dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-02-11, 14:16 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-08-29, 20:53
Posty:153
Moja znajoma targuje się właśnie o zniżkę na zrobienie kuchni, także chyba można ;p


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie
PostNapisane: 2012-02-22, 13:40 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-11-09, 17:55
Posty:33
HEj! tym razem ja zaczęłam rozglądac się za jakąś może okazją na kupno nowego mieszkania. Wynajem w Warszawie wiadomo... A własne to własne,choćby ciasne:Paczkolwiek jak juz kupować to fajnie coś z sensem. Możecie polecic jakiegos developera sprawdzonego?Albo ktoś kupił własnie może mieszkanie w dobrej cenie?mogą być też okolice Wawy,bo jak już pisał ktoś,im dalej tym taniej:-) samodzielnie znalazłam nowopowstała inwestycję Sand City Tower i to jest właśnie w piasecznie. Maja nawet jakieś promocje.http://www.sand-city.pl/index.php?page=promocje Jakies opinie na ten temat?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie
PostNapisane: 2012-02-28, 15:42 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-04-11, 16:24
Posty:279
Lokalizacja: Warszawa
nie ma co wyprowadzać się poza miasto, widzisz przecież te poranne korki, masakra...ja bym poszukałą mieszkania w tych okolicach, gdzie powstaje druga linia metra


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie
PostNapisane: 2012-03-19, 16:44 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 11:32
Posty:491
Lokalizacja: Warszawa
a mnie wręcz przeciwnie, marzy mi się osiedlić gdzieś poza zgiełkiem wielkiego miasta, wystarczy mi mieszkania w Warszawie, ostatnio zakochałam się w projekcie, który ma na celu przeniesienie atmosfery francuskiego miasteczka w okolice Warszawy tzw. Villa Creation, projekt przewiduje możliwość wyboru różnych wersji wykończenia domu, dzięki czemu mamy możliwość rozplanowania przestrzeni w zależności od Naszych indywidualnych potrzeb, wiąże się to także z możliwością niższych kosztów zakupu nieruchomości, efekt końcowy nie jest nam narzucany z góry, tylko możemy sami urządzić mieszkanko po swojemu, co bardzo mi się podoba, zobaczcie obiekt moich westchnień :)
http://www.ober-haus.pl/offers_primary/426158


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie
PostNapisane: 2012-05-25, 11:46 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-05-25, 11:32
Posty:3
No ja jestem mieszczuchem i nie wyobrażam sobie mieszkać gdzieś na obrzeżach. Często muszę w pracy zostawać do 21-22. Mieszkałam w Ząbkach ale kupiłam mieszkanie Na Sowińskiego i już nie mogę doczekać się zakończenia tej budowy bo to w super lokalizacji i będę szybko po pracy w domu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Ostoja Wilanów - Fadesa Polnord Polska
PostNapisane: 2012-06-20, 12:50 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-03-03, 13:27
Posty:20
A co myślicie o Ostoi Wilanów? Developerem jest polsko-hiszpańska Fadesa Polnord. Dopiero zaczęłam orientować się w tym temacie, ale osiedle bardzo mi się spodobało i myślę że wyróżnia się zielenią. Zawsze marzyłam żeby mieszkać w mieście, ale w okolicy z dużą ilością zieleni, a to osiedle ma nawet własny park z jeziorkiem. Czy ktoś kupił tam mieszkanie albo się zastanawia i może podzielić się swoimi uwagami?

A tak wygląda:

Obrazek

i park

Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie
PostNapisane: 2012-07-09, 16:01 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-07-09, 15:58
Posty:1
Residence Avalon to nowoczesny kompleks domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, usytuowanych w jednym z najbardziej uroczych zakątków dzielnicy Wawer - przy ul. Poprawnej. Położenie osiedla z pewnością zachwyci tych, którzy kochają piękno przyrody, ciszę i spokój.

Oczywiście więcej informacji na stronie:
http://avalondg.pl

Trochę też można poczytać na:
http://inwestycje.pl/finanse_osobiste/N ... edle-7-m...

Więcej informacji i kontakt:

Adres inwestycji:
ul. Poprawna 110
03-984 Warszawa

Adres biura sprzedaży:
Avalon Development Group Sp. z o.o.
ul. Kamionkowska 51,
Warszawa 03-812

kom +48 502 248 154
tel. +48 22 494 31 90
biuro@avalondg.pl

Pozdrawiam


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie
PostNapisane: 2012-07-16, 16:35 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-06-29, 12:44
Posty:32
Ja sobie odpuściłam mieszkanie w Warszawie i zaczynam szukać w mniejszych miastach. Zauważyłam, że na przykład nowe mieszkania w Świdnicy są o niemal połowę tańsze od tych w Warszawie. Lokacja niezła i blisko do Wrocławia. Kwestia tylko taka, żeby dograć to z pracą.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie
PostNapisane: 2012-08-03, 18:04 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-22, 15:38
Posty:429
Widziałam teraz bardzo fajną inwestycję, co prawda dopiero wszystko jest w planach, ale jak już się wybuduje to będzie świetnie. Chodzi o inwestycje Shiraz Trio na Bielanach. Bardzo zresztą lubie to osiedle, spokojne, ale też i takie ze wszedzie dojedziesz. Wiec lokalizacja jak dla mnie bardzo ok.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie
PostNapisane: 2012-08-07, 15:19 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-07-30, 09:11
Posty:3
mieszkanie w małym mieście nie jest złe jeśli pogodzimy to z naszymi planami zawodowymi, gorzej jeżeli wszyzstko sobie ułożymy, zamieszkamy np w Świdnicy i wszystko weźnie łeb. Mnie póki co nie stać na zakup, zamieszkuję mieszkania do wynajęcia warszawa, wiadomo że lepiej było by mieć swoje, ale jak ktoś może liczyć tylko na siebie, nie ma żadnej innej możliwości zostaje tylko to

_________________
doradztwo mieszkania wynajem kraków


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO