dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 267 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 27  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: gdzie na weekend???
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-12-01, 10:36 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-11-10, 14:39
Posty:82
Dorotheea, kochana, jest bardzo dużo godnych uwagi miejsc w okolicach Krakowa, do których warto pojechać. Zacznijmy już od Zakopanego (wiem, jest przereklamowane dużo ludzi i w ogóle, ale ja mimo wszystko mam jakiś sentyment do tego miejsca). Jest Nowy Sącz, Stary Sącz, Limanowa, Szczawnica. I to są same te najbardziej popularne miejsca, a dookoła jest jeszcze dużo innych ciekawych! Wejdź sobie na przykład na stronę rezerwuje.pl i spróbuj poszukać sobie przez bazę noclegową. Zobacz co polecają w woj. małopolskim :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-12-30, 18:29 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-18, 19:41
Posty:45
Znam te miejscowości na pamięć, pochodzę z okolic Nowego Sącza:) Jednak dojazd busem do Krakowa zajmie między 2 a 3 godziny;) Gdybym już jechała do tak pięknego miasta jak Kraków z chłopakiem na weekend (ja tu studiuję, więc raczej wybrałbym Toruń)), to zarezerwowałabym już coś w Krakowie. Więcej czasu na zwiedzanie i odpoczynek. W Krakowie jest tyle hosteli, hoteli, apartamentów...jeśli przejrzysz dobrze oferty to można znaleźć coś naprawdę za optymalną cenę. Mój eks wybiera się do Kraka w styczniu (że niby kurs ma...phi:D) i ja mu szukałam pokoju tutaj http://www.yourplace.pl/, warto przejrzeć parę ofert. Poza tym jest jeszcze jedna kwestia zwiazana z pokojem pod Krakowem,a nie w - jak w nocy wrócisz po imprezie czy romantycznej kolacji do swego pokoju...? A nie iść na imprezę/kolację będąc w Kraku? Wyklucz się ;p


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-02-04, 16:27 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-11-13, 14:45
Posty:65
Bardzo lubię takie weekendowe wypady do różnych fajnych miejsc w Polsce. Ostatnio często bywam w Krakowie. Jakiś czas temu trafiłam na bardzo fajną stronę infonoc.pl, dzięki której zarezerwowałam super apartament. Dostałam nawet kod rabatowy, jakby ktoś się wybierał, to przy rezerwacji wystarczy, że poda E95AR6E9C - kod można używać wiele razy!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-09, 00:52 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-02-06, 14:43
Posty:24
W tej chwili Europa na tyle się skurczyła, że warto nawet na weekend polecieć do Wielkiej Brytanii - lot trwa tyle, ile przejazd z Krakowa do Warszawy, a jednak jak się wysiądzie z samolotu zupełnie inne miejsce. Chociażby Londyn ma tyle atrakcji do zaproponowania, że trudno się na coś konkretnego zdecydować. Ja na pewno bym polecała widoki z London Eye :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie na weekend???
PostNapisane: 2010-05-18, 17:24 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1130
ja mogę polecić weekend na promie, było świetnie, impreza udana, jedzenie pyszne, w Szwecji co prawda jeszcze zimno było, ale i tak zeszliśmy na ląd, pozwiedzać okolice.... Unity Line organizuje takie tematyczne weekendy, niedługo będzie maraton DJ'ów i Weekend Kabaretowy, chętnie popłynęłabym jeszcze raz :)

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie na weekend???
PostNapisane: 2010-05-19, 18:15 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-05-17, 20:32
Posty:382
ja tez bylam w Szwecji korzystając dokladnie z tej firmy, bo Ty tez płynełąś ze Świnoujścia ? byłam bardzo zadowolona no i ja myślę o ponownym rejsie, zastanawiam się jeszcze nad miejscem i datą :)
chciałam wrzucic zdjęcia kajut i wnetrza promu - ale mam problem z dodaniem :/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie na weekend???
PostNapisane: 2010-05-21, 18:32 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1130
tak, ze Świnoujścia płynęłam... na kierunek kolejnego rejsu wybrałam sobie Bornholm, podobno rewelacja :)

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie na weekend???
PostNapisane: 2010-05-23, 11:55 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-05-17, 20:32
Posty:382
oj kochana, nie podobna, nie podobno ! cudnie, pieknie. Gdzie jak gdzie ale am koniecznie trzeba zabrac ze sobą apartat !!!! ja myslalam o podrozy do Kopehagi. widze ze maja w ofercie razem z noclegiem na miejscu i przejazdem przez most. To też musi być super widowisko. eh :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie na weekend???
PostNapisane: 2010-05-28, 19:28 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1130
ja to się ogólnie z aparatem prawie nie rozstaje, więc i z Bornholmu na pewno coś bym przywiozła ;)
póki oglądam czyjeś zdjęcia i się zachwycam tym miejscem:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie na weekend???
PostNapisane: 2010-06-06, 19:06 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-06-06, 18:54
Posty:5
Mieszkańcom Warszawy i okolic polecam Zalew Zegrzyński gdzie sam często jeżdżę. Miejsc do leniuchowania i aktywnego wypoczynku jest sporo i za każdym razem można jechać w inne. W upalne dni jest trochę tłoczno... ale można tam znaleźć jeszcze trochę dzikiej natury... 30 min samochodem z centrum to dobre opcja na weekendowy odpoczynek.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 267 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 27  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO