dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: wyciskarka do soków
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-01-24, 13:40 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2016-04-27, 00:42
Posty:34
mimis napisał(a):
koszka napisał(a):
O dziękuję bardzo za radę. Właśnie myślałam, żeby go jako dodatek wrzucić, bo jest bardzo łodki.
pyszny ;]

Zgadzam się ale ja zbyt słodkich raczej nie lubię, więc zawsze sobie je równoważę czymś innym.

mimis napisał(a):
koszka napisał(a):
Jeszcze tylko jakiś rabacik by się przydał fajny :)

rabat masz już naliczony, masz ksiazke, sita Kupując wcześniej też wymieniane muke 2g dostajesz bon upominkowy , np na spa . Także promocjami trzeba przyciągać ;]

Właściwie tak ale człowiek zawsze kombinuje jakby tu jeszcze oszczędzić :) Nie może im odmówić gestu.

Alicja napisał(a):
Ja mam sokowirówkę, ale rzadko używam bo strasznie dużo mycia jest po jej użyciu.
Korzystam do robienia soku z marchwi, oraz placków ziemniaczanych :D .

Sokowirówką robisz placki ziemniaczane? Jakoś sobie nie mogę wyobrazić tego.

_________________
,,Miłość zaczy­na się wte­dy, kiedy szczęście dru­giej oso­by sta­je się ważniej­sze niż twoje."


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wyciskarka do soków
PostNapisane: 2017-02-08, 12:01 
koszka napisał(a):

Właściwie tak ale człowiek zawsze kombinuje jakby tu jeszcze oszczędzić :) Nie może im odmówić gestu.
a to tak ;] zachęcają promocjami i rabatami, jak każdy sprzedający
koszka napisał(a):

Sokowirówką robisz placki ziemniaczane? Jakoś sobie nie mogę wyobrazić tego.

myślę,że chodziło o to ,że mieli ziemniaki na drobno l,atwiej niż innym urządzeniem . w wyciskarce użyłaby 'pulpy/'jak skłądnik placków , a sok i skrobie jak odpad


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: wyciskarka do soków
PostNapisane: 2017-02-10, 02:43 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2016-04-27, 00:42
Posty:34
mimis napisał(a):
a to tak ;] zachęcają promocjami i rabatami, jak każdy sprzedający

A no właśnie nie każdy daje i nie takie opłacalne. Warto doceniać takich sprzedawców.

mimis napisał(a):
koszka napisał(a):
Sokowirówką robisz placki ziemniaczane? Jakoś sobie nie mogę wyobrazić tego.

myślę,że chodziło o to ,że mieli ziemniaki na drobno l,atwiej niż innym urządzeniem . w wyciskarce użyłaby 'pulpy/'jak skłądnik placków , a sok i skrobie jak odpad

Ja ziemniaki robię w maszynce elektrycznej ze specjalną nakładką. Z sokowirówką byłoby za dużo roboty, bo potem trzeba ten miąższ wyciągać.

_________________
,,Miłość zaczy­na się wte­dy, kiedy szczęście dru­giej oso­by sta­je się ważniej­sze niż twoje."


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wyciskarka do soków
PostNapisane: 2017-02-13, 22:03 
koszka napisał(a):
Ja ziemniaki robię w maszynce elektrycznej ze specjalną nakładką. Z sokowirówką byłoby za dużo roboty, bo potem trzeba ten miąższ wyciągać.

Każde urządzenie trzeba dokładnie umyć po użyciu , porozkładać na części ,opłukać. tak jak wyciskarka, trzeba na prawdę jest to konieczne ,żeby szczoteczką wyczyścić filtr


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: wyciskarka do soków
PostNapisane: 2017-02-13, 22:57 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
No ale to chyba oczywiste. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wyciskarka do soków
PostNapisane: 2017-02-14, 10:18 
Obrazek
Obrazek
moje MUKE !! :)

mimis napisał(a):
rabat masz już naliczony, masz ksiazke, sita Kupując wcześniej też wymieniane muke 2g dostajesz bon upominkowy , np na spa . Także promocjami trzeba przyciągać ;]



wszystko się zgadza, było jak mówisz :)


mimis napisał(a):
myślę,że chodziło o to ,że mieli ziemniaki na drobno l,atwiej niż innym urządzeniem . w wyciskarce użyłaby 'pulpy/'jak skłądnik placków , a sok i skrobie jak odpad


wyciskarka wolnoobrotowa swietnie sie nadaje zeby zrobic zupe krem, np z buraków, albo ziemniaczaną czy grochowke,. taką przecierową

mimis napisał(a):
Każde urządzenie trzeba dokładnie umyć po użyciu , porozkładać na części ,opłukać. tak jak wyciskarka, trzeba na prawdę jest to konieczne ,żeby szczoteczką wyczyścić filtr

ta szczoteczka swietnie sie sprawdza, sita po niektórych owocach, się bardzo ciezko myje pod wodą, wtedy trzeba troche szczoteczka pomoc sobie


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: wyciskarka do soków
PostNapisane: 2017-02-20, 23:12 
milosz4 napisał(a):
wyciskarka wolnoobrotowa swietnie sie nadaje zeby zrobic zupe krem, np z buraków, albo ziemniaczaną czy grochowke,. taką przecierową
to na odpowiednich sitach

milosz4 napisał(a):
ta szczoteczka swietnie sie sprawdza, sita po niektórych owocach, się bardzo ciezko myje pod wodą, wtedy trzeba troche szczoteczka pomoc sobie
ja po kazdych owocach i po kazdym uzyciu szczotkuje,nawet zmywarka tego tak nie umyje jak ta szczoteczka


samba_mamba napisał(a):
No ale to chyba oczywiste. :)
nie dla wszytskich takie oczywiste, bo znam takich, którym się nie chce czyscić i te zaschniete owoce robia pożniej pogrom


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: wyciskarka do soków
PostNapisane: 2017-02-21, 00:40 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2016-04-27, 00:42
Posty:34
mimis napisał(a):
milosz4 napisał(a):
wyciskarka wolnoobrotowa swietnie sie nadaje zeby zrobic zupe krem, np z buraków, albo ziemniaczaną czy grochowke,. taką przecierową
to na odpowiednich sitach

Ale ten groch to trzeba chyba najpierw ugotować?

mimis napisał(a):
milosz4 napisał(a):
ta szczoteczka swietnie sie sprawdza, sita po niektórych owocach, się bardzo ciezko myje pod wodą, wtedy trzeba troche szczoteczka pomoc sobie
ja po kazdych owocach i po kazdym uzyciu szczotkuje,nawet zmywarka tego tak nie umyje jak ta szczoteczka

Wiadomo, że ręcznie lepiej się wszystko umyje i dotrze do trudno dostępnych miejsc. Szczoteczka jest w zestawie?

mimis napisał(a):
samba_mamba napisał(a):
No ale to chyba oczywiste. :)
nie dla wszytskich takie oczywiste, bo znam takich, którym się nie chce czyscić i te zaschniete owoce robia pożniej pogrom

Przecież tam się może rozwinąć masa bakterii no i przy kolejnym wyciskaniu zmienia się smak soku..

_________________
,,Miłość zaczy­na się wte­dy, kiedy szczęście dru­giej oso­by sta­je się ważniej­sze niż twoje."


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wyciskarka do soków
PostNapisane: 2017-03-08, 08:58 
milosz4 napisał(a):
Obrazek
Obrazek
moje MUKE !! :)



klasa !!!
fajnie się prezentuje, działa równie dobrze ?

milosz4 napisał(a):

wyciskarka wolnoobrotowa swietnie sie nadaje zeby zrobic zupe krem, np z buraków, albo ziemniaczaną czy grochowke,. taką przecierową

widzisz nawet nie wpadlem na to żeby w wyciskarce robić zupy
mówisz że się da ?

koszka napisał(a):
Przecież tam się może rozwinąć masa bakterii no i przy kolejnym wyciskaniu zmienia się smak soku..

kwestia higieny jest wrecz dla mnie oczywista, to nie podlega dyskusji,
patelnie tez myjesz przeciez za kazdym razem


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: wyciskarka do soków
PostNapisane: 2017-03-13, 04:00 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2016-04-27, 00:42
Posty:34
doris4 napisał(a):
widzisz nawet nie wpadlem na to żeby w wyciskarce robić zupy
mówisz że się da ?

Widziałam nawet niedawno na youtube filmik z super przepisem właśnie z wyciskarki i to Muke.

doris4 napisał(a):
kwestia higieny jest wrecz dla mnie oczywista, to nie podlega dyskusji,
patelnie tez myjesz przeciez za kazdym razem

No jasne, że tak ale wiadomo jak to jest z jakimiś zakamarkami w wyciskarce. Fajnie, że można wodę wlać i przepłukać.

_________________
,,Miłość zaczy­na się wte­dy, kiedy szczęście dru­giej oso­by sta­je się ważniej­sze niż twoje."


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO