dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: bole głowy
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-08-08, 21:49 
potwierdzam zniżka działa :-) oni sa nowi na rynku i Tym przyciagaja klientów, a promocje zrobili dobra bo mozna pare stówek w kieszeni zatrzymac wiec git :-D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: bole głowy
PostNapisane: 2013-08-09, 19:05 
szkoda ze jedynie w stargardzie taka zniżka, ja chciałam w słubicach ale sie okazało ze to promocja jedynie na ta jedna placówkę pewnie sie i tak na nich zdecyduje bo moj niemiecki nie jest na tyle komunkatywny by jechac do frankfurtu a na miejscu to nawet jak po badaniu bede sie zle czuc to dom o rzut kamieniem


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: bole głowy
PostNapisane: 2013-08-11, 20:15 
No z bólami głowy to żartów nie ma. Najlepiej od razu iść do lekarza, żeby wykluczyć najgorsze. I najlepiej zrobić wszystkie możliwe badania, jakie on zleci. Mimo tych wszystkich abstrakcyjnych terminów :P.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: bole głowy
PostNapisane: 2013-08-11, 23:43 
Lekarz lekarzowi nie równy... Jeden Ci pomoże, drugi powie że zmyślasz. Czasem trzeba napierać i cisnąć, żeby do końca w ogóle Cię wysłuchał. Masakra, i jak tu skierowanie dostać.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: bole głowy
PostNapisane: 2013-08-12, 18:01 
Moje migreny nękały mnie wiele lat, aż tu nagle ustapiły w jskiś cudowny sposób... kiedy wyjechałam do innego kraju (naprawdę!). Teraz jestem z powrotem na "starych śmieciach" i bóle głowy pojawiają się sporadycznie, przy wyjątkowym stresie. Pomagał mi Ibupron Forte, ale pojawił się Zolmiles, który jest znacznie wygodniejszy w stosowaniu i działa natychmiast, więc nim się teraz ratuję.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: bole głowy
PostNapisane: 2013-08-13, 18:45 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-07-26, 11:30
Posty:5
Zolmiles? Nie słyszałam o nim. To jakaś nowość na rynku? Długo go stosujesz?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: bole głowy
PostNapisane: 2013-08-17, 07:32 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-05-25, 15:20
Posty:88
Ze swojej strony mogę polecić Metafen, na ból głowy nie ma dla mnie nic lepszego.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: bole głowy
PostNapisane: 2013-08-18, 18:03 
Co do metafenu to potwierdzam, jest bardzo skuteczny, mi pomaga na ból zęba. To połączenie ibuprofenu i paracetamolu.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: bole głowy
PostNapisane: 2013-08-19, 03:31 
Zolmiles biorę jak tylko pojawia się ból. Później nie jest już raczej skuteczny...


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: bole głowy
PostNapisane: 2013-08-19, 03:33 
Metafen - nie znam go... Czy on jest na receptę??


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO