dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: ból kręgosłupa
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-09-24, 10:04 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-08-13, 13:27
Posty:264
Są podobno urządzenia zwane ortheo disc. podobno zakłada się to na plecy i jakoś tam pomaga, ale nie jestem w stanie stwierdzić, bo nie testowałem ;P

_________________
Ciekawe informacje, dla każdego


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: ból kręgosłupa
PostNapisane: 2013-09-24, 13:17 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-09-24, 13:12
Posty:5
najlepsze są regularne ćwiczenia, na przykład joga.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: ból kręgosłupa
PostNapisane: 2013-09-24, 14:43 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-09-24, 14:33
Posty:6
ja polecam masaż.

_________________
Wytrzymałe bramy garażowe i bramy przemysłowe wykonane z najlepszej jakości materiałów:
Kod:
http://vertex.pl/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: ból kręgosłupa
PostNapisane: 2013-09-24, 22:28 
na basen chodziłam pół roku nie wiem czy jakieś efekty dawało szczerze powiedziawszy, a takie ćwiczenia sama w domu jakoś nie mogę robić po pierwsze niektóre sprawiają mi ból po 2 nie mam samozaparcia i wiedzy co jest najlepsze... Zapisałam się w kolejke do ortopedy zobacze co mi powie czy to tylko moje lenistwo i zły tryb zycia


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: ból kręgosłupa
PostNapisane: 2013-09-24, 22:56 
ale pół roku to torche za mało by coś stweirdzić, a jak teraz nie chodzisz a boli to może jednak widac? Ale ortopeda juz Ci prawde powie, jak nie od razu to po badaniach, mozesz dostac skierowanie na prześwietlenie czy też rezonans, to będa dodatkowe koszty wiec jakbys zaczął/zaczeła ćwiczyć byś nic na tym nie straciła


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: ból kręgosłupa
PostNapisane: 2013-09-24, 23:12 
tak pewnie cokolwiek tam sie okaże mi bede musiała zacząć ćwiczyc wiec ta "przyjemność" mnie nie ominie. Mam nadzieje jednak ze chociaz tam dostane odpowiedni zestaw cwiczen pod swoje dolegliwosci bo nie wiem które z neta brac, każde niby wspaniałe


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: ból kręgosłupa
PostNapisane: 2013-09-27, 13:04 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-09-27, 12:48
Posty:4
Mi najszybciej pomaga Metafen, często bolą mnie plecy i nie wyobrażam sobie funkcjonowania z tym bólem.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: ból kręgosłupa
PostNapisane: 2013-09-28, 17:47 
To bardzo dobry lek p. bólowy mi również pomaga w takich rodzajach bólu. Takie połączenie ibuprofenu i paracetamolu jest bardziej skuteczne.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: ból kręgosłupa
PostNapisane: 2013-10-02, 20:03 
no ja jednak ze wzgledu ze jestem przed 30 wole jednak poznac przyczyne prócz łykania tylko proszków bo co ja bede musiała "ćpać" gdy bede miec 60 lat?

mam miec ze względu na te bóle prześwietlenie a nawet może rezonans bo mi sie tam cos przestawia


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: ból kręgosłupa
PostNapisane: 2013-10-05, 18:49 
no wiec, prześwietlenie było a teraz się szykuje na rezonans, czy ktos kto miał wykonywane to badanie ma jakieś wskazówki? jakby to była osoba z okolic gorzowa wielk było by najlepiej


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO