dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-08-08, 16:44 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-08-08, 16:35
Posty:2
ja wybrałam segment na Wawrze. Konkurencyjne ceny, dzielnica jeszcze nie jest modna - to dzieki temu - mozna kupic juz za 4,5tys/m2. Mozna negocjowac, poza tym akurat gdzie ja kupiłam - Avalon Development pomagają w kredytowaniu


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie
PostNapisane: 2012-08-12, 18:28 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-22, 15:38
Posty:429
No a jaką dzielnice proponujecie ? Ja nie chciałabym zeby było zbyt daleko od Centrum , ale tez zeby było spokojniej, wiecej terenów zielonych. No wydaje mi się ze własnie Bielany są tutaj najlepszym rozwiązaniem.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie
PostNapisane: 2012-08-15, 14:55 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2010-06-09, 17:35
Posty:47
tak szczerze powiedziawszy to lokalizację sama musisz wybrać. Dużo zależy od naszych upodobań i przyzwyczajeń, ale fakt masz rację Bielany to bardzo dobre rozwiązanie, też lubię jak jest wokół mnie i spokojnie i zielono. Tylko pytanie, jaki masz budżet na takie mieszkanie?? Jak poważnie myślisz o tym, żeby kupić na Bialanach możesz sobie tutaj zobaczyć http://nieruchomosci.dom.eu/wyszukiwani ... owane.html a co do innej lokalizacji no cóż może po prostu wybrać takie miejsce, gdzie albo mamy blisko do pracy, albo jest dobre połączenie z każdą częścią miasta. Czasem na obrzeżach można kupić super mieszkanka. Dużo zależy od tego, co jest nam najbardziej potrzebne.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie
PostNapisane: 2012-08-23, 09:18 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-04-19, 22:07
Posty:29
Lokalizacja: z 1-ego piętra ;)
jak się chce kupić mieszkanie to trzeba się dobrze zastanowić, bo jednak to jest inwestycja na długie lata, poza tym też nie ma reguły, czy lepiej w mieście, czy może bardziej na obrzeżach. Bo jednak zwrócicie uwagę na to, że wszystko się dość dynamicznie zmienia. Ja postawiłabym chyba na mieszkanko gdzieś w poza miastem, albo na jego obrzeżach, żeby mieszkać w fajnej i spokojnej okolicy. Jak przeglądałam poczytania różnych deweloperów bardzo mi się podobają realizacje tego http://www.milowicz-development.pl/ może ktoś z was też będzie chciał sobie kupić mieszkanie od tego developera.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie
PostNapisane: 2012-09-18, 01:01 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-12-03, 21:23
Posty:28
Najfajniejszą opcją jest jak dla mnie Żoliborz - masz masę parków, dzielnica raczej bezpieczna, blisko do Centrum, pod nosem Arkadia. I wciąż się tam buduje nawet nie tak drogie rzeczy. Ewentualnie jak chcesz bliżej natury to Wilanów, bardzo rodzinnie tam jest, w sam raz z dzieckiem.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie
PostNapisane: 2012-09-18, 19:16 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-22, 15:38
Posty:429
Oj nie Żoliborz i Wilanów odpada. To drugie to już taka sypialnia stolicy sie zrobiła i na pewno ta bym nie kupiła mieszkania.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie
PostNapisane: 2012-11-30, 20:31 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-11-30, 20:27
Posty:4
Czemu Wilanów odpada? ładna okolica, mi się bardzo podoba. Ostatnio odkryłam Ostoję Wilanów, owe osiedle z mieszkankami na sprzedaż, ceny tez nie najgorsze wiec zastanawiam się nad kupieniem tam mieszkanka. Wbrew pozorom łatwo się dojeżdża do centrum. Bardzo bym chciała mieszkać na Wilanowie, i chyba w Ostoi właśnie:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie
PostNapisane: 2012-12-31, 17:13 
Ostoja Wilanów jest budowana przez Fadese? Dobrze kojarzę developera? I co, jest godny zaufania?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie
PostNapisane: 2013-01-02, 13:41 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2012-12-05, 14:31
Posty:307
tego to nie wiem, moja koleżanka kupiła mieszkanie na osiedlu Sawa Wilanów i jest zadowolona, nie wiem jaki deweloper to budował, ale bardzo ładnie tam mają...cisza spokój, zielono..tylko oczywiście długo sie jedzie z centrum...szczególnie w godzinach szczytu


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie
PostNapisane: 2013-01-30, 16:33 
Tak - ostoja Wilanów to Fadesa Polnord Polska, polsko-hiszpanski developer, z tego co slyszales bardzo dobry http://www.fadesapolnord.pl


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO