dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 267 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 27  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Gdzie na weekend???
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-06-18, 13:54 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-05-17, 20:32
Posty:382
ojj to zjedzcie u Pana Mirosława Bobrowskiego http://www.culinaryart.pl/
gwarantuje pozostaną same dobre wspomnienia.
Gotuje na promie Polonia warto wybrać się w taki rejs i pobudzić kubki smakowe :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie na weekend???
PostNapisane: 2010-07-26, 16:09 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1127
jedzenie było pyszne, chociaż największe wrażenie zrobiła na mnie głowa wikinga wyrzeźbiona w arbuzie, jeśli dobrze pamiętam... że też nie pomyślałam, żeby na obiad zabrać aparat :/

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie na weekend???
PostNapisane: 2010-08-08, 18:24 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1127
kilka dni temu na DD TVN była mowa o rejsie wakacyjnym, a skoro już tu o tym pisałam, to wklejam link: http://dziendobrytvn.plejada.pl/30,3585 ... detal.html

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie na weekend???
PostNapisane: 2010-09-12, 17:46 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2010-09-02, 10:45
Posty:208
Może to zaskoczenie, ale Śląsk idealnie nadaje sie na weekendowe wypady. Polecam Szlak Zabytków Techniki.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie na weekend???
PostNapisane: 2010-09-14, 10:11 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-08-31, 09:26
Posty:17
Wiesz, każdy rejon Polski jest dobry do zwiedzania i myślę, że Śląsk również. Ja jednak nieco bardziej wolę spędzać czas na łonie przyrody, najlepiej w górach dlatego wybrałabym prędzej Szczawnica czy coś w tym stylu. Zresztą można znaleźć bardzo łatwo nocleg w takich miejscach np. na urlopwpolsce.pl - bazę maja sporą, można znaleźć naprawę wiele ciekawych miejscówek.


Ostatnio edytowano 2010-10-04, 10:39 przez meteor, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie na weekend???
PostNapisane: 2010-09-24, 15:34 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-08-13, 13:30
Posty:23
A ja najbardziej lubię jeździć nad morze (może dlatego, że ma daleko;p). I jak na romantyczny wypad na weekend to najchętniej tam;) Ostatnio tak sobie postanowiłam, że jak uzbieram więcej kasy, to pojedziemy z lubym do SPA - nad morzem tam kilka jest takich hoteli tego typu, w Jastrzębiej Górze Primavera bodajże, dużo dobre czytałam na jej temat;) Ale zacznę się konkretniej zastanawiać, jak będą pewne fundusze;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie na weekend???
PostNapisane: 2010-09-29, 10:32 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2010-08-09, 14:26
Posty:177
Ja polecam Kraków, Poznań, Wrocław, Sandomierz, Zamość - w tych kilku miastach można spędzić fantastyczny weekend. Kraków jest mi bardzo dobrze znany, chciałbym jeszcze raz pojechać do Sandomierza, naprawdę piękne miasto, można nawet zobaczyć oglądając ten żałosny serial "Ojciec Mateusz". Nocleg zawsze można łatwo znaleźć na urlopwpolsce.pl, wystarczy śledzić ich portal i profil na facebooku, można wtedy uzyskać ciekawe rabaty.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie na weekend???
PostNapisane: 2010-09-30, 09:53 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-09-29, 10:04
Posty:35
Kraków jest rewelacyjny na weekend, można pozwiedzać i pobawić się . Niesamowitą panoramę Krakowa widać z kopca Kraka i Wandy :) Oczywiście trzeba przejść się żydowską dzielnicą :) Na Kazimierzu jest wiele ciekawych miejsc jak i knajpek. Jak ktoś lubi dobre jedzenie i przepyszne koktajle to świetnym miejscem jest na Placu Nowym Le Scandale.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie na weekend???
PostNapisane: 2010-10-12, 16:42 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2010-10-12, 13:13
Posty:46
Ja na waszym miejscu wybrałabym się na jakiś wypad w góry. Polecam Zawoje byłam tam ostatnio i muszę przyznać, ze jest tam pięknie. Szczawnica jest również ciekawa, Krynica Górska albo Jaworki. z Krakowa jest do tych miejscowości ok 2h jazdy busem albo samochodem więc nie jest tak daleko :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie na weekend???
PostNapisane: 2010-11-06, 21:00 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-05-17, 20:32
Posty:382
uwielbiam Kraków, myślę o wyjeżdzie do Niego na ten weekend.
Na koniec listopada Niemcy a w weekend Mikołajkowy chłopak mi juz zapowiedział rejs do Kopenhagi :D http://www.unityline.pl/oferta/oferta_d ... kopenhadze
zobaczymy czy uda się wszystko poukładać :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 267 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 27  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO