dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: wyciskarka do soków
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-12-19, 21:16 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2016-04-27, 00:42
Posty:34
mimis napisał(a):
koszka napisał(a):
No właśnie też słyszałam, że masło orzechowe może wyjść super. Jakbym miała Akirę to chyba pierwsze co bym nią zrobiła :)
do tego kakao i jest nutella <3

Ale chyba nie będzie tak samo smakować? :) Trzeba by było jeszcze dużo cukru dosypać, bo samo kakao jest gorzkie.
mimis napisał(a):
koszka napisał(a):
O super. A może jakoś więcej domówić?
szczerze, to nawet nie używasz więcej niż jednego,tak na codzien jak ci sie spieszy ;]

Na co dzień może nie ale od czasu do czasu fajnie byłoby zrobić jakiś sorbet albo lody.

_________________
,,Miłość zaczy­na się wte­dy, kiedy szczęście dru­giej oso­by sta­je się ważniej­sze niż twoje."


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wyciskarka do soków
PostNapisane: 2016-12-19, 23:13 
koszka napisał(a):
Ale chyba nie będzie tak samo smakować? :) Trzeba by było jeszcze dużo cukru dosypać, bo samo kakao jest gorzkie.
no niby tak, to oże być to słodkie dla dzieci,
koszka napisał(a):
Na co dzień może nie ale od czasu do czasu fajnie byłoby zrobić jakiś sorbet albo lody.

na lody zawsze jest dobra pora. Miałam na myśli sito o grubszych oczkach ,do bardziej gęstych sokow


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: wyciskarka do soków
PostNapisane: 2016-12-21, 00:59 
mimis napisał(a):
i to ślepe jest do gęstych właśnie, w sumie więcej nie trzeba;]

no, wlasnie o to mi chodzilo, bo sorbet to gesty jest :)

koszka napisał(a):
O super. A może jakoś więcej domówić?

do akira, nie ma mozliwosci dokupienia nowych czesci, tylko to co jest w zestawie, nie ma kolejnych sit

mimis napisał(a):
na lody zawsze jest dobra pora. Miałam na myśli sito o grubszych oczkach ,do bardziej gęstych sokow

to wlasnie odwrotnie jest, im dorbniejsze oczka w sicie, lub ich brak, tym wiecej miazszu trafia do soku, a im wieksze oczka w sicie tym sok bedzie bardziej klarowny


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: wyciskarka do soków
PostNapisane: 2016-12-27, 22:07 
kasia78 napisał(a):
nie o to mi chodzilo, bo sorbet to gesty jest :)
np mangowy <3 uwielbiam tyle możliwości

kasia78 napisał(a):
do akira, nie ma mozliwosci dokupienia nowych czesci, tylko to co jest w zestawie, nie ma kolejnych sit
ew na muke ma jeśli bardzo Ci zależy

kasia78 napisał(a):
to wlasnie odwrotnie jest, im dorbniejsze oczka w sicie, lub ich brak, tym wiecej miazszu trafia do soku, a im wieksze oczka w sicie tym sok bedzie bardziej klarowny

masz racje, pomyliło mi się ! ;]


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: wyciskarka do soków
PostNapisane: 2016-12-28, 17:09 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2016-04-27, 00:42
Posty:34
mimis napisał(a):
kasia78 napisał(a):
nie o to mi chodzilo, bo sorbet to gesty jest :)
np mangowy <3 uwielbiam tyle możliwości

Też uwielbiam mango. To chyba będzie pierwszy sok, jaki zrobię w Akirze. Także decyzja o zakupie podjęta :)

mimis napisał(a):
kasia78 napisał(a):
do akira, nie ma mozliwosci dokupienia nowych czesci, tylko to co jest w zestawie, nie ma kolejnych sit
ew na muke ma jeśli bardzo Ci zależy

Zestaw jest w sumie wystarczający na moje potrzeby.

mimis napisał(a):
kasia78 napisał(a):
to wlasnie odwrotnie jest, im dorbniejsze oczka w sicie, lub ich brak, tym wiecej miazszu trafia do soku, a im wieksze oczka w sicie tym sok bedzie bardziej klarowny

masz racje, pomyliło mi się ! ;]

Jakieś to pogmatwane ale ważne, że działa :D Na tych sitach jest oznaczenie do jakich soków są?

_________________
,,Miłość zaczy­na się wte­dy, kiedy szczęście dru­giej oso­by sta­je się ważniej­sze niż twoje."


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wyciskarka do soków
PostNapisane: 2016-12-28, 18:08 
mimis napisał(a):
kasia78 napisał(a):
do akira, nie ma mozliwosci dokupienia nowych czesci, tylko to co jest w zestawie, nie ma kolejnych sit
ew na muke ma jeśli bardzo Ci zależy


tak, do muke mozna w kazdym momencie dokupic np dodatkowe sito, tzw slepe

ania08 napisał(a):
także mam wyciskarke akira, jest fajna, niedroga, wszechstronna, polecam


fajny sprzet, dobra cena, opinie tez niezle


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: wyciskarka do soków
PostNapisane: 2017-01-16, 16:15 
koszka napisał(a):
Też uwielbiam mango. To chyba będzie pierwszy sok, jaki zrobię w Akirze. Także decyzja o zakupie podjęta :)
sorbet, sorbet zrób z mango. Na sok jest zbyt mięsiste dużo strat, zupełnie niepotrzebnych ;] lub dodaj mango ,np do pomarańczy

koszka napisał(a):
Jakieś to pogmatwane ale ważne, że działa :D Na tych sitach jest oznaczenie do jakich soków są?

nie;] ale w instrukcji jest ;] Tylko panowie nie czytają instrukcji , no coś Ty;p

milosz4 napisał(a):
fajny sprzet, dobra cena, opinie tez niezle

Wszytsko co potrzeba do dobrego zakupu ;]


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: wyciskarka do soków
PostNapisane: 2017-01-17, 23:52 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2016-04-27, 00:42
Posty:34
mimis napisał(a):
koszka napisał(a):
Też uwielbiam mango. To chyba będzie pierwszy sok, jaki zrobię w Akirze. Także decyzja o zakupie podjęta :)
sorbet, sorbet zrób z mango. Na sok jest zbyt mięsiste dużo strat, zupełnie niepotrzebnych ;] lub dodaj mango ,np do pomarańczy

O dziękuję bardzo za radę. Właśnie myślałam, żeby go jako dodatek wrzucić, bo jest bardzo łodki.

mimis napisał(a):
koszka napisał(a):
Jakieś to pogmatwane ale ważne, że działa :D Na tych sitach jest oznaczenie do jakich soków są?

nie;] ale w instrukcji jest ;] Tylko panowie nie czytają instrukcji , no coś Ty;p

Myślałam, że zrobili takie udogodnienie ale jak się już raz przeczyta w instrukcji, to wszystko jasne :)

mimis napisał(a):
milosz4 napisał(a):
fajny sprzet, dobra cena, opinie tez niezle

Wszytsko co potrzeba do dobrego zakupu ;]

Jeszcze tylko jakiś rabacik by się przydał fajny :)

_________________
,,Miłość zaczy­na się wte­dy, kiedy szczęście dru­giej oso­by sta­je się ważniej­sze niż twoje."


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wyciskarka do soków
PostNapisane: 2017-01-18, 17:37 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-12-06, 13:09
Posty:59
Ja mam sokowirówkę, ale rzadko używam bo strasznie dużo mycia jest po jej użyciu.
Korzystam do robienia soku z marchwi, oraz placków ziemniaczanych :D .


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wyciskarka do soków
PostNapisane: 2017-01-24, 10:00 
koszka napisał(a):
O dziękuję bardzo za radę. Właśnie myślałam, żeby go jako dodatek wrzucić, bo jest bardzo łodki.
pyszny ;]
koszka napisał(a):
Jeszcze tylko jakiś rabacik by się przydał fajny :)

rabat masz już naliczony, masz ksiazke, sita Kupując wcześniej też wymieniane muke 2g dostajesz bon upominkowy , np na spa . Także promocjami trzeba przyciągać ;]


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO