dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: lampy Bioptron
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2019-02-13, 10:45 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2018-11-19, 16:00
Posty:56
Ambi napisał(a):
A czy urządzenie można nabyć kupnem na raty? Bo chyba jestem zdecydowana ale nie ukrywam ,że raty byłyby by korzystniejszym wyjściem :)

Zakup ratalny jest możliwy po wybraniu odpowiedniego produktu na stronie naszego sklepu. Wybór rat będzie możliwy z poziomu Twojego koszyka. Cieszę się, że zdecydowałaś się na zakup! Jeżeli będziesz miała jeszcze jakieś pytania to pozostaję do dyspozycji!

Ambi napisał(a):
Z tego co czytam, to te lampy mają na prawdę szeroką gamę zalet i zastosowań. Dobrze mieć takową na domowym wyposażeniu.

Owszem. Lampa tego typu pomoże nawet przy bólu głowy, który może Cię spotkać po ciężkim dniu w pracy. Światłoterapia jest niezwykle pomocna przy różnorakich schorzeniach, jak już było tutaj wspominane, dlatego warto zainwestować raz w swoje zdrowie i cieszyć się urządzeniem Zeptera przez długie lata.
Paweł
Doradca Online Zepter International Poland
shop.zepter.com.pl
doradca@zepter.com.pl


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: lampy Bioptron
PostNapisane: 2019-02-13, 18:22 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2018-10-30, 19:27
Posty:9
Zakup na raty to dobra sprawa. Pozwoli szybciej kupić urządzenie :)

@doradca - a jaki jest okres gwarancji?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: lampy Bioptron
PostNapisane: 2019-02-14, 11:13 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2018-11-19, 16:00
Posty:56
kogmaw napisał(a):
@doradca - a jaki jest okres gwarancji?

Na lampę Bioptron MedAll przewidziana jest 5 letnia gwarancja. Natomiast w przypadku lampy MedoLight gwarancja obejmuje 2 pierwsze lata użytkowania.
Paweł
Doradca Online Zepter International Poland
doradca@zepter.com.pl


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: lampy Bioptron
PostNapisane: 2019-02-14, 19:36 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-06-03, 08:35
Posty:188
Miałam okazję korzystać z wypróbować działanie tej lampy bioptron u swojej koleżanki i nie sądziłam że efekty pojawią się tak szybko. Zakup na raty i jeszcze gwanarcja na urządzenie ? Coś czuje że urządzenie lada dzień pojawi się u mnie w domu :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: lampy Bioptron
PostNapisane: 2019-02-14, 22:55 
DoradcaOnlineZepter napisał(a):
Zakup ratalny jest możliwy po wybraniu odpowiedniego produktu na stronie naszego sklepu. Wybór rat będzie możliwy z poziomu Twojego koszyka. Cieszę się, że zdecydowałaś się na zakup! Jeżeli będziesz miała jeszcze jakieś pytania to pozostaję do dyspozycji!


Sposób kupna na raty tez jest świetna możliwością, bo bądź co bądź, urządzenie jest świetne ale troche kosztuje. Raty to mega pomysł!

Aria napisał(a):
Miałam okazję korzystać z wypróbować działanie tej lampy bioptron u swojej koleżanki i nie sądziłam że efekty pojawią się tak szybko. Zakup na raty i jeszcze gwanarcja na urządzenie ? Coś czuje że urządzenie lada dzień pojawi się u mnie w domu :)

Na jakie schorzenie stosowałaś lampe?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: lampy Bioptron
PostNapisane: 2019-02-15, 00:01 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2018-11-19, 16:00
Posty:56
Aria napisał(a):
Miałam okazję korzystać z wypróbować działanie tej lampy bioptron u swojej koleżanki i nie sądziłam że efekty pojawią się tak szybko. Zakup na raty i jeszcze gwanarcja na urządzenie ? Coś czuje że urządzenie lada dzień pojawi się u mnie w domu :)

Cieszę się, że podjęłaś taką decyzję! Lampa na pewno będzie służyła przez wiele lat, a 5 lat gwarancji w przypadku lampy MedAll pozwoli na wykorzystanie jej całego potencjału w terapii nawet kilku członków Twojej rodziny!
Paweł
Doradca Online Zepter International Poland
doradca@zepter.com.pl


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: lampy Bioptron
PostNapisane: 2019-02-15, 00:03 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2018-11-19, 16:00
Posty:56
rrrosalita napisał(a):
Sposób kupna na raty tez jest świetna możliwością, bo bądź co bądź, urządzenie jest świetne ale troche kosztuje. Raty to mega pomysł!

Cały proces zakupu ratalnego zostanie sprawnie przeprowadzony po wyborze tej opcji płatności już po zatwierdzeniu Twojego zakupu w koszyku!
Paweł
Doradca Online Zepter International Poland
doradca@zepter.com.pl


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: lampy Bioptron
PostNapisane: 2019-03-06, 18:14 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-06-03, 08:35
Posty:188
DoradcaOnlineZepter napisał(a):
Cieszę się, że podjęłaś taką decyzję! Lampa na pewno będzie służyła przez wiele lat, a 5 lat gwarancji w przypadku lampy MedAll pozwoli na wykorzystanie jej całego potencjału w terapii nawet kilku członków Twojej rodziny!
Paweł
Doradca Online Zepter International Poland
doradca@zepter.com.pl

Lampa już się pojawiła u mnie w domu. W końcu nie muszę tracić czasu na lekarza czy fizjoterapeutę. Mogę na spokojnie używać jej w domu i to kiedy chcę, nie jestem od nikogo uzależniona


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: lampy Bioptron
PostNapisane: 2019-03-07, 16:00 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2018-11-19, 16:00
Posty:56
Aria napisał(a):
Lampa już się pojawiła u mnie w domu. W końcu nie muszę tracić czasu na lekarza czy fizjoterapeutę. Mogę na spokojnie używać jej w domu i to kiedy chcę, nie jestem od nikogo uzależniona

W takim razie nie pozostaje nic jak korzystać! Dziękujemy za zaufanie. W razie ewentualnych pytań zapraszam do ich zadania.
Paweł
Doradca Online Zepter International Poland
shop.zepter.com.pl
doradca@zepter.com.pl


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: lampy Bioptron
PostNapisane: 2019-03-10, 22:40 
Aria napisał(a):
Lampa już się pojawiła u mnie w domu. W końcu nie muszę tracić czasu na lekarza czy fizjoterapeutę. Mogę na spokojnie używać jej w domu i to kiedy chcę, nie jestem od nikogo uzależniona
i jak i jak??? Na co jej używasz?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO