dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Fluorochinolony – FDA ostrzega
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2023-05-18, 23:58 
Reakcje po użyciu:
• Zapalenie ścięgien
• Pęknięcie ścięgna
• Zerwanie więzadła
• Łza łąkotki w kolanie
• Ból stawów / popping
• Zanik mięśni / osłabienie / ból
• Myśli samobójcze
• Ataki
• Halucynacje wzrokowe /
słuchowe
• Swędzenie bez alergii
• Słabe gojenie ran
Degeneracja dysków kręgowych
• Neuropatia obwodowa / ból nerwowy /
uszkodzenie nerwów
• Zmęczenie
• Ból zęba
• Ból twarzy / drętwienie
• Skurcze mięśni / mimowolne skurcze
• Drżenie
• Bezsenność
• Zaćmienie mózgu
• Lęk / depresja
• Zaburzona pamięć
• Mowa / afazja
• Niedobór połykania
• Trwałe problemy żołądkowe
• Owrzodzenia jamy ustnej
• Czułość żywności / substancji
chemicznych
• Suche / swędzące oczy
• Brak produkcji łez
• Zmiany wizualne
• Łzy siatkówki
• Zawrót głowy
• Szumy uszne
• Kołatanie serca / arytmia
• Wysokie / niskie ciśnienie krwi
• Dysautonomia


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Fluorochinolony – FDA ostrzega
PostNapisane: 2023-07-08, 18:58 
http://www.ciproispoison.com/?fbclid=IwAR2FeuFHBzsJ2dS_u35AaYeB73EJmH-tl-m2qwSRcKznK52iI335Yj0mcLA
20. SSDI nie uznaje toksyczności fluorochinolonów za diagnozę, więc po zatruciu będziesz musiał walczyć zaciekle, aby uzyskać jakiekolwiek świadczenia z tytułu niepełnosprawności. Ten sam rząd, który pozwala rozdawać ten lek jak cukierki, odwraca się i próbuje uniemożliwić ci pobieranie rent inwalidzkich, gdy już padniesz jego ofiarą!


Krótko mówiąc, recepta na Cipro może okazać się najdroższą receptą, jaką kiedykolwiek wypełniłeś. Moje życie zakończyło się 25 października 2009 r. dzięki zaledwie (12) 500 mg tabletkom Cipro, które brałem dokładnie zgodnie z zaleceniami w ciągu sześciu dni. Poza podejrzeniem infekcji dróg moczowych, byłem niesamowicie zdrowym i aktywnym 30-latkiem, zanim zażyłem te sześć gramów trucizny. Sześć gramów wystarczyło, aby całkowicie i całkowicie zakończyć moje życie. Nie spotkałem ŻADNEGO z „czynników ryzyka” wymienionych na etykiecie ostrzegawczej Cipro, a mimo to wiele lat później siedzę w domu i zasadniczo przykuty do łóżka oraz z niszczącymi obrażeniami mojego układu mięśniowo-szkieletowego i nerwowego. Pomyśl przez chwilę o wszystkich rzeczach, które sprawiają, że warto żyć. A teraz wyobraź sobie, że nagle nie możesz nic zrobićz tych rzeczy. To jest teraz moja rzeczywistość dzięki firmie Bayer „Heathcare”, nieudolnej FDA i mojemu lekarzowi, któremu ufałem, że „nie zaszkodzi”. Te 12 tabletek kosztowało mnie absolutnie WSZYSTKO. Nigdy więcej pracy. Koniec z podróżowaniem. Nigdy więcej siłowni. Nigdy więcej życia na własną rękę. Nigdy więcej spacerów po okolicy. Nigdy więcej wycieczek do centrum handlowego. Nigdy więcej zakupów spożywczych. Nigdy więcej pływania. Nigdy więcej tenisa. Nigdy więcej kręgli. Nigdy więcej randek. Nigdy więcej życia seksualnego. Koniec z marzeniami o kupnie własnego domu lub otwarciu własnej firmy. Mój samochód zniknął, kredyty są zniszczone, jakość życia zburzona. WSZYSTKO PRZEPADŁO!!!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO