dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-09-20, 07:54 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
Paweła napisał(a):
wiec czasami zastanówcie sie co piszecie nie wiecie a komentujecie

Nie rozumiem o co się wkurzasz... czy ktoś napisał ze motocykliści nie mieli nigdy wypadków? Że osoby na wózku są gorsze? Możesz swoją wypowiedź trochę przyblizyć do naszych bo jakoś nie wchodzą mi w jeden sens.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-20, 16:49 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-08-15, 13:35
Posty:123
Lokalizacja: B-stok
dariuszka napisał(a):
nie zawsze jestes warzywikiem to samo bys powiedziala swojemu facetowi?

_________________
To nie jest muzyka dla tych, Którzy klej od piwa wolą
I jazdę figurową na lodzie, Oglądają zamiast futbolu
Choć czasem golą głowy, To powinni golić sobie cipy
My nie gramy dla nich, My gramy dla prawdziwej elity
MUZYKA, MUZYKA, MUZYKA DLA ELITY!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-21, 10:23 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
Paweła, chodzi mi o to ze jesli miałabym wariować sobie na motorku to wolę od razu zginąc w czasie wypadku. Wiadomo jeśli jedziesz "z głową" upadki, złamania zdarzają się...
Mówimy juz o drastycznych niestety przypadkach aczkolwiekprawdziwych. Mówię co mysle i co usłyszałam od znajomych - zapalonych motocyklistów.
Nie twierdze ze kazdy musi zakładac strunke do jazdy bo wielu ode mnie miało standardowe złamania - bark, noga, ręka itd...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-26, 16:09 
jak dla mnie to 99 % motocyklistow to sa dawcy organow - wyrtaczy wyjsc na ulice i poczekac na ............. <-- tu wstaw dowolne okreslenie , bo jakiego ja uzyje epitetu to bym obrazal innych a nie chce tego robic , znam jednego co twierdzi ze nie szaleje na motorku ale czy tak jest do konca to nie wiem. moze faktycznie jest 1% motocyklistow co jedza "z glowa" - szkoda slow na nich - moze niech od razu woza ze plastikowy worek - powinien byc na wyposazeniu.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-26, 17:52 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-09-23, 19:11
Posty:217
Lokalizacja: Gąsocin City
inaczej na to patrz...99% jeżdżących na ŚCIGACZACH to dawcy... bo turystyki albo choppery to inna bajka...ja znam kilku streetracerów i powiem szczerze że są tacy co jeżdżą "z głową" ;-) ale na przykład mój sąsiad potrafi przejechać 1,5km na jednym kole wioząc ze sobą swoją dziewczynę :!: ujeżdża on Yamahę R1 moc 180km...

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-27, 07:34 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
Ale żeście się uczepili, motocykliści to pasjonaci, oni to kochają... nie po to ćwiczą, trenują jeżdzą - żeby od razu się zabić...

Kurcze nooooooo....

Ok, są świry - wiem o tym bardzo dobrze..

Ale czy wy myslicie że skoro ktoś kupuje sportowy motor to od razu po to by się zabić a swoje organy oddać innym?? Bo na to wychodzi....

-=QraK=- napisał(a):
bo turystyki albo choppery to inna bajka


MOże i inna ale na każdym motorze masz prawdopodobieństwo wypadku bądź co gorsza śmierci...
Co za róznica czy jadę crossem, skuterem, chopperkiem, czy "ścigaczem"??


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-27, 13:18 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-09-23, 19:11
Posty:217
Lokalizacja: Gąsocin City
Cytuj:
Ale żeście się uczepili, motocykliści to pasjonaci, oni to kochają... nie po to ćwiczą, trenują jeżdzą - żeby od razu się zabić...


dokładnie to jest pasja i ciężko od niej odejść...

mery_blue napisał(a):
Co za róznica czy jadę crossem, skuterem, chopperkiem, czy "ścigaczem"??


generalnie chodziło mi o to że jeśli masz skuter czy cross czy chopper to jeździsz zdecydowanie wolniej niż na ścigaczu...

ale to też nie do końca tak bo człowiek 25 lat kupuje ścigacza i jeździ z głową...a dzieciakowi 13 lat dają skuter i podkłada się pod samochód bo mu się gaz omsknie...sam słyszałem o takim przypadku i chłopak wpadł pod samochód i zginął jego 8 letni brat siedzący jako pasażer...

mianem dawców ja osobiście określiłbym grubę ścigantów lub streetowców którzy odginają sobie rejestracje i lecą przez centrum miasta z prędkością powyżej 250km/h...

[ Dodano: 2007-09-27, 13:18 ]
Cytuj:
Ale żeście się uczepili, motocykliści to pasjonaci, oni to kochają... nie po to ćwiczą, trenują jeżdzą - żeby od razu się zabić...


dokładnie to jest pasja i ciężko od niej odejść...

mery_blue napisał(a):
Co za róznica czy jadę crossem, skuterem, chopperkiem, czy "ścigaczem"??


generalnie chodziło mi o to że jeśli masz skuter czy cross czy chopper to jeździsz zdecydowanie wolniej niż na ścigaczu...

ale to też nie do końca tak bo człowiek 25 lat kupuje ścigacza i jeździ z głową...a dzieciakowi 13 lat dają skuter i podkłada się pod samochód bo mu się gaz omsknie...sam słyszałem o takim przypadku i chłopak wpadł pod samochód i zginął jego 8 letni brat siedzący jako pasażer...

mianem dawców ja osobiście określiłbym grubę ścigantów lub streetowców którzy odginają sobie rejestracje i lecą przez centrum miasta z prędkością powyżej 250km/h...

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-27, 13:26 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
-=QraK=- napisał(a):
ale to też nie do końca tak bo człowiek 25 lat kupuje ścigacza i jeździ z głową...a dzieciakowi 13 lat dają skuter i podkłada się pod samochód bo mu się gaz omsknie...sam słyszałem o takim przypadku i chłopak wpadł pod samochód i zginął jego 8 letni brat siedzący jako pasażer...

mianem dawców ja osobiście określiłbym grubę ścigantów lub streetowców którzy odginają sobie rejestracje i lecą przez centrum miasta z prędkością powyżej 250km/h...


oto też mi chodzi...
;-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-27, 16:54 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-08-15, 13:35
Posty:123
Lokalizacja: B-stok
,,generalnie chodziło mi o to że jeśli masz skuter czy cross czy chopper to jeździsz zdecydowanie wolniej niż na ścigaczu... ''

Skuter hehe to smiech wiec nie zaliczaj tego i ich do motocyklistów, cross wiecej poszalejesz na nim niz na scigańcie nie wiem skad u Ciebie taka wiedza ? hmmm dziwna

,,ale to też nie do końca tak bo człowiek 25 lat kupuje ścigacza i jeździ z głową...a dzieciakowi 13 lat dają skuter i podkłada się pod samochód bo mu się gaz omsknie...sam słyszałem o takim przypadku i chłopak wpadł pod samochód i zginął jego 8 letni brat siedzący jako pasażer... ''

Dzieciak ma skuter ? wina rodziców ze mu kupuje... i ma winy w dzieciakach tylko w rodzicach ze głupi kupują zabaweczke dla synka nie wiedzac nawet jak te dziecko jezdzi na nim...

_________________
To nie jest muzyka dla tych, Którzy klej od piwa wolą
I jazdę figurową na lodzie, Oglądają zamiast futbolu
Choć czasem golą głowy, To powinni golić sobie cipy
My nie gramy dla nich, My gramy dla prawdziwej elity
MUZYKA, MUZYKA, MUZYKA DLA ELITY!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-27, 21:03 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
A ja słyszałem mnóstwo o idiotach po 25, którzy się rozbijali.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO