dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 24  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Sprzęt Agd
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-05-10, 12:05 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2013-03-03, 11:02
Posty:95
no to faktycznie fajna sprawa, zwłaszcza jeśli człowiek cały dzień jest poza domem a wieczorem chce odpocząć i przy okazji umyć naczynia. a jakie jeszcze ciekawe funkcje ma Twoja zmywarka?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sprzęt Agd
PostNapisane: 2013-05-10, 20:35 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-12, 14:53
Posty:171
W sumie wszystko zależy od poziomu zmęczenia, ja jak jestem bardzo śpiąca to zasypiam przy wszystkim:). Ale faktycznie warto mieć w domu sprzęt, który będzie pracował cicho.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sprzęt Agd
PostNapisane: 2013-05-13, 14:54 
Ja mam dokładnie to samo, po powrocie z pracy zdążę zjeść albo i nie i padam. Często mój mąż jak ma więcej czasu włącza pralkę czy zmywarkę właśnie na program nocny żebym mogła spać spokojnie:-) Też mamy sprzęt Whirlpool, jestem bardzo zadowolona.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Sprzęt Agd
PostNapisane: 2013-05-14, 10:49 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2013-01-05, 22:57
Posty:50
anabella napisał(a):
no to faktycznie fajna sprawa, zwłaszcza jeśli człowiek cały dzień jest poza domem a wieczorem chce odpocząć i przy okazji umyć naczynia. a jakie jeszcze ciekawe funkcje ma Twoja zmywarka?


Funkcja czyszczenia parą, naczynia są naprawdę bardzo czyste. Bardzo zabrudzone garnki domywają się bez problemu dzięki funkcji Power Clean Max. Wszystko sprawdza się świetnie:-) To mój najlepszy zakup w ostatnim czasie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sprzęt Agd
PostNapisane: 2013-05-15, 11:18 
Teraz są promocje firmy Whirlpool. Można otrzymać za darmo przedłużoną gwarancję na 5 lat jak kupimy zamrażarkę skrzyniową, nie trzeba dopłacać za dodatkowy okres.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Sprzęt Agd
PostNapisane: 2013-05-15, 16:07 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2013-03-03, 11:02
Posty:95
Anielka napisał(a):
anabella napisał(a):
no to faktycznie fajna sprawa, zwłaszcza jeśli człowiek cały dzień jest poza domem a wieczorem chce odpocząć i przy okazji umyć naczynia. a jakie jeszcze ciekawe funkcje ma Twoja zmywarka?


Funkcja czyszczenia parą, naczynia są naprawdę bardzo czyste. Bardzo zabrudzone garnki domywają się bez problemu dzięki funkcji Power Clean Max. Wszystko sprawdza się świetnie:-) To mój najlepszy zakup w ostatnim czasie.


taka funkcja to z pewnością duża wygoda i oszczędność czasu. Wiem coś o szorowaniu brudnych i przypalonych garnków także to coś dla mnie...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sprzęt Agd
PostNapisane: 2013-05-16, 18:02 
A słyszałyście coś o promocji na produkty Whirlpoola? Koleżanka mi mówiła, że czytała jakiś artykuł. Można zaoszczędzić kupując lodówkę. Później jak dokupimy coś innego to dostaniemy nagrodę.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Sprzęt Agd
PostNapisane: 2013-05-17, 22:41 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2013-01-05, 22:57
Posty:50
A tak, jest coś. Też czytałam. Jeżeli zakup lodówki będzie do końca sierpnia to później kupując inny sprzęt do końca roku można dostać pieniądze. Ale to nie obejmuje okapów i wolno stojących mikrofalówek. Ja czytałam na stronie http://oszczedzajzwhirlpool.pl/ można tam sobie zobaczyć zasady. Zresztą to nie jest jedyna promocja teraz:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sprzęt Agd
PostNapisane: 2013-05-17, 23:35 
Ja też coś czytałam, można też dostać zestaw garnków gratis przy zakupie płyty indukcyjnej wraz z piekarnikiem. Bardzo dobre wyjście dla kogoś zdecydowanego na zakup:-)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Sprzęt Agd
PostNapisane: 2013-05-19, 20:28 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2013-01-05, 22:57
Posty:50
A to o tym jeszcze nie czytałam. Takie promocje są dobre, bo zachęcają do firmy i jak ktoś ma zamiar kupić więcej sprzętów to na pewno bardziej się opłaca.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 24  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO