dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: lampy Bioptron
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2019-03-31, 10:15 
@Aria,apple daje na swoje urzadzenia rok gwarancji. :< a tez nie sa tanie..
@szogun znajomemu wlasnie pomogla terapia swiatlem na ciagle bole stawow :) Poczytaj o tym


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: lampy Bioptron
PostNapisane: 2019-04-01, 14:36 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2018-11-19, 16:00
Posty:56
szogun napisał(a):
to okres gwarancji długi w przypadku tej lampy. Jestem zaskoczony pozytywnie :)

Myślę, że nie tylko okres gwarancji jest w stanie pozytywnie zaskoczyć! Największym zaskoczeniem będzie na pewno skuteczność terapii po zakupie lampy.

szogun napisał(a):
od dawna mam problem z kolanami ktore mnie bola po wiekszym wysilku. Zastanawiam się czy taka lampa może mi pomoc?

Owszem. Światłoterapia może skutecznie pomóc przy bólach chwilowych czy reumatycznych. Próbowałeś już kiedyś skorzystać z takiej terapii w ramach, np. rehabilitacji?

Paweł
Doradca Online Zepter International Poland
shop.zepter.com.pl
doradca@zepter.com.pl


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: lampy Bioptron
PostNapisane: 2019-04-01, 14:39 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2018-11-19, 16:00
Posty:56
Aria napisał(a):
warto spróbować. Byłeś może u lekarza, konsultowałeś to z nim ? Jak nie żadne maści, rehabilitacje to trzeba szukać ratunku gdzie indziej

Warto łączyć różne rodzaje terapii tak aby jak najskuteczniej pozbyć się dolegliwości. Wizyta lekarska niezależnie od wybranej juz wcześniej formy kuracji jest bardzo dobrym pomysłem - zawsze warto pytać o zdanie w kwestiach zdrowotnych odpowiednich specjalistów!
Paweł
Doradca Online Zepter International Poland
shop.zepter.com.pl
doradca@zepter.com.pl


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: lampy Bioptron
PostNapisane: 2019-04-06, 13:10 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-06-03, 08:35
Posty:188
DoradcaOnlineZepter napisał(a):
Warto łączyć różne rodzaje terapii tak aby jak najskuteczniej pozbyć się dolegliwości. Wizyta lekarska niezależnie od wybranej juz wcześniej formy kuracji jest bardzo dobrym pomysłem - zawsze warto pytać o zdanie w kwestiach zdrowotnych odpowiednich specjalistów!
Paweł
Doradca Online Zepter International Poland
shop.zepter.com.pl
doradca@zepter.com.pl

Też mi się tak wydaje, że konsultacja z odpowiednim specjalistą może wiele pomóc, chociaż temat o dzisiejszych specjalistach to temat rzeka,trzeba wiedzieć do kogo się udać


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: lampy Bioptron
PostNapisane: 2019-04-08, 13:48 
Aria napisał(a):
DoradcaOnlineZepter napisał(a):
Warto łączyć różne rodzaje terapii tak aby jak najskuteczniej pozbyć się dolegliwości. Wizyta lekarska niezależnie od wybranej juz wcześniej formy kuracji jest bardzo dobrym pomysłem - zawsze warto pytać o zdanie w kwestiach zdrowotnych odpowiednich specjalistów!
Paweł
Doradca Online Zepter International Poland
shop.zepter.com.pl
doradca@zepter.com.pl

Też mi się tak wydaje, że konsultacja z odpowiednim specjalistą może wiele pomóc, chociaż temat o dzisiejszych specjalistach to temat rzeka,trzeba wiedzieć do kogo się udać

Co specjalista to inna opinia niestety. Warto zasięgnąć wiecej niż jednej porady :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: lampy Bioptron
PostNapisane: 2019-04-09, 16:34 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2018-11-19, 16:00
Posty:56
Aria napisał(a):
Też mi się tak wydaje, że konsultacja z odpowiednim specjalistą może wiele pomóc, chociaż temat o dzisiejszych specjalistach to temat rzeka,trzeba wiedzieć do kogo się udać

Na szczęście terapie światłem nie wymagają specjalnych zaleceń lekarskich dzięki czemu każdy z nas może z nich skorzystać w dowolnym momencie pod warunkiem, że posiada się takie urządzenie w domu! :)
Paweł
Doradca Online Zepter International Poland
shop.zepter.com.pl
doradca@zepter.com.pl


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: lampy Bioptron
PostNapisane: 2019-04-09, 16:35 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2018-11-19, 16:00
Posty:56
lolekk napisał(a):
Co specjalista to inna opinia niestety. Warto zasięgnąć wiecej niż jednej porady :)

Dlatego od razu warto udać się do specjalisty, który zna produkty Bioptron - oszczędzisz sporo czasu i na pewno uzyskasz odpowiedzi na nurtujące pytania.
Paweł
Doradca Online Zepter International Poland
shop.zepter.com.pl
doradca@zepter.com.pl


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: lampy Bioptron
PostNapisane: 2019-04-09, 21:41 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-09-09, 20:08
Posty:16
@DoradcaOnlineZepter A czy jest możliwość obejrzeć gdzieś stacjonarnie lampy, w jakimś sklepie,czy jedynie sprzedaż online ?
@DoradcaOnlinezepter zastanawiam się jeszcze na ile lat przysługuje gwarancja na taką lampę?


Ostatnio edytowano 2019-04-11, 17:38 przez Ambi, łącznie edytowano 2 razy

Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: lampy Bioptron
PostNapisane: 2019-04-10, 16:37 
@Ambi całe szczęście że chroni nas prawo odstąpenia od umowy i jak coś CI nie pasuję zawsze możesz zwrócić urządzenie bez podawania przyczyny :)
@Doradco a czy jest możliwy zakup ratalny?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: lampy Bioptron
PostNapisane: 2019-04-10, 17:55 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-06-03, 08:35
Posty:188
@Doradca to jest bardzo wygodne że można się naświetlać w domu, wtedy kiedy człowiek ma po prostu na to czas :) a czy są jakieś zalecane pory kiedy najlepiej to robić ? rano czy wieczór ? czy bez znaczenia?
@lupek niektórzy takie droższe sprzęty wolą zobaczyć na własne oczy, przynajmniej ja tak mam ;p


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO