dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Problemy z pęcherzem
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-02-14, 12:25 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-03-31, 20:33
Posty:134
Od momentu gdy 2 lata temu złapało mnie pierwszy raz zapalenie pęcherza, miewam często z nim problemy. Przynajmniej raz na 2 miesiące jestem u lekarza i dostaje leki :/ cokolwiek zmarzną mi nogi i już wiem, że ucierpi na tym pęcherz :/ najgorzej teraz zimą, bo każde wyjście z domu wiąże się z przemarznięciem. Nerki miałam badane, jest wszystko w porządku, badania inne też ok. Ktoś ma taki problem jak ja? można jakoś temu zaradzić? Mój lekarz uważa że przesadzam...

_________________
http://msadvertising.pl/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Problemy z pęcherzem
PostNapisane: 2012-02-14, 12:50 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-01-18, 16:27
Posty:5
no to nizly tez twoj lekarz, nie ma co. ja mam podobny problem, cały czas zapalenie pecherza, nawet latem. moze znajdzie sie ktos kto doradzi i sie z tego wyleczył.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Problemy z pęcherzem
PostNapisane: 2012-02-14, 16:10 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-12-11, 11:50
Posty:7
Przede wszystkim zmień lekarza. Potem sięgnij po coś sprawdzonego. Ja polecam produkty firmy GAL. Naturalne i bardzo bezpieczne, a najważniejsze że skuteczne.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Problemy z pęcherzem
PostNapisane: 2012-02-14, 16:41 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-01-04, 16:03
Posty:70
Zgadzam się - trzeba zmienić lekarza. Nie chodzi o to, żeby problem przechodził na chwilę, tylko na długo, a najlepiej na zawsze. Możesz zapytać również farmaceutę, powinien umieć coś doradzić. Jeśli chodzi o leki bez recepty, to dobre są te, które zawierają żurawinę, np. taki oto sok żurawinowy.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Problemy z pęcherzem
PostNapisane: 2012-02-16, 21:52 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-01-20, 22:50
Posty:9
Ja tez mam bardzo podobny problem, chodzę do lekarza urologa, ale niestety to nie jest takie prosta. Jak mam mokre nogi teraz zima to mocze je w ciepłej wodzie z sola morska to trochę pomaga i koleżanka poleciła suplement gal żurawina+skrzyp polny i tak jak by było trochę lepiej, ale za krotko biorę żeby coś więcej powiedzieć?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Problemy z pęcherzem
PostNapisane: 2012-02-17, 22:57 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-16, 17:18
Posty:359
W ogóle żurawina zdrowa na pęcherz, wystarczy kupić choćby taką suszoną lub sok.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Problemy z pęcherzem
PostNapisane: 2012-02-18, 00:56 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-12-15, 02:06
Posty:5
myślę że warto spróbować napewno nie zaszkodzi


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Problemy z pęcherzem
PostNapisane: 2012-03-10, 21:35 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-03-10, 21:07
Posty:80
No nie proszę Cię - nie ze skrzypem.
Ten dobry jest na paznokcie i włosy.
Co prawda ma działanie lekko przeciw bakteryjne, ale przy schorzeniach ukł. moczowego mogą tworzyc sie kamyszki.

Żurawina jak najbardziej soki/herbatki.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Problemy z pęcherzem
PostNapisane: 2012-03-13, 22:08 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-03-06, 21:03
Posty:621
Lokalizacja: w-wa
Jeżeli macie problem z pęcherzem to przede wszystkim zrobić posiew aby ustalić o jak bakterię chodzi. Bez tego nie powinno zaczynać się żadnej kuracji, Często przyczyną stanu zapalnego jest zbyt wąska cewka moczowa co powoduje, że część moczu pozostaje w pęcherzu. Takie branie co popadnie bo komuś pomogło jest raczej nie poważne.

_________________
Jeżeli myślisz, że mnie znasz to znaczy, że nie znasz jeszcze siebie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Problemy z pęcherzem
PostNapisane: 2014-08-18, 10:17 
Najpierw oczywiscie lekarz i badania. Potem ewentualne leczenie. Chociaz ja brałam antybiotyki i dopiero jak zurawine zaczelam łykac to mi pomoglo. Jednak co natura to natura. mi najbardziej odpowiada urinal na bazie zurawiny i wyciagu z nawloci pospolitej. ona dobrze przepłukuje pecherzi latwiej mozna pozbyc sie bakterii.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO