dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Jaki ekspres polecacie?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-12-02, 14:09 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-08-31, 09:26
Posty:17
Na magicznej planecie znalazłam świetny ekspres ciśnieniowy do kawy za bardzo przyzwoita cenę BOSCH TCA 5201 benvenuto classic piano - chętnie coś takiego bym widziała u siebie w kuchni. W sumie myślałam, ze jest droższy, no ale spotkało nie miłe zaskoczenie jak zobaczyłam, ze cena jest niższa od tej, która zakładałam.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaki ekspres polecacie?
PostNapisane: 2011-02-02, 11:52 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-12-28, 14:15
Posty:39
Wszystko zależy od tego ile pieniędzy mamy przeznaczone na ekspres. Jeśli do 300 złotych, to taki electrolux może być dobry. W tej cenie można też znaleźć jakiegoś krupsa dolce gusto. Ładny zgrabny :) A jak ktoś ma więcej pieniędzy, to warto poszukać tych droższych modeli Krups lub Saeco.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaki ekspres polecacie?
PostNapisane: 2011-02-16, 14:36 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-06-12, 20:05
Posty:207
Omijaj te ekspresy, które są jedynie na kapsułki. Lepsze są te, do których można używać kawy mielonej. Także jeżeli już chcesz ekspres ciśnieniowy, to lepiej wybrać tego typu: http://magicznaplaneta.pl/dzial/drobnea ... prod=92698 Jest o wiele praktyczniejszy.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaki ekspres polecacie?
PostNapisane: 2011-10-03, 12:45 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-07-12, 10:52
Posty:54
Na pewno jakiejś dobrej firmy, wydaje mi się, że Zelmer albo Bosch byłyby najlepsze. Mato podał fajny model w sklepie Magiczna Planeta, zerknęłam na niego właśnie i wydaje się być porządny. No i oczywiście najlepsze są takie, do których można używac kawy mielonej a nie kapsułek - są one strasznie drogie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaki ekspres polecacie?
PostNapisane: 2011-10-09, 13:53 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-07-11, 08:30
Posty:77
własnie też miałam polecić magiczna planetę , tam są najtańsze produkty i tam najlepiej zaopatrzyć się w dobry ekspres, przede wszytskim nie warto kupować jakieś taniego bo to tylko strata pieniędzy, najlepiej juz zainwestować i kupić porządny ekspres z młynkiem, ciśnieniowy robiący wiele różnych rodzajów kaw


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaki ekspres polecacie?
PostNapisane: 2011-11-28, 03:36 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-11-28, 03:31
Posty:1
A ja szukam informacji na temat tego, czy lepiej kupić ekspres kolbowy czy automatyczny? Znalazłam galerię z paroma fajnymi (ceny jakoś przełknę) i wpadł mi w oko ostatni, żółty marki FrancisFrancis: http://www.swiatrezydencji.pl/design/wz ... nazwiskiem W ogóle, czy ktoś zna markę? O Miele słyszałam, o tych, które tu Państwo wymieniali, również. Ale ta to dla mnie nowość, a wygląda naprawdę dobrze i nie wiem, czy ryzykować. Jakby był tu jakiś użytkownik, ewentualnie widział coś tej marki u znajomych, byłabym wdzięczna za komentarz.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaki ekspres polecacie?
PostNapisane: 2011-12-15, 07:33 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-11-09, 07:19
Posty:137
ważne by byla rurka do spieniania mleka. a tak to sie zupelnie nie znam

_________________
modne dodatki


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaki ekspres polecacie?
PostNapisane: 2012-05-30, 15:48 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-05-28, 14:42
Posty:8
przede wszystkim ciśnieniowy, bo przelewowe są do niczego. no i nie na kapsułki


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaki ekspres polecacie?
PostNapisane: 2012-05-31, 10:38 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-05-28, 14:42
Posty:8
Osobiście jestem miłośniczką ekspresów w pełni automatycznych. Rano naciskam dwa przyciski i mam espresso, cappuccino, latte lub macchiato. Wiele osób chwali także ekspresy ciśnieniowe ręczne. Ja za nimi nie przepadam, gdyż po każdej kawie trzeba go myć, a to w przypadku parzenia kilku filiżanek na raz jest niepraktyczne. Modeli na kapsułki nie polecam gdyż są drogie w eksploatacji.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaki ekspres polecacie?
PostNapisane: 2016-01-07, 16:50 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2016-01-07, 16:36
Posty:3
Lokalizacja: Warsaw
Temat już pewnie przestarzały, ale mogę z czystym sumieniem polecić De'Longhi Eletta (https://www.przyjacielekawy.pl/ekspresy-do-kawy/delonghi), który bez zarzutu mi już długo służy. Mam moje ulubione cappuccino za jdnym przyciskiem ;-) Nie ma porównania z kawą rozpuszczalną, którą kiedyś piłam.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO