dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Płyta indukcyjna - za i przeciw
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-09-28, 15:02 
Marta Kowalewska napisał(a):
WiolamM napisał(a):
Jaka cena takiej płyty?


Kuchenka indukcyjna (1 pole) kosztuje 1000 zł, ta z 2 polami to koszt 2000 zł.

Pozdrawiam, Marta Kowalewska
Online Ekspert marki PHILIPIAK


Czy Wasze płyty są przenośne?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Płyta indukcyjna - za i przeciw
PostNapisane: 2017-09-29, 20:41 
Jakuś, tak - płyty są przenośne.

Pozdrawiam, Marta Kowalewska
Online Ekspert marki PHILIPIAK


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Płyta indukcyjna - za i przeciw
PostNapisane: 2017-12-28, 17:11 
Ma ktoś ich płytę jakieś zalety?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Płyta indukcyjna - za i przeciw
PostNapisane: 2018-10-26, 21:15 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-06-03, 08:35
Posty:188
Ja niestety czasami tęsknie za tradycyjną kuchenką z palnikami gazowymi. Niestety nie wszystkie garnki czy patelnie nadają się na indukcyjną, więc musiałam co nieco powymieniać w kuchni z wyposażenia :(


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Płyta indukcyjna - za i przeciw
PostNapisane: 2018-10-27, 09:43 
serio nie wszystkie się nadają? dużo musiałaś wymieniać?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Płyta indukcyjna - za i przeciw
PostNapisane: 2018-10-29, 16:06 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-06-03, 08:35
Posty:188
roksikac napisał(a):
serio nie wszystkie się nadają? dużo musiałaś wymieniać?

No niestety wszystkie garnki musiałam wymienić, ale za to kupiłam sobie piękny zestaw garnków loremis


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Płyta indukcyjna - za i przeciw
PostNapisane: 2018-10-30, 16:23 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-05-09, 11:46
Posty:184
roksikac napisał(a):
serio nie wszystkie się nadają? dużo musiałaś wymieniać?

Serio serio. Masz różne rodzaje kuchenek, np. indukcyjne czy gazowe. Kiedyś było tak, że na indukcję było bardzo mało garnków czy patelni. Teraz już to się zmieniło i praktycznie każdy garnek nadaje się na każdy rodzaj kuchenki. Ale jak chcesz mieć dobre garnki to trzeba też patrzyć na ich jakość i producenta.

Aria napisał(a):
Ja niestety czasami tęsknie za tradycyjną kuchenką z palnikami gazowymi. Niestety nie wszystkie garnki czy patelnie nadają się na indukcyjną, więc musiałam co nieco powymieniać w kuchni z wyposażenia :(

Dlatego ja mam nowoczesną kuchenkę ale wciąż gazową :idea: Szybko mogę wszystko przygotować i nie mam problemów z garnkami. Do tego bardzo dobrze spisuje się w moim przypadku gotowane na potrójnych dnach.


Aria napisał(a):
No niestety wszystkie garnki musiałam wymienić, ale za to kupiłam sobie piękny zestaw garnków loremis

Czyli marka ambition? Ja mam selection ale to chyba jedno i to samo tylko się designem różnią nie?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Płyta indukcyjna - za i przeciw
PostNapisane: 2018-10-31, 18:37 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-06-03, 08:35
Posty:188
Mikus napisał(a):
Serio serio. Masz różne rodzaje kuchenek, np. indukcyjne czy gazowe. Kiedyś było tak, że na indukcję było bardzo mało garnków czy patelni. Teraz już to się zmieniło i praktycznie każdy garnek nadaje się na każdy rodzaj kuchenki. Ale jak chcesz mieć dobre garnki to trzeba też patrzyć na ich jakość i producenta.

Fakt kiedyś był naprawdę spory problem z doborem garnków na kuchenkę indukcyjną, a teraz bez problemu można sobie coś wybrać i to nawet za niewielkie pieniądze


Mikus napisał(a):
Dlatego ja mam nowoczesną kuchenkę ale wciąż gazową :idea: Szybko mogę wszystko przygotować i nie mam problemów z garnkami. Do tego bardzo dobrze spisuje się w moim przypadku gotowane na potrójnych dnach.

U mnie to się bardzo często sprawdza, mój ukochany nigdy nie jest na czas jak wraca z pracy, ale za to posiłek zawsze ma ciepły


Mikus napisał(a):
Czyli marka ambition? Ja mam selection ale to chyba jedno i to samo tylko się designem różnią nie?

Dokładnie tak jak mówisz, chyba nawet z tego samego są zrobione, no ale wyglądem bardziej uwiodły mnie garnki loremis


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Płyta indukcyjna - za i przeciw
PostNapisane: 2018-11-02, 22:08 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-04-17, 18:21
Posty:75
Aria napisał(a):
Fakt kiedyś był naprawdę spory problem z doborem garnków na kuchenkę indukcyjną, a teraz bez problemu można sobie coś wybrać i to nawet za niewielkie pieniądze


Wiesz indukcja u nas całkiem niedawno stała się popularna . Ja też zmagałam się z tym problemem. Chociaż od za małe pieniądze to ja wolę dobry produkt

Aria napisał(a):
Mikus napisał(a):
Czyli marka ambition? Ja mam selection ale to chyba jedno i to samo tylko się designem różnią nie?

Dokładnie tak jak mówisz, chyba nawet z tego samego są zrobione, no ale wyglądem bardziej uwiodły mnie garnki loremis
Czy naprawde różnią się tylko wyglądem ?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Płyta indukcyjna - za i przeciw
PostNapisane: 2018-11-06, 18:38 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-05-09, 11:46
Posty:184
kawawkubku napisał(a):
Wiesz indukcja u nas całkiem niedawno stała się popularna . Ja też zmagałam się z tym problemem. Chociaż od za małe pieniądze to ja wolę dobry produkt

Jak się ma dużo pieniędzy to można wydać nawet kilka tysięcy na garnki, a jak się jednak trochę oszczędza to dobór jakości i ceny już nie jest taki prosty. Aczkolwiek na moje garnki złego słowa nie powiem, a milionów nie kosztowały :)
kawawkubku napisał(a):
Czy naprawde różnią się tylko wyglądem ?

W gruncie rzeczy raczej tak. Obydwa zestawy są ze stali nierdzewki i mają trójwarstwowe dno. Także istotne różnice może dostrzec (jedynie kobieta 8-) ) w wyglądzie :P Dla mnie garnek jak garnek. Byleby sie nie przypalał.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO