dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: dżogging :)
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-05-12, 22:52 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-01-11, 15:07
Posty:4
ja się przymierzam do takich. mój znajomy ma i wg jego opowieści rewelacja, z początku trochę dziwnie i trzeba się przyzwyczaić, zwłaszcza jeśli ktoś ma tendencję do kładzenia dużego nacisku na piętę podczas chodzenia. bardziej komfortowo w porównaniu do zwykłego obuwia

_________________
Zawsze wtedy, gdy chcę znaleźć firmy i ich adresy


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: dżogging :)
PostNapisane: 2013-05-14, 16:37 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-05-13, 22:49
Posty:4
Ja biegam 2-3 razy w tygodniu po 15-20 minut. Wcześniej miałem podwyższony cholesterol, dlatego zdecydowałem się własnie na taki sport i od razu wyniki mam lepsze :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: dżogging :)
PostNapisane: 2013-09-01, 13:35 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-06-29, 03:19
Posty:11
Ja na szczęście jak dotąd (odpukać) nie mam problemów z regularnością biegania. Zacząłem biegać jakoś w kwietniu i jak narazie to idzie:) przede mną sezon zimowy i tutaj obawiam się problemów, chodzi o to, że nie wiem w czym mam biegać w zimę, szczególnie jak przyjdą siarczyste mrozy, żeby nie zamarznąć.. Szukałem trochę w necie i znalazłem tego typu kurtki do biegania http://sklep.adrenaline.pl/pol_m_Odziez-Meska_Kurtki_Do-biegania-1698.html Myślicie, że będą się nadawały na zimę? Bo przecież w puchówce albo płaszczu nie wyskoczę biegać:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: dżogging :)
PostNapisane: 2015-07-26, 16:49 
Adept
Offline

Dołączył(a):2015-07-26, 16:33
Posty:21
Bieganie jest świetne na zrucanie kilogramów. Rok temu w 3 miesiące regularnego biegania (co drugi dzień) zrzuciłęm 10kg. Warto biegać, nie trzeba robić nie wiadomo jakich dystansów.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: dżogging :)
PostNapisane: 2016-06-28, 11:51 
ja biegam niemal codziennie i w połączeniu z siłownią 3 razy w tygodniu taki trening jest dla mnie w zupełności wystarczający, teraz sobie kupiłem pulsometr do biegania na frago i fajnie można monitorować jak organizm reaguje na wysiłek i dostosowywać dzięki temu tempo


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: dżogging :)
PostNapisane: 2016-07-15, 18:37 
Ja jednak wolę odchudzać się na siłowni. Znalazłam taką fajną siłkę http://papajgym.com/ i jestem z niej mega zadowolona. Jestem jednym z pierwszych klientów. Sprzęt w pełni sprawny, nie trzeba się o nic upominać. Jedna z lepszych siłowni W Wawie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO