dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Igrzyska śmierci
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-02-13, 13:18 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-08-29, 20:53
Posty:153
Cóż... ja przeczytałam i patrząc na trailery, film zapowiada sie nieźle.

Tak miałam, tak, ze sodziewałam sie czegoś zupełnie po innego po filmie... np. z Drive, liczyłam raczej na Fast and furios niż Tarantino...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Igrzyska śmierci
PostNapisane: 2012-02-13, 23:53 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2012-01-06, 02:02
Posty:56
Nawet, gdyby porównać do Korei 1 część sagi, to w 2 ludzie zaczynają się buntować przed władzą, myślisz, że w Korei ludzie by się na to odważyli? Nie znam aż tak dobrze historii tego państwa, ale od lat ludzie się na to godzą. Chociaż jak jest tam na prawdę pewnie i tak się nie dowiemy, nawet filmy dokumentalne o Korei muszą przejść cenzurę. Tam największe tragedie się ukrywa, w Igrzyskach było podobnie. Chociaż cała ceremonia dożynek i igrzysk głodowych jest nie tyle, że jawna bo wręcz nakazana.
Ta książka jest tak niesamowita, że film musi mieć klimat, który porwie widza, bo jeśli tak nie będzie to na prawdę wielka szkoda tak dobrej treści.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Igrzyska śmierci
PostNapisane: 2012-02-26, 23:44 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-10-01, 16:39
Posty:143
Daria, mi się znowu Panem skojarzyło z komunizmem. Bo tam jeszcze niektórzy mieli odwagę żeby prowadzić grę z władzą. No i panowała powszechna paranoja i zakłamanie jak kiedyś u nas. Kłusownictwo było ścigane w Igrzyskach ale ludzie i tak polowali o czym wiedzieli strażnicy i przymykali oko kiedy też mieli w tym jakiś interes.
W Igrzyskach była propaganda i u nas też była. To chyba chodzi o to, że patologie są wtedy kiedy państwo jest tylko po to, żeby dbać o siebie a nie obywateli. W Korei ludzie mają już trochę wyprane mózgi od tej propagandy u nas i w igrzyskach prawie wszyscy zdawali sobie sprawę, że to wszystko co oficjalne to iluzja i zło.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Igrzyska śmierci
PostNapisane: 2012-02-27, 19:23 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-01-06, 17:55
Posty:10
Bonik84 napisał(a):
sorger napisał(a):
Daria117 napisał(a):
W trailerze jest jedynie pierwiastek tego co zawiera książka. I właściwie nie pokazuje wiele.

Raczej na pewno wybiorę się do kina niestety teraz jest moda na omijanie w filmach większości motywów z książek, a do trailerów wsadza się wszystko co wartościowe w filmie :/


Też mam związane z tym obawy, ale mam tak przed każdą ekranizacją książki którą czytałem ;)
Chociaż mój 6-ty zmysł mówi mi, że reżyser i aktorzy Igrzysk staną na wysokości zadania :D


No, obawy zawsze są przed filmem, na którym zależy nam, żeby był udany. Ale trailer wygląda bardzo fajnie, ja byłabym dobrej myśli... widzę dobry klimat.

_________________
- Czy nie mógłby pan mnie poinformować, którędy powinnam pójść? - mówiła dalej.
- To zależy w dużej mierze od tego, dokąd pragnęłabyś zajść - odparł Kot-Dziwak.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Igrzyska śmierci
PostNapisane: 2012-03-12, 11:06 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-08-29, 20:53
Posty:153
krecik -A nie udało Ci się przypadkiem wygrać wyjazdu do Londynu na premierę?? To dopiero coś dla fana przez duże F ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Igrzyska śmierci
PostNapisane: 2012-03-12, 16:47 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-10-18, 16:10
Posty:17
kobieteczka napisał(a):
krecik -A nie udało Ci się przypadkiem wygrać wyjazdu do Londynu na premierę?? To dopiero coś dla fana przez duże F ;)



to by było dopiero coś ;]]]
premiera w lądku ;]

ciekaw jestem co przygotują na tą okazję...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Igrzyska śmierci
PostNapisane: 2012-03-13, 23:33 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2012-01-06, 02:02
Posty:56
mówicie o tym konkursie? słyszałam o tym :) Oj tylko pomarzyć o takiej wygranej :D Chociaż komuś się uda, i ktoś to przeżyje! Pozazdrościć! :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Igrzyska śmierci
PostNapisane: 2012-03-15, 15:40 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-11, 17:05
Posty:73
Lokalizacja: Warszawa
Ale mówicie o takiej prawdziwej premierze z czerwonym dywanem i gwiazdami? To moje ciche marzenie od dzieciństwa...

Ja tylko o jakiejś grze miejskiej w radiu słyszałam.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Sprzęt kosmetyczny
PostNapisane: 2012-03-15, 21:04 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2012-01-11, 11:20
Posty:89
Ja osobiście książki nie czytałem, a trailer moim zdaniem średni. No ale cóż - oglądnę na pewno - czy się skuszę na kino - duża szansa, ostatnio ogólnie często tam bywam. Mam nadzieję, że moja złą ocena nie przełoży się na film i będzie go warto obejrzeć.

_________________
PWSZ Nysa Forum


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Igrzyska śmierci
PostNapisane: 2012-03-19, 16:17 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-08-29, 20:53
Posty:153
Makbetka napisał(a):
Ale mówicie o takiej prawdziwej premierze z czerwonym dywanem i gwiazdami? To moje ciche marzenie od dzieciństwa...

Ja tylko o jakiejś grze miejskiej w radiu słyszałam.

Makbetko, premiera londyńska była 14.marca, a gra jakoś do wczoraj ;)

Ja wzięłąm udział w konkursie z gadżetami, na razie cisza...

A widzieliście to?? http://www.youtube.com/watch?v=nBfxdj16-UU&context=C405bbd0ADvjVQa1PpcFMGAWK9z0u_FdZAQyP5-YrFEpmibNZgZ7o%3D :mrgreen:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO