dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: bole głowy
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-07-25, 22:51 
to widze dante dosc czesto miałes robiony rezonans...

piszesz że ze Starmedica byłes zadowolony, a na co warto zwrócić uwagę wybierając przychodnie?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: bole głowy
PostNapisane: 2013-07-26, 11:37 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-07-26, 11:30
Posty:5
Mi ostatnio lekarz przepisał tabletki na migrene, ale okazały się kompletnym nieporozumieniem. Nie pomagają mi w żaden sposób. Ostatnio też w moim życiu osobistym dużo się dzieje - nerwówka, bieganina, ciągły stres, a to z pewnością nie pamaga w walce z migreną, dlatego szukam jakiegoś skutecznego leku. Jesteście mi coś w stani polecić? Co same(i) braliście?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: bole głowy
PostNapisane: 2013-07-27, 00:18 
u mnie to raczej leki przeciwbólowe i uspokajajace, niczym poza tym jeszcze nie wlczyłam wiec sama licze na pomoc


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: bole głowy
PostNapisane: 2013-07-27, 00:25 
Up up, sama chętnie wypróbuję coś na moje bóle głowy zanim podrepczę do doktorka, więc liczę na Wasze doświadczenie ;-)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: bole głowy
PostNapisane: 2013-07-27, 08:14 
u mnie pomocna była akupunktura, ale to warto zrobić rezonans czy też nawet tomografie. Jeżeli Cie lekarz nie skieruje idz sama na rezonans prywatnie, można ja tak zrobiłem i na szczescie wszytko jest w porządu ale bywa również. Ja znalazłem u siebie w Stargardzie Szcz. fajna przychodnie Starmedica, miala jeszcze jakas tam zniżke wiec badanie sie nie osbiło po mojej kieszeni. Radze sie przebadac porządnie :->


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: bole głowy
PostNapisane: 2013-07-28, 18:26 
a dawno robiłeś w Starmedice ze zniżką? bo ja jestem z Kunowa, wiec mam bardzo blisko do Stargardu;)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: bole głowy
PostNapisane: 2013-07-29, 02:34 
Zniżka chyba u nich wciąż jest, koleżanka żony tam była na MR ostatnio. Może warto się zorientować i zaoszczędzić trochę kasy.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: bole głowy
PostNapisane: 2013-08-05, 00:40 
Oni mają zniżkę już od dłuższego czasu. Polecam. Można zaoszczędzić nawet około 200zł, a piechotą taka kasa nie chodzi, więc chyba warto :D.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: bole głowy
PostNapisane: 2013-08-05, 00:44 
Jeśli chodzi o samą przychodnię - bo to się pewnie liczy najbardziej - to miałem okazję ją sprawdzić osobiście. Są OK. Obsługa pacjenta bez zastrzeżeń, a bywa z tym różnie, wszyscy pewnie potwierdzą. Badania solidnie zrobione, krótkie terminy oczekiwania, opis stosunkowo szybko, jak na tego typu badania (dzień lub dwa po badaniu jest już do odbioru). Ja śmiało polecam.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: bole głowy
PostNapisane: 2013-08-08, 17:34 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-08-13, 13:27
Posty:264
Z bólami głowy nie ma żartów, mogą być objawem zapalenia opon mózgowych, dlatego jeżeli leki nie pomagają , najlepiej szybko skierować się do lekarza póki nie jest za późno...

_________________
Ciekawe informacje, dla każdego


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO