dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-12-23, 12:34 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-11, 17:05
Posty:73
Lokalizacja: Warszawa
Dzięki MisiaBela, to dla mnie bardzo ważne, żeby wszystko było po ręką, bo jakbym po byle co musiała jeździć do centrum... :jackass: Dużo nowych osiedli przypomina niestety pustynię. Byłaś kiedyś w Miasteczku Wilanów? Ja wolę Tarcho, skoro mówisz, że tam jest cywilizacja. ;-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie
PostNapisane: 2011-12-27, 15:50 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-07-28, 15:32
Posty:75
Pracowałam jakiś czas w Miasteczku Wilanów. Niestety w głębi i jak wysiadałam z autobusu to jeszcze miałam 15 minut spacerkiem. No i sklepów mało i strasznie drogie, większość "zdrowa żywność" o "produkty regionalne", nic dziwnego, ze w najbliższej biedronce na Stegnach zawsze trzeba było odstać przynajmniej pół godziny w kolejce. No i to tereny podmokłe. Woda stała cały czas. Współczuję ludziom z ogródkami:/.

_________________
"Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta."


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie
PostNapisane: 2012-01-23, 11:37 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 11:32
Posty:491
Lokalizacja: Warszawa
Zakup mieszkania to zawsze trudna decyzja, warto dobrze zastanowić się zanim podejmiemy ostateczną decyzję o zakupie. Szczerze mówiąc to uważam, ze trzeba mieć naprawdę sporo czasu na to żeby na bieżąco sprawdzać oferty, dlatego zastanawiam się czy nie warto w takiej sytuacji skorzystać z pomocy agencji nieruchomości, która w przeciwieństwie do Nas, stale monitoruje rynek celem poszukiwania ofert spełniających oczekiwania klienta. Co myślicie o takiej pomocy?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie
PostNapisane: 2012-01-26, 22:32 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-12-03, 21:23
Posty:28
Nie ma takiej potrzeby, jeśli wiesz czego szukasz i poświęcisz na to szukanie trochę czasu. A Wilanów nie jest taki zły, to znaczy ma swój urok, którego nie ma żadna inna dzielnica. I jak ktoś chce tam kupować mieszkanie, to chyba lepiej teraz, bo wartość dzielnicy spadać na pewno nie będzie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie
PostNapisane: 2012-01-27, 16:50 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-12-19, 17:20
Posty:2
Tym, którzy chcą kupić mieszkanie w stolicy, a nie wiedzą, na jaką lokalizację się zdecydować, polecam program "Tu chcę mieszkać!"

A tu link: http://rynekpierwotny.com/articles/category/bankiertv/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie
PostNapisane: 2012-01-30, 13:49 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 11:32
Posty:491
Lokalizacja: Warszawa
mendelejew napisał(a):
Nie ma takiej potrzeby, jeśli wiesz czego szukasz i poświęcisz na to szukanie trochę czasu.

No właśnie o tym mówię, że niestety nie każdy z nas ma wystarczająco dużo czasu aby stale przeszukiwać oferty, poza tym odchodząc od samego faktu poszukiwania dobrego lokum, to sen z powiek spełnia mi również myśl o tym, czy zakupione mieszkanie będzie czyste pod względem prawnym, a tutaj zastanawiam się czy zwykły Kowalski może dysponując ograniczonymi możliwościami prześwietlić pod względem prawnym daną nieruchomość?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie
PostNapisane: 2012-01-31, 12:06 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-22, 15:38
Posty:429
Bemowo


Ostatnio edytowano 2012-08-03, 18:02 przez dolcia4, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie
PostNapisane: 2012-01-31, 12:20 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 11:32
Posty:491
Lokalizacja: Warszawa
No tak to jest rzeczywiście plus zakupu nowego mieszkania, że możemy urządzić je po swojemu, ale rzeczywiście w takiej sytuacji trzeba będzie wygenerować dużo większą ilość środków na zakup mieszkania! A jak jest ze zbijaniem ceny, czy można spokojnie się potargować z developerem kupując nowe mieszkanie?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie
PostNapisane: 2012-02-07, 13:06 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2010-04-01, 09:34
Posty:7
Własne mieszkanie to najlepsza z możliwych inwestycji. Moim marzeniem jest osiedle Ostoja Wilanów, piękne tereny, które znajdują się wokół, rezerwat przyrody ale też ciekawa architektura. Można się zakochać-> www.fadesaprokom.pl/pl_galeria-wizualizacje.html ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie
PostNapisane: 2012-02-08, 22:30 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-22, 15:38
Posty:429
aaneczkaa napisał(a):
No tak to jest rzeczywiście plus zakupu nowego mieszkania, że możemy urządzić je po swojemu, ale rzeczywiście w takiej sytuacji trzeba będzie wygenerować dużo większą ilość środków na zakup mieszkania! A jak jest ze zbijaniem ceny, czy można spokojnie się potargować z developerem kupując nowe mieszkanie?

Z tym targowaniem z deweloperem to nie mam pojęcia. Nie wiem czy te ceny które są przez nich podane są już tymi finalnymi. Ale zawsze można spróbować ;) Masz już coś na oku ?


Ostatnio edytowano 2012-08-03, 18:02 przez dolcia4, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO