dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-03-23, 21:27 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2008-03-22, 16:37
Posty:4
Motory są super , ale są one przeznaczone dla ludzi którzy mają chociaż cześć wyobraźni :P
Moim ulubionym motorem jest honda cbr 1000 rr z 2004 roku czarna lub Repsol.
Uważam też ze ustawa dotyczącą podwyższenia wieku w którym można zdobyć prawo jazdy na motor jest słuszna ponieważ przedłuża to znacząco życie ludzkie :P





Chcesz się dowiedzieć jak zarobić na tworzeniu stron? kliknij tutaj!!!
http://e-biznesimarketingintenetowy.blogspot.com/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-23, 22:06 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
Wojtek, jeszcze jedna reklama, i ostrzeżenie za spam będzie.

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-07-22, 17:43 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2008-04-11, 22:08
Posty:66
Lokalizacja: z Wenus ;D
Wojtek2z napisał(a):
Uważam też ze ustawa dotyczącą podwyższenia wieku w którym można zdobyć prawo jazdy na motor jest słuszna ponieważ przedłuża to znacząco życie ludzkie :P


hehe;] A ja uważam że większe znaczenie mają umiejętności niż wiek. Według mnie jak chcieli już coś zmieniać to powinni podwyższyć poprzeczkę na egzaminie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-07-23, 02:18 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-28, 14:46
Posty:164
Lokalizacja: wrocLOVE !
eh...
istnieje jednak różnica miedzy jazdą na harleyu a jazdą na ścigaczach typowych :/
no ja nie wiem.. moim zdaniem powinni w ogóle mierzyć poziom IQ a potem dopuszczać do egzaminów

_________________
Obrazek


:*


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-07-23, 10:04 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
cerrata, róznica polega na tym ze na choperach jezdzi sie głownie spokojnie i rekreacyjnie a na na sportowych szybkosc juz wzrasta... umiejetnosci do choperów jak i turystyków czy sportowych są juz własciwie te same.... wiec jak dla mnei róznic nie ma...



Ooo.. własnie tak przy okazji bardzo podoba mi sie ze nadal widze na autach z tyłu na szybie naklejke typu "Patrz w lusterka motocyklisci są wszędzie" :))


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-08-19, 14:53 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-02-09, 21:35
Posty:16
Lokalizacja: wlkp
mery_blue napisał(a):
A swoją drogą co sądzicie o motocyklistach którzy wsiadając na moto zakładają strunkę?

mery_blue napisał(a):
Rozmawiałam ostatnio z gościem który tak jeździ a w domu juz jest uszykowany testament...


To mnie zaskoczyłaś... A ja zawsze myślałem, że to przygłupi wymysł mediów :shock: Z racji tego, że też poruszam się jednośladem, mam styczność z wielooooma motocyklistami (zloty, imprezy sportowe itp.), a jeszcze nigdy nie spotkałem ani nie słyszałem, żeby ktoś coś takiego praktykował. Wręcz przeciwnie 'strunka' zawsze wywoływała gromki śmiech w tłumie posiadaczy motocykli :-D
Sorry, dla mnie jest to chore podejście. To tak samo jak gdzieś w kierownicy auta umieściłbym kolec, żeby w razie wypadku przebiło mnie na wylot. Tylko, że zabiłoby mnie to i przy poważnym wypadku i przy zwykłej, niegroźnej stłuczce! Tak samo jak na motocyklu. Tacy ludzie w ogóle mają świadomość tego, że tylko nieliczne wypadki są na tyle poważne, aby zrobić z nich inwalidów?
Poza tym jak można czerpać przyjemność z jazdy, ze świadomością, że każdy najmniejszy błąd kosztować nas będzie życie? Byle szlif i moto nam odskakuje razem z głową :shock: Wywróce się na parkingu, a linka zrobi swoje.
Testament-ok(wielu młodych ludzi się na coś takiego decyduje, bez względu na pojazd jakim sie poruszają), ale strunka?!
Ja się naprawdę staram być tolerancyjny, ale gdyby ktoś mi oznajmił, że na moto jeździ z linka na szyi to uznałbym go za co najmniej nawiedzonego i opierdzielił za psucie wizerunku motocyklistów :-)

Jeśli ktoś faktycznie tak jeździ to według mnie:
-chce zaszpanować (prawie na pewno jestem pewny, że w większości o to właśnie chodzi :mrgreen: ) Czyli jakiś dzieciak, który kupuje ściga, bo taka zapanowała moda(niestety!), chce zrobic wrażenie i pokazać znajomym jak to on bardzo naraża swoje życie, jaki jest odważny i ogólnie 'bójcie się wszyscy o mnie!" itd. Coś w stylu emo ;-)
-albo komuś jakimś cudem udało mu się wpoić, że zazwyczaj wypadek motocyklowy kończy się co najmniej kalectwem
-ewentualnie ma coś z głową albo nie widzi sensu życia

Zazwyczaj motocyklista (pasjonata, zapaleniec...) wydaje tysiące złotych na ubiór, dzięki któremu w razie wypadku nie zostawi skóry na asfalcie i który możliwie jak najlepiej ochroni jego ciało. Więc strunka logicznie nie wchodzi w grę. To rozumiem, że człowiek jeżdżący z tym czymś na szyi kask zakłada tylko ze względu na przepisy? Aż ciężko mi wyobrazić taki tok rozumowania. Ja wychodząc na moto myślę: "przyjemnie spędzę czas", a taki ktoś: "może jakimś cudem wrócę do domu"?!
Zawsze byłem zdania, że robienie z motocykla maszyny śmierci jest chore :-? Bo to wcale nie jest jakaś ohnie i ahnie niebezpieczna pasja.
Jest mi strasznie wstyd, że ktoś widząc mnie jadącego motocyklem może w ogóle pomyśleć, że na szyi mam jakąś linkę.
I sorry, jeśli kogoś tym postem uraziłem :shock:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-08-20, 19:41 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
saper, również jestem a raczej byłam bywalczynia motobazarów.. i własnie tam poznawałam ludzi z całego kraju... i własnie tam poznałam tego człowieka... to jest dorosły facet... nie zaden dzieciak...
:)

saper napisał(a):
Ja wychodząc na moto myślę: "przyjemnie spędzę czas", a taki ktoś: "może jakimś cudem wrócę do domu"?!

I bardzo dobre podejscie :)

saper napisał(a):
Zawsze byłem zdania, że robienie z motocykla maszyny śmierci jest chore Bo to wcale nie jest jakaś ohnie i ahnie niebezpieczna pasja.
No nie.. ale moze są ludzie którym potrzeba własnie takiej adrenaliny... ze mogą przy najzwyklejscej wywrotce stracić życie...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-09-06, 18:53 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-02-09, 21:35
Posty:16
Lokalizacja: wlkp
mery_blue napisał(a):
to jest dorosły facet... nie zaden dzieciak...

Czasem wiek nie idzie w parze z psychiką/dorosłością ;-) Oczywiście nie wiem, co kieruje akurat Twoim kolegą, ale jest to co najmniej bardzo dziwne, żeby nie powiedzieć głupie ;-) O ile w ogole, to co mówił to prawda, a nie sposób popisania się przed koleżanką ;-)
mery_blue napisał(a):
No nie.. ale moze są ludzie którym potrzeba własnie takiej adrenaliny... ze mogą przy najzwyklejscej wywrotce stracić życie...

Czyli strunka tak dla podkręcenia zabawy? :-| To ja może nie będę komentował za bardzo. Nie znam takich ludzi, domyślam się, że Ty też nie i mam nadzieję, że nigdy nie poznam.

A wracając...
Jak czytam coś w stylu "o jeeej ja wiem, że moge zginąć za każdym razem jak wyjeżdżam z domu; bo motocykle są przecież czymś najniebezpieczniejszym na świecie; więc może lepiej będę jeździł z tą strunką, żeby później nie być ciężarem dla rodziny; ahhh jak bardzo niebezpieczną pasję uprawiam; tylu moich znajomych już zginęło na motocyklach; no naprawdę jakie to jest niebezpieczne" to mnie na wymioty zbiera. Każdego takiego męczennika z chęcią oblałbym kubłem lodowatej wody.

Oczywiście, że trzeba mieć pełną świadomość niebezpieczeństw jakie czyhają na drodze (tyczy się to tak samo motocyklistów, jak i kierowców samochodów, tirów, ciągników, rowerów, hulajnog,...!), ale bez przesady! To zaczyna przypominać postawę zbuntowanych 14latek o tzw. emo-poglądach. Motocykle, jak to mi ktoś kiedyś powiedział, to energia i żywioł! A nie biadolenie i użalanie się nad sobą.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-09-06, 19:49 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
saper napisał(a):





mery_blue napisał/a:
to jest dorosły facet... nie zaden dzieciak...

Czasem wiek nie idzie w parze z psychiką/dorosłością Oczywiście nie wiem, co kieruje akurat Twoim kolegą, ale jest to co najmniej bardzo dziwne, żeby nie powiedzieć głupie O ile w ogole, to co mówił to prawda, a nie sposób popisania się przed koleżanką


To nie mój kolega.. :) Znajomy z bazarów...
Popisywac sie .. nie... do tego byli akurat zdolni inni.. :mrgreen:




A swoją drogą saper myslisz ze za mało jeszcze jest akcji typu - Motocyklista na drodze?
Bo tak... myslę że częsciej powinno sie uświadamiac kierowców samochodów ze motocyklista to tez uzytkownik dróg publicznych...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-09-06, 20:46 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-02-09, 21:35
Posty:16
Lokalizacja: wlkp
mery_blue napisał(a):
A swoją drogą saper myslisz ze za mało jeszcze jest akcji typu - Motocyklista na drodze?
Bo tak... myslę że częsciej powinno sie uświadamiac kierowców samochodów ze motocyklista to tez uzytkownik dróg publicznych...


Według mnie, to tak samo powinno się uświadamiać kierowców samochodów, że motocyklista to też użytkownik dróg, jak i motocyklistów, że nie są sami na drodze i że kierowcy dużo trudniej zauważyć jest motocyklistę jadącego ze znaczną prędkością.
Gdyby do takich akcji jak "kierowco patrz w lusterka, motocykliści są wszędzie" zabierali się tylko motocykliści z czystym sumieniem, to byłoby ok. I jest to potrzebne. Ale jak widzę pana jadącego dwa razy szybciej niż inni, na motocyklu oklejonym naklejkami z tego typu hasłami, to nie wiem czy się śmiać, czy płakać. Proste...jeździsz szybko, łamiesz przepisy-nie robisz z siebie debila i nie mieszasz się w takie akcje.
Po prostu wielu motocyklistów odbiera to nie tak, jak powinno. Nie powinno być tak, że my jeździmy szybko, a od kierowców wymagamy zauważenia nas w lusterku.
Mam nadzieję, że nie zostanę zaraz obrzucony mięsem przez posiadaczy 2oo :mrgreen:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO