dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-02-13, 17:21 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-02-12, 15:44
Posty:10
dolcia4 napisał(a):
Oj nie Żoliborz i Wilanów odpada. To drugie to już taka sypialnia stolicy sie zrobiła i na pewno ta bym nie kupiła mieszkania.

Czemu Wilanów odpada? Mi tam się dobrze mieszka na Wilanowie, a dokładnie na osiedlu Kwintet Wilanów: http://www.kwintet-wilanow.pl/

Mieszkanie w centrum miasta zdecydowanie nie jest dla mnie: huk, tłum i jeszcze wysokie ceny bardzo jak na takie warunki... No ale co kto lubi. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie
PostNapisane: 2013-07-24, 00:38 
Mi się bardzo podobają te nowe mieszkania na Pradze Południe- Park Ostrobramska, naprawdę wygląda to super, słyszałam że wiele mieszkań zostało już wykupionych a wy słyszeliście o czymś fajnym lub wdzieliście?, interesuje mnie tylko rynek pierwotny


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie
PostNapisane: 2013-07-28, 09:29 
Te mieszkania sa bardzo fajne, ja o tyle sie nad nimi zastanawiam, że mam rodzine w Lublinie a stamtąd jest dobry wylot na Lublin:)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie
PostNapisane: 2013-07-29, 16:12 
A może Żoliborz? Dobrze się tam mieszka i powstają ciekawe inwestycje. Na przykład Słodowiec Park wygląda interesująco: http://rynekpierwotny.com/mieszkania/ma ... wiec-park/


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie
PostNapisane: 2013-07-30, 10:06 
na Żoliborzu mieszkałam 2 lata, jakoś ta mnie nie urzekł i z chęcią zmieniła bym lokalizacje, właśnie w ten sposób poznałam warszawę:P


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie
PostNapisane: 2013-07-31, 18:03 
Czy w tych nowych mieszkaniach na Pradze Połudeni sa tez może takie powyżej 100m z większymi tarasami?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie
PostNapisane: 2013-08-04, 23:46 
Takie 100 metrowe na pewno sa tylko nie wiem czy juz nie wyprzedane sprawdź na ich stronie tam jest wszystko


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie
PostNapisane: 2013-08-05, 11:02 
Horlus napisał(a):
na Żoliborzu mieszkałam 2 lata, jakoś ta mnie nie urzekł i z chęcią zmieniła bym lokalizacje, właśnie w ten sposób poznałam warszawę:P

Zielony Żoliborz, pieprzony Żoliborz i nie urzekł?:)

Patryk napisał(a):
Takie 100 metrowe na pewno sa tylko nie wiem czy juz nie wyprzedane sprawdź na ich stronie tam jest wszystko

Musisz sobie dokładnie przeszukać różne budujące się tam inwestycje i będziesz miał obraz sytuacji. Takie 100 metrowe mieszkania z balkonem wychodzącym np. na zachód to świetne mieszkanie, marzenie niemal no ale podejrzewam, że koszt jest zabójczy dla tych marzeń...


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie
PostNapisane: 2013-08-05, 15:13 
Myślisz, że fakt na która strone wychodza okna z mieszkania ma wplyw na cenę?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie
PostNapisane: 2013-08-06, 21:38 
Nikoś napisał(a):
Myślisz, że fakt na która strone wychodza okna z mieszkania ma wplyw na cenę?

Wszystko ma, wysokość, rozkład, które piętro, widok, strona świata... a co może mieć oprócz wielkości?
Poza tym idź na dzień otwarty i się dowiedz.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO