dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: wyciskarka do soków
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-08-09, 13:15 
kawawkubku napisał(a):
ha;] sorbet to już wymieszane, czasem sa takie automaty ,że masz w kubeczku skruszony lód , a po wierzchu polewany jest sok, syrop;]

ostatnio nawet w zabce widzialem kubeczki z lodem do mrozonej kawy, pewnie i do sorbetow takie sprzedaja
ale nigdy nie wiesz co to za woda, kranowka, czy jeszcze gorsza z jakiej zrobili lod
a tak w domu sama zrobisz kostki lodu np z wody mineralnej, wlasne owoce, wybrane, najlepsze, i robisz sama sorbet

kawawkubku napisał(a):
o , a tej nie znam ;] , cos więcej opowiesz?

to taka budzetowa wyciskarka, fajna cena http://www.odeo24.pl/product-pol-4666-Akira-3G-Premium-WYCISKARKA-do-sokow-owocow-soku-wolnoobrotowa-AK3G.html?utm_source=okazje.info&utm_medium=referral&utm_campaign=okazje.info
wysokiej jakosci komponenty, dobre rozwiazania technologiczne, dziala fajnie, sprawuje sie, ale cena to jej najwiekszy atut


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: wyciskarka do soków
PostNapisane: 2016-08-18, 14:50 
lepsza jest sokowirówka wiecie dlaczego? Bo ma większe możliwości robienia soków, wyciskarka to głównie cytrusy, sokowirówka to wszystko co chcemy mieć w soku. Na avans.pl są fajne te wyciskarki ja mam czarna z Philipsa, bardzo sobie chwale szczególnie teraz gdy mam dziecko


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: wyciskarka do soków
PostNapisane: 2016-08-22, 23:57 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2016-08-22, 23:50
Posty:5
Nie wyobrażam sobie już korzystania z ręcznych wyciskarek. Teraz używam tylko philipiaka. Dla mnie ważne jest skąd wziąć dobre produkty na sok (nie faszerowane chemia czy genetycznie zmienione , które kupujemy w marketach) bo od tego zależy smak i zdrowotność.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wyciskarka do soków
PostNapisane: 2016-08-23, 12:32 
jolecka napisał(a):
lepsza jest sokowirówka wiecie dlaczego? Bo ma większe możliwości robienia soków, wyciskarka to głównie cytrusy, sokowirówka to wszystko co chcemy mieć w soku.

i tu sie wlasnie grubo mylisz
to wyciskarki maja wieksze mozliwosci, soki z cytrusow to tylko poczatek, ale wszelkie owoce, warzywa, twarde tez, jak buraki, ale tez liscie, sok ze szczawiu, szpinaka, no i orzechy
tego nigdy nie zrobisz z sokowirowki !

włada napisał(a):
Nie wyobrażam sobie już korzystania z ręcznych wyciskarek. Teraz używam tylko .

reczne wyciskarki to przezytek, albo na zime jako sok z cytryny do herbaty, i tylko to ,
ale tą marke sobie podaruj co masz, jest mega droga i nie warta swojej ceny


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: wyciskarka do soków
PostNapisane: 2016-08-23, 22:51 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-04-17, 18:21
Posty:75
uważam,że w dzisiejszych czasach jest to na prawdę fajny sprżet. sokowirówka to już stary rupeć,a wyciskarki wymyslili stosunkowo nie dawno


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wyciskarka do soków
PostNapisane: 2016-08-31, 12:29 
przede wszystkim to inna technologia, inaczej te soki sa przygotowywane, robione, cala maszyna jest nowoczesna, i latwa w obsludze,


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: wyciskarka do soków
PostNapisane: 2016-09-06, 01:24 
też kupiłam akira, super, cena super, soki doskonałe, polecam


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: wyciskarka do soków
PostNapisane: 2016-09-14, 10:49 
mari napisał(a):
też kupiłam akira, super, cena super, soki doskonałe, polecam


i jak sie sprawdza twoja akira w domu ?
jakieś szczegóły, jak mycie, trwałe materiały ?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: wyciskarka do soków
PostNapisane: 2016-09-20, 22:40 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-04-17, 18:21
Posty:75
jacek napisał(a):
przede wszystkim to inna technologia, inaczej te soki sa przygotowywane, robione, cala maszyna jest nowoczesna, i latwa w obsludze,

sprzęty muszą byc łatwe w obsłudze, tutaj tylko wrzucamy owoce i odlewamy sok, inaczej kinsument jest nie zadowolony :P

Gość napisał(a):
mari napisał(a):
też kupiłam akira, super, cena super, soki doskonałe, polecam


i jak sie sprawdza twoja akira w domu ?
jakieś szczegóły, jak mycie, trwałe materiały ?

mycie nie jest najważniejsza rzeczą, trzeba opłukiwać od razu , bo przysychają resztki .


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wyciskarka do soków
PostNapisane: 2016-09-20, 23:49 
kawawkubku napisał(a):
mycie nie jest najważniejsza rzeczą, trzeba opłukiwać od razu , bo przysychają resztki .


przy takim drogim sprzecie wszystko ma znaczenie, obsluga, bezpieczenstow, wygoda, konserwacja

jesli wszystko bylo by piekne a nie dalo by sie tego domyc, to jaki to ma sens,
jesli akira myje sie sprawnie to super


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO