dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: ból kręgosłupa
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-10-05, 18:50 
wskazówki, czyli chodzi mi o czym należy pamietać przy badaniu, jaka placówkę najlepiej wybrac, jak długo się czeka na badanie, oraz czy warto iść prywatnie?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: ból kręgosłupa
PostNapisane: 2013-10-09, 07:59 
Ja polecam zwykłego pajączka albo ortheo disc i pływanie od czasu do czasu:)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: ból kręgosłupa
PostNapisane: 2013-10-19, 15:01 
nikt nie ma nic do powiedzenia? :-(


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: ból kręgosłupa
PostNapisane: 2013-10-19, 23:06 
jeśli dalej chcesz info to polecam poczytać sobie na jakiejś stronce co i jak nawet przychodnie które się tym zajmują mają informacje dla przykładu http://starmedica.pl/stargard-szczecins ... o-badaniu/


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: ból kręgosłupa
PostNapisane: 2013-10-21, 08:12 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-10-17, 09:03
Posty:5
Lokalizacja: Warszawa
Rzeczywiście na stronach różnego rodzaju gabinetów możesz znaleźć np. opisy ćwiczeń, które pomogą ulżyć w bólu. Ja znalazłam bardzo ciekawe i przydatne zestawy tutaj: http://www.profizjo.pl/fizjoterapia-w-ciazy/. Ból bardzo doskwierał mi w ciąży, a te ćwiczenia okazały się naprawdę skuteczne. Na ich stronie można znaleźć też inne porady, z których korzystam do dzisiaj, a niedługo wybieram się na kolejną już wizytę do ich gabinetu. Środki przeciwbólowe czy okłady pomagają na chwilę. Lepszym rozwiązaniem są systematyczne ćwiczenia i masaże.

_________________
Kod:
http://www.profizjo.pl/fizjoterapia-w-ciazy/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: ból kręgosłupa
PostNapisane: 2013-11-08, 22:08 
moja wizyta i samo badanie odciagneło się w czasie bo jeszcze złapałam grypę i nie mogłam się pozbyć tego dziwadostwa.... Jednak nieszcześcia chodzą parami.

Będe się dopiero zapisywać na rezonans w tym czasie chce trochę zacząć ćwoczyć ale jakoś nie jestem przekonana, nie wiem jak proawidłowo i na dodatek jestem krótko mówiąc leniwa. Jak mnie boli to nie wiem jak jeszcze cwiczyc....
dzieki za podesłany link bardzo przydatne wiadomości ogolne tam mają


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: ból kręgosłupa
PostNapisane: 2013-11-08, 22:10 
czy ktoś wie może ile się czeka na rezonans na nfz? teraz jest długi weekend wiec dopiero we wtorek będe dzwoniła do przychodni starmedica


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: ból kręgosłupa
PostNapisane: 2014-01-20, 23:22 
mam straszne bóle kręgosłupa, łącznie z tym że czasami połączone jest to z bólem gdy poruszam noga. Mam iść na rezonans czy ktoś wie ile trzeba mieć pieniędzy jak się nie załapie szybko w kolejke? za długo czekałam i teraz już boje się zwlekać


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: ból kręgosłupa
PostNapisane: 2014-01-22, 13:47 
Pożeracz niewiniątek
Offline

Dołączył(a):2006-04-25, 08:35
Posty:1073
Lokalizacja: Muchobór Mały
ból ma najczęściej podstawę w niewłaściwym działaniu nerwów obwodowych. powoduje to wadliwe sterowanie mięśniami(włóknami mięśni). Takie włókna mięśnia znajduje się w stanie "skurczu" i ruch powoduje, że skurczone włókienka bolą. radą jest zwiększenie w diecie źródeł wit B. Autorze kup wit B compl. i zażywaj ilości górna z ulotki. problemem niedoborowym witamin i bioelementów jet tz rów niedoborowy, polegający na pobieraniu przez organizm potrzebnych mu składników z róznych miejsc w organiźmie. Gdy zaczynamy uzupełniać to organizm najpierw "zasypuje" rów a potem na bieżące potrzeby, stąd upływa czasem wiele czasu zanim odczuwamy skutki uzupełnień.

_________________
wolność to świadomość ograniczeń


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: ból kręgosłupa
PostNapisane: 2014-08-10, 12:05 
Mi na bóle stawowe / kręgowe zawsze pomaga Metafen żel forte - ma mocny skład Ibuprofenu dzięki czemu stawia szybko na nogi :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO