dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: bole głowy
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-08-20, 13:38 
Kupisz go w każdej aptece bez recepty. Jest na prawdę dobry.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: bole głowy
PostNapisane: 2013-08-23, 22:18 
Mi kiedys pomagał paracetamol ale odkąd jest Metafen czyli połączenie ibuprofenu i paracetamolu to stosuje tylko ten lek gdy boli mnie głowa bo jest bardzo skuteczny.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: bole głowy
PostNapisane: 2013-08-26, 03:06 
Moja sąsiadka tak zawsze marudziła że ją głowa boli i boli... I w końcu jej wynaleźli guza jakiegoś :/. A nie chciała do lekarza iść wcześniej. Badajta się dziewczyny bo później same problemy :/.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: bole głowy
PostNapisane: 2013-08-26, 03:08 
Nie ma co za dużo prochów brać tylko do lekarza, jak boli. Chyba od czegoś musi boleć co nie...


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: bole głowy
PostNapisane: 2013-08-26, 06:25 
Bez przesady, przecież ból głowy nie oznacza od razu jakiegoś guza.... Mnie np. głowa boli przez to, że mam krzywy kręgosłup. Wtedy muszę łyknąć tabletkę i ból mija.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: bole głowy
PostNapisane: 2013-08-30, 10:29 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-05-25, 15:20
Posty:88
Dokładnie przecież ból głowy nie oznacza od razu jakiejś choroby, może boleć ze zmęczenia, stresu, zła dieta też się do tego przyczynia czy tez chory kręgosłup. Po to są tabletki p. bólowe żeby ulżyć w cierpieniu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: bole głowy
PostNapisane: 2013-08-31, 21:52 
To racja, ja też wychodzę z takiego samego założenia, nie chcesz się męczyć weź tabletkę, w końcu po to one są.... Wiadomo, że kiedy ból staje się nie do zniesienia, powtarza się codziennie to wtedy szybko do lekarza.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: bole głowy
PostNapisane: 2013-09-01, 19:28 
Jasne, jeśli głowa boli "od wielkiego dzwonu" to ja też biorę jakiś proszek i nie przejmuję się tym za wiele. Ale jeśli bóle są podejrzane, o częstotliwości i natężeniu większym niż zwykle, to wtedy jest to niepokojący sygnał. Wtedy na pewno do lekarza.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: bole głowy
PostNapisane: 2013-09-01, 20:56 
Albo guza mózgu... W 50% nietypowych, częstych ataków bólu głowy to właśnie guz... :/. Dlatego w razie wątpliwości lepiej iść do lekarza i je rozwiać.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: bole głowy
PostNapisane: 2013-09-03, 11:27 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-09-02, 11:37
Posty:5
Czasami wystarczy się zdrzemnąć godzinkę , dwie i obchodzi się nawet bez brania leków. Ale zgadzam się, jeżeli są to nawracające bóle, to koniecznie trzeba wybrać się do lekarza, lepiej nie lekceważyć takich objawów.

_________________
http://www.zespolnastudniowke.pl/ - grupa na studniówkę


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO