dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 267 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 27  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-09-08, 18:23 
Zbliża się weekend a ja nie wiem gdzie go spędzić :-( mieszkam w okolicy Częstochowy ,chciałabym gdzieś pospacerować po górach ,ale blisko mojego miejsca zamieszkania, ludzie jesli znacie jakieś fajne ciekawe miejsca podajcie mi namiary proszę ....dzięki


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-24, 23:26 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-03-09, 23:44
Posty:35
Jeśli masz kasę i chcesz czegoś naprawdę full wypas to polecam Karpacz i Mercure Karpacz Skalny - super hotel z przepysznym jedzeniem i SPA... Można tam spędzić naprawdę romantyczny weekend...

_________________
Ile było dni do utraty sił...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-25, 23:35 
A ja polecam Nowy Sącz i okolice, szczególnie Rytro, Łącko albo Piwniczną. Naprawdę przepiękne widoki, szczególnie jesienią, jakoże ta pora roku w górach jest naprawdę cudowna. Aletenatywnie Pieniny (Szczawnica, Krościenko)! Tam też jest prześlicznie. Możecie pochodzić sobie po górach, wyjść na Trzy Korony, a wieczorne zmęcznie odreagować w jakimś klimatycznym pubie:) Polecam


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-18, 00:34 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-09-12, 18:46
Posty:56
Lokalizacja: Cracov
Krynica Zdrój - sporo turystów z sezonie, ale nie dziwi mnie to. Bardzo fajne miasteczko i piękne widoki. Do tego kolejka i funiculer, ciekawe, klimatyczne gospody. Myślę, że tam można odpocząć przez weekend.

_________________
nie ma to jak dobry śledzik:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-18, 14:48 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
papilon napisał(a):
Jeśli masz kasę i chcesz czegoś naprawdę full wypas to polecam Karpacz i Mercure Karpacz Skalny - super hotel z przepysznym jedzeniem i SPA... Można tam spędzić naprawdę romantyczny weekend...


Nie żartuj. W tym hotelu doznałem zatrucia pokarmowego, bo obsługa podawała jedzenie z Wigilii (byłem tam w okresie bożonarodzeniowym), aż do Sylwestra. Dziwię się, że Sanepid tej placówki nie zamknął.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-06, 00:59 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-03-09, 23:44
Posty:35
eee, wierzyć coś mi się nie chce. A nic podejrzanego pochodzenia na zewnątrz nie jadłeś? Jakieś zapiekanki, kebaby?

A wracając do sprawy weekendu, to można jeszcze gdzieś polecieć, do Paryża na przykład. W Locie są ciągle jakieś promocje http://www.lot.com/Info/PL/aspx/Content_17728.aspx

_________________
Ile było dni do utraty sił...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-11, 20:56 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-22, 15:38
Posty:429
A ja jednak mam zaufanie do eSKY. I tam wiem,ze jak zarezerwuje sobie bilet nawet przez Call Center to nie pobiera dodatkowych opłat za anulowanie rezerwacji.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-19, 19:49 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-21, 16:43
Posty:3
dolcia4 napisał(a):
A ja jednak mam zaufanie do eSKY. I tam wiem,ze jak zarezerwuje sobie bilet nawet przez Call Center to nie pobiera dodatkowych opłat za anulowanie rezerwacji.


Własnie rezerwowaliśmy w eSKY.pl bilety lotnicze i hotel na Sylwestra w Paryżu, faktycznie duży plus jeśli chodzi o ceny. No i możliwość anulowania rezerwacji, nigdy nie wiadomo jakie przypadki losowe nas spotkają...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-19, 22:57 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-22, 15:38
Posty:429
laluna napisał(a):
dolcia4 napisał(a):
A ja jednak mam zaufanie do eSKY. I tam wiem,ze jak zarezerwuje sobie bilet nawet przez Call Center to nie pobiera dodatkowych opłat za anulowanie rezerwacji.


Własnie rezerwowaliśmy w eSKY.pl bilety lotnicze i hotel na Sylwestra w Paryżu, faktycznie duży plus jeśli chodzi o ceny. No i możliwość anulowania rezerwacji, nigdy nie wiadomo jakie przypadki losowe nas spotkają...



No własnie , fajna opcja ,prawda ?
Kiedy rezerwujesz sobie ,w razie naglej niezapowiedzianej sytuacji musisz zrezygnowac to nic nie płacisz.Nie wszedze tak jest.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-19, 23:15 
Cytuj:
Proponuję Bielsko-Białą;) Można tam ciekawie spędzić czas, jest wiele przyjemnych kawiarenek, pubów, często koncertują znani muzycy, można wybrać się w góry (z Bielska wychodzi niedługi, a atrakcyjny szlak)... Można pozwiedzać Zamek Sułkowskich, wybrać się do teatru, blisko znajduje się Szczyrk z dodatkowymi atrakcjami, nie tylko na zimowy sezon... Szczerze polecam Bielsko, jest bardzo ładne i ma w sobie tę wyjątkową iskierkę;)


Ooo, jak miło że ktoś wspomniał o moim rodzinnym mieście :mrgreen:


Cytuj:
Nieśpiąca to podaj jakieś namiary, ja się w połowie czerwca chcę gdzieś wybrac coby połazic po górach ;D a Zakopane już mi się znudziło chyba ;p


A więc ktoś już wspominał tutaj o Milówce i Zwardoniu - również polecam nie tylko te dwa miejsca, ale i okolicę (Ujsoły, Złatna). Bardzo ładny krajobraz, świeżutkie powietrze i najwyżej zamieszkałe miejsce w Polsce - Okrągłe;p

Większa lekturka o Złatnej: http://turystykon.eu/tag/zlatna


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 267 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 27  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO