dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 24  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Sprzęt Agd
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-05-19, 20:44 
No jasne, że tak. Nawet jak ktoś nie planuje takich zakupów to jednak w wielu przypadkach takie promocje są bardzo zachęcające.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Sprzęt Agd
PostNapisane: 2013-05-20, 10:06 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2013-03-03, 11:02
Posty:95
Tomalka napisał(a):
Ja też coś czytałam, można też dostać zestaw garnków gratis przy zakupie płyty indukcyjnej wraz z piekarnikiem. Bardzo dobre wyjście dla kogoś zdecydowanego na zakup:-)


Też czytałam o tej promocji: należy kupić płytę i piekarnik i wypełnić kupon promocyjny, który należy przesłać wraz z dowodem zakupu lub zarejestrować zakup online i przesłać skan rachunku. Garnki zostaną wtedy do nas wysłane :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sprzęt Agd
PostNapisane: 2013-05-20, 13:44 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2013-05-20, 13:03
Posty:3
Ja generalnie nie przywiązuję się jakoś bardzo do jednej marki, mam w domu sprzęty Sony, Philipsa, Whirpoola, Saeco, a i parę tzw. no-name’ów się znajdzie (np. opiekacz z Makro, działa już bez problemu chyba z dziesięć lat!). Ostatnio np. postawiłem na polską markę i kupiłem płytę grzewczą Mastercooka (http://www.niezawodne-agd.pl/plyty-grzewcze/show/igd22s). Po kilku miesiącach użytkowania stwierdzam, że zakup był udany, bo jak na taką cenę sprzęt jest bardzo dobry. Mam nadzieję, że szybko tego zdania nie zmienię.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sprzęt Agd
PostNapisane: 2013-05-21, 17:40 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2013-01-05, 22:57
Posty:50
Promocje są zachęcające, to na pewno:-) Według mnie ludzie kupują sprzęt tej samej marki ze w zależności czy są zadowoleni. Wiadomo, jeżeli będziemy korzystać kilka lat bez problemu z czegoś to chętnie sięgniemy po kolejną rzecz.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sprzęt Agd
PostNapisane: 2013-05-23, 09:46 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2013-03-03, 11:02
Posty:95
Anielka napisał(a):
Promocje są zachęcające, to na pewno:-) Według mnie ludzie kupują sprzęt tej samej marki ze w zależności czy są zadowoleni. Wiadomo, jeżeli będziemy korzystać kilka lat bez problemu z czegoś to chętnie sięgniemy po kolejną rzecz.


zgadzam się. Jeśli jesteśmy zadowoleni z danego sprzętu konkretnego producenta to będziemy chętnie sięgać po jego produkty, a także polecać innym.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sprzęt Agd
PostNapisane: 2013-05-23, 17:18 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2013-01-05, 22:57
Posty:50
No i właśnie o to chodzi, ja znajomym polecam bardzo chętnie, bo mam pewność, że się nie zawiodą. Ja jestem zadowolona więc jeśli ktoś dopasuje sprzęt do własnych potrzeb to także na pewno będzie:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sprzęt Agd
PostNapisane: 2013-05-27, 19:16 
Muszę pomyśleć o tej promocji.. przy zakupie kilku sprzętów myślę, że będzie idealnie:-)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Sprzęt Agd
PostNapisane: 2013-05-28, 19:52 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2013-01-05, 22:57
Posty:50
No fakt, mówiłeś, że chcesz kupić więcej sprzętu to myślę, że na pewno powinieneś zwrócić na to uwagę.Myślę, że warto:-) Ja jestem bardzo zadowolona pod względem technicznym:-) No i nie tylko;-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sprzęt Agd
PostNapisane: 2013-05-30, 20:35 
Już powiedziałem żonie, że może wybierać modele.. ale tylko whirlpoola:-)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Sprzęt Agd
PostNapisane: 2013-05-31, 21:29 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2013-01-05, 22:57
Posty:50
No to dobry wybór:-) Przynajmniej przy zakupie kilku rzeczy sobie zaoszczędzicie a żona będzie mogła wydać na coś ładnego:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 24  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO