dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 267 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Gdzie na weekend???
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-01-25, 00:06 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2013-06-18, 22:54
Posty:64
Może Liberec? Dzisiaj znalazłem taki wpis na blogu.
http://www.summerbench.pl/liberec-miasto-idealne-na-weekend/

_________________
Ovo ti je, brate, lose da ne moze gore
opet niko nije kriv - krivo je more


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie na weekend???
PostNapisane: 2016-03-23, 18:44 
w Krakowie też jest bardzo ładnie, mozna sporo zobaczyć, stare miasto, Wawel itd. Polecam przedwonika z zobacz.krakow.pl, zawsze jak jedziemy z klasa na wycieczke (jestem wychowawcą) to wybieramy właśnie przedwonika od nich bo mówi ciekawie i zwięźle ;)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Gdzie na weekend???
PostNapisane: 2016-05-06, 11:01 
Fajne są wszystkie europejskie stolice na weekendowe wypady, wystarczy znaleźć tanie bilety sobie http://www.eloty.pl/, potem zorganizować jakiś niskobudżetowy też nocleg i można zwiedzić trochę świata bez tracenia majątku


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Gdzie na weekend???
PostNapisane: 2016-05-12, 09:51 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2016-05-06, 22:30
Posty:52
Ja z moim partnerem wybraliśmy się jakiś czas temu na dwa dni do Kazimierza Dolnego. Nocleg załatwiliśmy prywatnie i właściwie spontanicznie. Bardzo mi się tam podobało. Jest co zwiedzać. Ciekawe i romantyczne miejsce.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie na weekend???
PostNapisane: 2016-05-31, 16:25 
ja lubię aktywny wypoczynek i zwiedzanie więc ostatnio z mężem i dzieciakami byliśmy w Krakowie żeby mogły poznać miasto naszych królów, zwiedzaliśmy z przewodnikiem i Pani Ewa Gawryła z zobacz.krakow świetnie przybliżyłam nam historię zwiedzanym miejsc a dzieciaki była zafascynowane


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Gdzie na weekend???
PostNapisane: 2016-06-14, 17:50 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-07-30, 14:13
Posty:41
hmn.. jako rdzenny mieszkaniec Krakowa mysle ze Best Western Premier będzie dla was idealnym wyborem ze względu na łatwy dojazd bo leży przy ul. Opolskiej więc dojazd busem itp.jak najbardziej:)
Co więcej jak ma to być romantyczny wypad to pokoje hotelowe na pewno wam w jego uzyskaniu pomoga, wiem bo sam raz zabralem tam dziewczyne na walentynki


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie na weekend???
PostNapisane: 2016-08-05, 07:33 
Fakt, co kto lubi, ja lubię zwiedzać nasze polskie miasta, ostatnio miałam okazję pozwiedzać Kraków, piękne i niesamowite miasto, miałam też super hotel Best Western Old Town, z którego wszędzie dosłownie rzut beretem.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Gdzie na weekend???
PostNapisane: 2016-08-25, 12:55 
My byliśmy ostatnio z chłopakiem w ośrodku jałowce koło dębicy. Bardzo fajnie można tam wypocząć, jest kąpielisko, są lasy dookoła. Nie nudziliśmy się w ogóle :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Gdzie na weekend???
PostNapisane: 2016-10-19, 21:48 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2016-10-12, 11:09
Posty:72
W ostatnim czasie coraz częściej odwiedzam miasta w Polsce. Zwłaszcza w weekendy mam duzo czasu. Z moim narzeczonym byliśmy ostatnio w Bielsku-Białej w miłym przytulnym http://hotelnabloniach.pl/blog/zwiedzic-bielsku-bialej-czyli-perly-podbeskidzia/ Możemy pozwiedzać piękne okolice i odpocząć w pięknym i malowniczo położonym hotelu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie na weekend???
PostNapisane: 2017-10-10, 00:04 
A może Śląsk? My byliśmy kiedyś w pałącu hotel wiśniewski http://www.palac-wisniewski.pl/, świetne miejsce


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 267 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO