdę wszystko zależy od człowieka na jakiego się trafi.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie
PostNapisane: 2014-11-11, 00:04 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2014-05-27, 21:32
Posty:85
Ja na początku sceptycznie byłam nastawiona do pośredników, bo prowizje itp. ale na szczęście w HB okazało się, że przy rynku pierwotnym nie ma żadnych prowizji. To było na prawdę bardzo zachęcające do skorzystania z oferty :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie
PostNapisane: 2014-11-12, 21:02 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 11:32
Posty:491
Lokalizacja: Warszawa
ale ja np. spotkałam się z tym ze agencja przy każdego rodzaju transakcji życzy sobie prowizję, dlatego szybko je zmieniliśmy na inne, niestety ale czasem trzeba się naszukać aby znaleźć odpowiednią pomoc.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie
PostNapisane: 2014-11-12, 21:12 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2014-05-27, 21:32
Posty:85
Każda agencja ma prawo do własnych zasad. Ważne, aby na wstępie poinformowała o tym klienta. I w Home Brokerze na pierwszym spotkaniu dowiedziałam, się że w przypadku mieszkania z rynku wtórnego taka prowizja będzie ode mnie pobrana, natomiast przy rynku pierwotnym nie ma takiej opłaty. Jeśli chodzi o cenę za metr mieszkania przez HB, a bezpośrednio w biurze sprzedaży developera to otrzymałam taką samą (więc wiem, że nie odbili sobie prowizji wyższą ceną z metra).


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie
PostNapisane: 2014-11-13, 16:28 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 11:32
Posty:491
Lokalizacja: Warszawa
a to oznacza, że HB to uczciwe biuro nieruchomości, od razu postawili sprawę jasno i wiedziałaś czego możesz się po nich spodziewać i z jakimi opłatami musisz się liczyć, a nie jakieś mydlenie oczu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie
PostNapisane: 2014-11-14, 18:22 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-05-28, 13:01
Posty:26
mi dodatkowo pomogli znaleźć odpowiedni kredyt co w moim przypadku było trudna sytuacją, ale HB dał radę cos znaleźć na prawdę na super warunkach jak teraz słyszę od znajomych


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO