dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: lampy Bioptron
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2019-03-20, 09:53 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2018-11-19, 16:00
Posty:56
Mikolaj90 napisał(a):
gdzie można wyczytać na jakie dolegliwości pomaga lampa?

Wszystkie niezbędne informacje możesz znaleźć na naszej stronie internetowej podanej w stopce tej wiadomości :). Jeżeli jednak chcesz o coś zapytać to zachęcam do dyskusji. Na wszelkie pytania związane tematycznie postaram się udzielić odpowiedzi jak najszybciej.

Mikolaj90 napisał(a):
czym tak właściwie różnią się obie lampy?

Urządzenie Bioptron MedAll to produkt medyczny służący do terapii światłem spolaryzowanym, które wykorzystuje światło wielobarwne w zakresie 480-3400 nm. Urządzenie Medolight jest to natomiast lampa wykorzystująca do terapii światło LED o długości fali 640 oraz 880 nm. Oba urządzenia mogą być użytkowane warunkach domowych, jednak różnią się zakresem stosowania.

Paweł
Doradca Online Zepter International Poland
shop.zepter.com.pl
doradca@zepter.com.pl


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: lampy Bioptron
PostNapisane: 2019-03-20, 09:56 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2018-11-19, 16:00
Posty:56
Ambi napisał(a):
Na stronie masz wszystkie potrzebne info zapewne, [...] ?

Oczywiście na stronie jest bardzo dużo informacji ale w przypadku jakichkolwiek pytań postaram się rozwinąć dla Was temat lamp Bioptron od Zepter.
Ambi napisał(a):
Z tego co kojarzę, to prócz gwarancji różnią się emitowanymi falami światła.

Owszem, dobrze kojarzysz. Gwarancja na lampę MedAll obejmuje 5 lat od zakupu natomiast w przypadku MedoLight są to 2 lata.

Paweł
Doradca Online Zepter International Poland
shop.zepter.com.pl
doradca@zepter.com.pl


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: lampy Bioptron
PostNapisane: 2019-03-20, 11:42 
Ambi napisał(a):
Mikolaj90 napisał(a):
@DoradcaOnlineZepter gdzie można wyczytać na jakie dolegliwości pomaga lampa?
@DoradcaOnlineZepter czym tak właściwie różnią się obie lampy?


@Mikolaj90 Na stronie masz wszystkie potrzebne info zapewne, a czyżbyś planował kupić ?
@Mikołaj90 Z tego co kojarzę, to prócz gwarancji różnią się emitowanymi falami światła.


@Ambi ja bym chciała kupić, jednak nie wiem, która będzie lepsza? @Ambi czyli są do różnych dolegliwości?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: lampy Bioptron
PostNapisane: 2019-03-21, 11:05 
dominikanowak napisał(a):
Ambi napisał(a):
Mikolaj90 napisał(a):
@DoradcaOnlineZepter gdzie można wyczytać na jakie dolegliwości pomaga lampa?
@DoradcaOnlineZepter czym tak właściwie różnią się obie lampy?


@Mikolaj90 Na stronie masz wszystkie potrzebne info zapewne, a czyżbyś planował kupić ?
@Mikołaj90 Z tego co kojarzę, to prócz gwarancji różnią się emitowanymi falami światła.


@Ambi ja bym chciała kupić, jednak nie wiem, która będzie lepsza? @Ambi czyli są do różnych dolegliwości?


Zależy dlaczego chcesz zakupić lampę, nie mogę bez żadnych info ci powiedzieć, która będzie lepsza
@dominikanowak poczytaj na stronie zeptera dokładnie, tam jest wszystko


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: lampy Bioptron
PostNapisane: 2019-03-23, 11:08 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2018-11-19, 16:00
Posty:56
dominikanowak napisał(a):
ja bym chciała kupić, jednak nie wiem, która będzie lepsza?

Z punktu widzenia medycznego obydwie lampy będą równie skuteczne. Do leczenia jakich przypadłości chciałabyś używać lampy?

dominikanowak napisał(a):
czyli są do różnych dolegliwości?

Przykłady dolegliwości przy których naświetlanie będzie pomoce znajdziesz tutaj, np. shop.zepter.com.pl/therapy/bioptron-medall-(1)#tab-presentation

Paweł
Doradca Online Zepter International Poland
shop.zepter.com.pl
doradca@zepter.com.pl


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: lampy Bioptron
PostNapisane: 2019-03-25, 11:03 
Ambi napisał(a):

Z tego co kojarzę, to prócz gwarancji różnią się emitowanymi falami światła.

[/quote]
nie no długośc gwarancji to tu mocno poboczny wątek ;]
Jak dla mnie to dwa różne produkty, którymi można leczyć kilka wspólnych zaburzeń


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: lampy Bioptron
PostNapisane: 2019-03-25, 11:04 
DoradcaOnlineZepter napisał(a):
Przykłady dolegliwości przy których naświetlanie będzie pomoce znajdziesz tutaj, np. shop.zepter.com.pl/therapy/bioptron-medall-(1)#tab-presentation

Paweł
Doradca Online Zepter International Poland
shop.zepter.com.pl
doradca@zepter.com.pl

faktycznie jest tego cała masa. Czy rezultaty naświetlań, ich efekty są jakoś udokumentowane? Czy urządzenie ma certyfikaty?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: lampy Bioptron
PostNapisane: 2019-03-26, 18:50 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2018-11-19, 16:00
Posty:56
apart napisał(a):
nie no długośc gwarancji to tu mocno poboczny wątek ;]
Jak dla mnie to dwa różne produkty, którymi można leczyć kilka wspólnych zaburzeń

Gwarancja jest równie ważna co i możliwości zastosowania produktów. W przypadku lampy Bioptron MedAll gwarancja obejmuje 5 lat, a przy zakupie lampy MedoLight są to 2 lata.

apart napisał(a):
faktycznie jest tego cała masa. Czy rezultaty naświetlań, ich efekty są jakoś udokumentowane? Czy urządzenie ma certyfikaty?

Nasze lampy są oczywiście certyfikowane. Wszystkie niezbędne informacje o posiadanych przez urządzenie Zepter certyfikatach znajdują się w zakładce "Dane" przy każdym z produktów.
Paweł
Doradca Online Zepter International Poland
shop.zepter.com.pl
doradca@zepter.com.pl


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: lampy Bioptron
PostNapisane: 2019-03-27, 13:45 
@doradca to okres gwarancji długi w przypadku tej lampy. Jestem zaskoczony pozytywnie :)
@Doradca od dawna mam problem z kolanami ktore mnie bola po wiekszym wysilku. Zastanawiam się czy taka lampa może mi pomoc?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: lampy Bioptron
PostNapisane: 2019-03-28, 19:16 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-06-03, 08:35
Posty:188
szogun napisał(a):
@doradca to okres gwarancji długi w przypadku tej lampy. Jestem zaskoczony pozytywnie :)

No na takie porządny sprzęt gwarancja też musi być trochę dłuższa, co to są 2 lata 8-)

szogun napisał(a):
@Doradca od dawna mam problem z kolanami ktore mnie bola po wiekszym wysilku. Zastanawiam się czy taka lampa może mi pomoc?

warto spróbować. Byłeś może u lekarza, konsultowałeś to z nim ? Jak nie żadne maści, rehabilitacje to trzeba szukać ratunku gdzie indziej


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO