dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Portale towarzyskie
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-12-03, 22:37 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-12-14, 20:15
Posty:92
Korzystacie, bądź korzystaliście kiedyś z tego typu stron w celu nawiązania jakichś znajomości? Nie mówię tu o typowych ogłoszeniach matrymonialnych, ale o portalach, na których ludzie nawiązuje ciekawe kontakty, znajomości, które często przenoszą się do realnego życia.
Chciałabym nawiązać kontakt z ludźmi mieszkającymi w Wielkiej Brytanii, ale nie wiem gdzie szukać. Znacie jakieś sprawdzone portale, najlepiej po polsku?

_________________
http://przepisy.ancymonki.pl/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Portale towarzyskie
PostNapisane: 2013-12-04, 00:59 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Masz do tego celu mnóstwo forów. Wystarczy wpisać w google nazwę miasta w UK i znajdziesz bez problemu :) Poza tym mnóstwo z nich siedzi na badoo, niezwykle popularnym w UK.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Portale towarzyskie
PostNapisane: 2013-12-04, 10:04 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-05-04, 11:30
Posty:111
Na badoo ciężko znaleźć kogoś kto mieszka zagranicą. Nie mówię, że to niemożliwe, ale trzeba trochę poszukać i się potrudzić. Możesz też skorzystać bezpośrednio z angielskich portali, tam na pewno będzie łatwo poszukać :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Portale towarzyskie
PostNapisane: 2013-12-04, 13:09 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Na badoo jest bardzo łatwo znaleźć kogoś kto mieszka poza Polską, jeśli jako swoje miejsce pobytu umieścisz swoją zagraniczną lokalizację. Jak zaznaczysz, że mieszkasz w Polsce to nic dziwnego, że pokazuje Ci ludzi w Polsce.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Portale towarzyskie
PostNapisane: 2013-12-05, 13:34 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-11-18, 20:36
Posty:90
Polecam polish cupidtree. To jeden z moich ulubionych portali. Poznałam tam mnóstwo ludzi a nawet trafiali się Polacy, z którymi gadałam po angielsku. :D Jeśli ktoś chce nawiązać kontakt i być może poznać swoją drugą połowkę to też trafi w dobre miejsce.

_________________
http://tablojd.pl/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Portale towarzyskie
PostNapisane: 2013-12-05, 20:22 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-03-31, 20:33
Posty:134
hm ja też kiedyś miałam okazję poznać pewną Brytyjkę ale za pośrednictwem facebooka (bardzo podobnie się nazywamy i się do mnie odezwała) i powiem że do tej pory utrzymujemy kontakt a nawet byłam u niej w wakacje, bardzo fajni ludzie, super zwiedza się Londyn z takim rodzimym przewodnikiem :) i ogólnie fajnie mieć jakiegoś zagranicznego znajomego, także polecam tego typu portale jak najbardziej :)

_________________
http://msadvertising.pl/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Portale towarzyskie
PostNapisane: 2013-12-05, 21:00 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-11-18, 20:36
Posty:90
Dokładnie, nigdy nie wiadomo czy ta osoba kiedyś nie będzie nam pomocna, jeśli znajdziemy się w danym kraju/miejscowości. Według mnie dobrze jest mieć znajomości wszędzie na świecie, nie zawsze rodzina - kuzynostwo jest niestety w stanie pomóc... :( więc wolę już takie portale i wiem, że prędzej dzięki niektórym osobom tam poznanym mogę liczyć czy to na nocleg czy na zwiedzanie miasta, jeśli zdarza mi się samej podróżować.

_________________
http://tablojd.pl/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Portale towarzyskie
PostNapisane: 2013-12-05, 22:09 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Na polishcupid akurat nie podobało mi się. Tak samo jak na polishhearts itp. Badoo chyba najlepiej się sprawdza jednak :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Portale towarzyskie
PostNapisane: 2014-01-03, 19:27 
ja jestem bardzo ochoczo do tego nastawiona. Korzystam z bardzo wielu portali randkowych i powiem Wam że jestem niezwykle zadowolona z ich działania, nie udało mi się kogoś na dłuższą metę znaleźć,
albowiem ja takiej osoby nie szukam, bynajmniej nie teraz. Używam życia biorąc od innych to co mają i dając im siebie:)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Portale towarzyskie
PostNapisane: 2014-01-07, 18:30 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2014-01-07, 17:56
Posty:4
moja koleżanka na Badoo poznała swojego męża :) więc chyba nie jest tam źle :P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO