dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Igrzyska śmierci
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-03-23, 17:51 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-10-18, 16:10
Posty:17
no i film wczoraj wszedł do kin,
znajomy mój widział nocny pokaz, mówi że świetne kino,
wybieram się koniecznie w sobotę ;]


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Igrzyska śmierci
PostNapisane: 2012-03-23, 23:22 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2012-01-06, 02:02
Posty:56
A ja byłam dzisiaj na premierze i powiem tak... WARTO BYŁO CZEKAĆ :) jestem zadowolona z filmu i mój znajomy, który książki nie czytał i nawet nie wiedział o czym była, również wypowiadał się o filmie pozytywnie :) Recenzję są przychylne, moje wrażenia również. Myślę, że film ma spore szanse na duży sukces. Ciekawe jak to będzie :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Igrzyska śmierci
PostNapisane: 2012-03-24, 13:48 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2012-03-15, 20:30
Posty:120
Muszę koniecznie obejrzeć :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Igrzyska śmierci
PostNapisane: 2012-03-26, 10:59 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-08-29, 20:53
Posty:153
no i jak??
Ja byłam :mrgreen:
Jestem pod wrażeniem. Znalazłam taką opinię:"
Bardzo porządnie zrealizowany (choć nieco przydługi, trwa blisko dwie i pół godziny) i świetnie zagrany film, wyprzedzający o kilka długości większość podobnych produkcji. Oczywiście morały z niego płynące są tyleż szlachetne, ile w większości banalne, zaś odniesienia do współczesności, z telewizją jako pożywką dla żądnej krwi tłuszczy, nazbyt czytelne i wielokrotnie już przerobione, od powieści Stephena Kinga ("Wielki marsz", "Uciekinier") po film "Battle Royale". Ale sama świadomość, że kino dla młodzieży – nawet zrealizowane w hollywoodzkiej pop-konwencji – wciąż potrafi mówić o poważnych sprawach, jednak podnosi na duchu. No i warto zwrócić uwagę na grającą główną rolę Jennifer Lawrence. Już za występ w "Do szpiku kości" dostała nominację do Oscara, teraz zaczyna wyrastać na jedną z czołowych gwiazd Hollywood." Nie zgadzam sie z nią!! był najkrótszy jak się da, ja chętnie posiedziałbym jeszcze ze dwie godziny, bo nawet nie zdążyłam zmienić pozycji :P Co do tego, ze Katniss rewelacyjny to jak najbardziej ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Igrzyska śmierci
PostNapisane: 2012-03-26, 20:03 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2012-01-06, 02:02
Posty:56
Ja nawet nie odczułam tego, że trwał tak długo! Myślałam, że trwał o wiele krócej niż w rzeczywistości. Ale to akurat spora zaleta filmu. A co do Katniss - filmowa perełka! Jej obecność w tym filmie nie wymaga komentarza, po prostu nie wyobrażam sobie go bez niej. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Igrzyska śmierci
PostNapisane: 2012-03-29, 07:10 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-09-22, 18:53
Posty:187
Widzę same pozytywne opinie, więc chyba się wybiorę. Miałam iść na J. Cartera, ale to podobno klapa - jedna z największych w historii Disneya. Zostają zatem Igrzyska Śmierci. Mam nadzieję, że warto:)

_________________
sklep godny polecenia


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Igrzyska śmierci
PostNapisane: 2012-04-03, 17:57 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2012-01-06, 02:02
Posty:56
Akurat tak się składa, że Johna Cartera też oglądałam i to jest specyficzny film, nie każdemu może się spodobać. To typowe Sci-Fi (mars, pustynie i dziwne stwory) ale jak dla mnie opinia "totalna klapa" jest przesadzona. Bo mi i moim znajomym, z którymi go oglądałam się podobał. Chociaż jeśli wahasz się pomiędzy tymi dwoma filmami, to faktycznie doradzam "Igrzyska śmierci". :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Igrzyska śmierci
PostNapisane: 2012-05-27, 21:57 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-07-28, 15:32
Posty:75
Igrzyska podobały się nawet mojemu ukochanemu, a musiałam go trochę ciągnąć na siłę na ten film :P

_________________
"Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta."


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Igrzyska śmierci
PostNapisane: 2012-11-18, 02:08 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-11-18, 01:58
Posty:21
Lokalizacja: woj. Lubelskie
niom fajny był, ale ja to bardzo przeżywam jak są źli ludzie którzy czerpią radość z krzywdy innych


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Igrzyska śmierci
PostNapisane: 2012-11-21, 12:16 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-08-13, 13:27
Posty:264
Brzmi zachęcająco, wiec będę musiał obejrzeć :P

_________________
Ciekawe informacje, dla każdego


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO