dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-05-07, 10:09 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-09-14, 09:13
Posty:311
Niektórzy chodzą na siłownię żeby się zrelaksować po całym dniu pracy psychicznej; ja tak mam. Pracuję w biurze, praca jest męcząca i stresująca, więc siedząc dwa razy w tygodniu na siłowni odpoczywam od niej; przy okazji trochę się formy nabiera ;)

_________________
I don't need You anymore...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-28, 13:04 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-03-28, 12:54
Posty:6
Lokalizacja: Zabrze (Poland)
Ja raczej po prostu nie chcę dostać po twarzy xD


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-04-10, 13:10 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-04-09, 16:08
Posty:28
Ja chodziłem do niedawno teraz mam przerwę, i ćwiczę w domu. Ćwiczę bo lubię, nie mówiąc już o tym że czym jestem większy tym lepiej się czuje hehe :D

_________________
"Trzeba stwarzać pozory"


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-05-24, 11:20 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-03-08, 16:21
Posty:17
Ja z racji, że jestem dość usportowiona :) tzn duchem - no ciałem też, ponieważ sport jest dla mnie zarówno pasją jak i sposobem na życie, do tej pory chodziłam na siłownię 3 razy w tygodniu - do tego biegam 3x w tyg i 4x w tyg trening siatkarski:) ostatnio - 3, bo sesja się zbliża;) namówiłam narzeczonego - który jak to się mówi "zapuścił maciusia" żebyśmy kupili sobie jakiś sprzęt do domu - chociaż taki podstawowy - z wyciskaniem na nogi - dla niego sztanga, jakiś wyciąg plus ławeczka treningowa i udało się:) skompletowaliśmy sprzęt w hellhound.pl :D więc wygodnie bo nie wychodziliśmy z domu:P i teraz chłopak też nie chodzi już na siłownię tylko w domu trenuje:)
ale mi sama siłownia nie wystarczy:)
poza tym wiadomo - dziewczyna musi wyglądać jak dziewczyna:) więc zostanę przy mięśniach wyrobionych na tyle, by być wytrzymałą w sportach jakie uprawiam czyli bieganie i siatkówka;)

więcej nie potrzeba:) za to "maciuś" fajnie byłoby jakby zniknął:)))

a wy? jakiego sprzętu używacie?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-05-27, 20:51 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-05-25, 23:38
Posty:2
silownia to jedna z piekniejszych rzeczy jaki9e istnieja na swiecie ja polecam saune po silowni albo delikatny basen


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-07-27, 11:12 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-07-27, 10:57
Posty:1
Witam
Jestem tego zdania co maciekko.Siłownia usprawnia ogólną tężyznę fizyczną. Poprawia nastrój no i człowiek o wiele lepiej się czuje :) Idealne rozwiązanie na stres i nadmiar wolnego czasu. Na pewno znajdziecie w swojej okolicy dobry Fitness CLub dodatkową ciekawą propozycją jest uzgodnienie diety z instruktorem. Nie neguje chodzenia na basen można to oczywiście ze sobą połączyć w celu uzyskanie lepszego efektu. Pozdrawiam


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-07-29, 09:47 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-07-23, 13:52
Posty:4
Jestem za łączeniem wielu metod pozbycia się wagi, a więc od siłowni, po basen, rower, tenis. Ważne by organizm cały czas był w ruchu, by przyzwyczaić go do wysiłku :) Odpowiednia dieta, suplementacja, nie tylko spowoduje obniżenie wagi, ale i nabranie masy mięśniowej, kształtując piękną sylwetkę.
Na siłownie chodzę już parę miesięcy, 4 razy w tygodniu. Staram sie urozmaicać ćwiczenia, chodzeniem na basen. Pracują wtedy inne partie mięśni.
Do domu kupiłam matę do jogi na hellhound.pl. Trzymacie kciuki, o to już inna bajka niż siłownia :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-20, 22:02 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-08-06, 12:44
Posty:29
Ja chodziłem na siłownie ze względu na sport a dokladniej boks i tu nie chodzi mi o to zeby byc kozakiem na dzielni bo umiem prawy sierpowy i pare uników hmm mi tu bardziej chodzi o forme i wole chodzic na boks niz cpac pod klatka ;d albo pic gdzies na dyskotece ;] wiec wychodzi na to ze moje zajecia to szkola , dziewczyna , boks , silka ;] i przewaznie trenuje na partie klatki piersiowej i biceps oraz triceps ;d i nie po to zeby fajnie wygladac tylko po to zeby udoskonalic sie w sporcie ;]


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-22, 21:29 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-05-26, 00:34
Posty:177
Lokalizacja: Lublin
Ja mam domową siłownię na szczęście , hantelki 8 kg jak na razie wystarczą, oczywiście ławeczka i sztanga a wszystko kupione po zatanistycznie niskiej cenie :P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-26, 15:15 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-11-18, 00:30
Posty:187
Kiedyś lubiłam chodzić na siłownię, teraz niestety nie mam już na to czasu. To świetny sposób nie tylko na poprawę sylwetki i samopoczucia ale również poznanie nowych osób. Teraz muszę ćwiczyć w domu- a więc drążek , brzuszki itd. Staram się też biegać, daje to niesamowite rezultaty w bardzo szybkim czasie. Myślę o stworzeniu sobie w domu takiej mini siłowni, widziałam na Hellhound.pl bardzo fajny sprzęt . Na początek zacznę od ławeczki:)

_________________
kajas


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO