dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Jaki ekspres polecacie?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-08-19, 21:28 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-08-19, 21:18
Posty:1
Witam, potrzebuję porady. Jaki ekspres ciśnieniowy polecacie na prezent? Moja przyjaciółka jest maniaczką kawy i chciałabym kupić jej taki. To spora inwestycja więc szukam sprzętu dobrej jakości a na rynku jest tyle propozycji, że czuję się mocno zagubiona :shock: . Jakie macie propozycje? Z góry dziękuję.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-17, 20:57 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-09-17, 19:50
Posty:6
A do jakiej kwoty ma być ten ekspres? Ja ostatnio kupiłam ten http://www.hiperokazja.pl/de-longhi-ekspres-ec9.html i sprawuje się świetnie bo kawka pyszna, marka też dobra - nie chińszczyzna. Ale to zależy ile masz środków na niego i jakie ma mieć funkcje. Też jestem kawoszem i wiem, że ekspres ekspresowi nie równy ;-)

_________________
Lepiej być kretem niż kretynem...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-20, 14:53 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-09-20, 13:09
Posty:10
Doskonal rozumiem twoją przyjaciółkę, bo ja również ubóstwiam kawę :-)
Jestem posiadaczką ekspresu "Dolce Gusto". Dostałam go na święta. Ogólnie jestem
z niego bardzo zadowolona - działa bez zarzutu, a i kawa bardzo dobra wychodzi. Z tego co wiem, kosztuje on ok. 500 zł, więc najtańszy nie jest. Dużym minusem jest cena kapsułek, która wynosi ok. 20-22 zł za opakowanie (16 lub 8 kaw, zależnie od ich rodzaju).
Gdybym sama miała zakupić ekspres, to nie wiem, czy nie zdecydowałabym się na jakiś tańszy w eksploatacji. Jeśli ktoś, tak jak ja, wypija ok. 3-4 filiżanek dziennie, to musi się liczyć z wydatkiem rzędu 100 zł miesięcznie za kapsułki Dolce Gusto.
Zerknęłam na ekspres, który poleca koleżanka i przyznam, że oferta wygląda zachęcająco. Cena - 150 zł wydaje się bardzo korzystna, a i pewnie koszt eksploatacji dużo niższy
(w porównaniu do Dolce Gusto).
Tak więc tym, którzy planują zakupić w najbliższym czasie ekspres, radzę, zastanówcie się jak często będziecie z niego korzystać. Sama cena ekspresu nie jest aż tak ważna, ważniejszy jest koszt eksploatacji.
Pozdrawiam
Kawoszka :-P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-21, 19:21 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-09-21, 18:28
Posty:13
Sama zastanawiam się nad zakupem ekspresu do kawy, ale na razie zbieram opinie, który będzie najlepszy. Na innym forum czytałam dużo bardzo pozytywnych wypowiedzi o ekspresach marki KRUPS. Pierwszy wynik jaki wyszukałam to był jakiś ekspres za ponad dwa tysiące złotych, więc mnie to trochę przeraziło, ale poszukałam lepiej i znalazłam kilka innych i tańszych propozycji. Np. taki: http://www.electro.pl/produkt-KRUPS_Ekspres_KP_2005_Dolce_Gusto_2850_zl_od_firmy_Krups_29_2B_pakiet_startowy_GRATIS_2B_Karty_do_gr-79312,152.html. To jest ten model Dolce Gusto, o którym wspominała koleżanka wyżej, ale nie napisała dokładnie jaki posiada model. Na tej samej stronie można kupić też kapsułki z kawą (są różne rodzaje) - 8 kapsułek za 18 zł. Zakładając, że wypijam w domu jedną lub dwie kawy dziennie, to myślę, że będzie mi się opłacało kupić ten zestaw. Jak myślicie?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-23, 13:42 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1126
moim zdaniem jeśli chodzi o ekspresy to liczą się tylko 3 firmy, saeco, delonghi i krups, bo te trzy specjalizują się w ekspresach ciśnieniowych, a pozostałe no cóż... nie oszukujmy sie jak ktos produkuje wszystko od lokówek, przez agd i rtv po części samochodowe to prawdopodobnie niczego nie robi dobrze ;)

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-24, 12:10 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-23, 10:52
Posty:149
Lokalizacja: silesia
ja z wlasnego doswiadczenia moge polecic saeco.

dla mnie te ekspresy sprawdzaja sie super, zarowno w domu jak i biurze.

dolce gusto osobiscie nie lubie z jednego powodu:

to tak jak stolowanie sie codziennie w mc donald's...

a klasyczny express cisnieniowy daje duze mozliwosci jesli chodzi o rodzaj kawy.
osobiscie polecam te z mlynkiem do mielenia kawy... pychotka!!

co do kawy- ja uwielbiam lavazze :-)

_________________
Każdy z nas jest indywidualnością. To sprawia, że jesteśmy jedyni w swoim rodzaju. I wyjątkowi. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-30, 14:41 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-10-20, 09:48
Posty:11
No ja to jestem uzależniona od kawy. I namówiłam szefa, żeby kupił nam do biura :D o taki http://www.hiperokazja.pl/de-longhi-ekspres-ec9.html - jest akurat w promocji więc się nie wykosztował za bardzo ;) a kawka.... mmmmm ;) chyba zaraz pójdę sobie zrobić bo nabrałam ochoty :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-30, 15:11 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Próbowałem znaleźć w internecie swój, ale w googlach wyniki wyszukiwania zapchały mi jakieś porównywarki cen.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-17, 19:06 
Kawę kocham w każdych ilościach, oczywiście bezpiecznych dla serducha i dlatego przymierzam się do zmiany ekspresu na nowy, piękny i ciśnieniowy, który będzie robił pyszną kawę i spieniał capuccino. Dlatego chętnie przyglądnę się Waszym propozycjom i może znajdę coś odpowiedniego dla siebie. Pozdrawiam:)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-18, 12:10 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-11-18, 00:30
Posty:187
Uwielbiam kawę - w rozsądnych ilościach. Nie ma nic bardziej miłego niż aromatyczna, kawowa woń unosząca się po całej kuchni... Kupiłam jakiś czas temu ekspres Boscha barino na torres.pl. Nie była to bardzo duża inwestycja - 339 albo 335 zł. Jak przychodzą do mnie znajomi to siadamy w kuchni i "sączymy"( ja oczywiście rozsądną ilość).

_________________
kajas


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO