dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 24  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Sprzęt Agd
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-04-18, 12:37 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2013-01-05, 22:57
Posty:50
Jeśli kontroluje czas pieczenia to znaczy, że jak zaponę go wyłączyć to nic się nie stanie?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sprzęt Agd
PostNapisane: 2013-04-18, 15:20 
Przydałby mi się taki piekarnik to niczego bym nie spaliła:P Dobrze, że pralka się wyłącza w czasie, który podam. A jak nie podam i zapomnę wyjąć prania to przynajmniej włączy mi się cykl odświeżania:-)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Sprzęt Agd
PostNapisane: 2013-04-18, 18:46 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-12, 14:53
Posty:171
Mój mąż też często zbyt mocno przypieka obiad, taki bajer w piekarniku byłby super:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sprzęt Agd
PostNapisane: 2013-04-18, 21:16 
A jak jest z czyszczeniem baardzo brudnych naczyń w zmywarce? są jakieś specjalne dysze?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Sprzęt Agd
PostNapisane: 2013-04-18, 21:27 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2013-01-05, 22:57
Posty:50
Jest w zmywarkach opcja Power Clean Max, to modyfikacja systemu Power Clean. W niej mamy 24 dysze obrotowe zamiast 32 statycznych. Zwiększyło się ciśnienie i zasięg strumienia wody. Można tym walczyć z przypaleniami;-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sprzęt Agd
PostNapisane: 2013-04-26, 21:18 
No to dobrze, bo u mnie często zaschnięte gary stoją. Zależy mi także na oszczędności, a słyszałem, że z technologią 6-ty zmysł lepiej dopasowane są parametry.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Sprzęt Agd
PostNapisane: 2013-04-26, 23:29 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2013-01-05, 22:57
Posty:50
W ostatni weekend pojechałam na zakupy i kupiłam zmywarkę. Wypróbowałam już opcję Power Clean Max, bo siostra przypaliła obiad:-P Garnek wyglądał jak nowy po umyciu i ani śladu przypalenia. A jak włączyłam program nocny to nawet nie słyszałam i zasnęłam. Dam znać jak się dalej sprawdza, ale jak na razie nie żałuję ani trochę :-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sprzęt Agd
PostNapisane: 2013-04-27, 20:18 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-12, 14:53
Posty:171
No to gratulacje z udanego zakupu:) Dobrze że można dokonywać świadomych wyborów, dzięki temu wybiera się najlepsze rzeczy.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sprzęt Agd
PostNapisane: 2013-05-05, 09:40 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2013-03-03, 11:02
Posty:95
Anielka napisał(a):
W ostatni weekend pojechałam na zakupy i kupiłam zmywarkę. Wypróbowałam już opcję Power Clean Max, bo siostra przypaliła obiad:-P Garnek wyglądał jak nowy po umyciu i ani śladu przypalenia. A jak włączyłam program nocny to nawet nie słyszałam i zasnęłam. Dam znać jak się dalej sprawdza, ale jak na razie nie żałuję ani trochę :-)


Pierwszy raz słyszę o takim programie nocnym :) tzn. że zmywarka pracuje bardzo cicho? moja jest dość hałaśliwa i puszczanie jej wieczorem czy nocą nie wchodzi raczej w grę


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sprzęt Agd
PostNapisane: 2013-05-09, 20:55 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2013-01-05, 22:57
Posty:50
No a ja mogę szczerze powiedzieć, że program nocny u mnie sprawdza się świetnie. Mam pokój zaraz obok kuchni i nawet mi się zdarzyło zasnąć nawet jak zmywarka była włączona:-) Jestem bardzo zadowolona:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 24  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO