dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 267 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Gdzie na weekend???
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2018-04-03, 12:05 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2013-06-18, 22:54
Posty:64
A może Wenecja i pobliskie wysepki? Da się z Krakowa dolecieć EasyJetem
https://www.summerbench.pl/burano-wyspa-kolorowych-domow/

_________________
Ovo ti je, brate, lose da ne moze gore
opet niko nije kriv - krivo je more


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie na weekend???
PostNapisane: 2018-04-12, 12:06 
Bardzo fajnie jest w kudowie zdroju i uwazam, że to idealne miejsce na weekend. My zatrzymaliśmy sie tam w hotelu verde montana. Bardzo fajny hotel, spokojny i czysty. Atrakcją jest niewątpliwie strefa wellness.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Gdzie na weekend???
PostNapisane: 2018-04-19, 10:31 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2018-04-12, 09:37
Posty:7
A co powiecie na wyjazd na weekend do spa nad morzem? http://www.baginscyspa.com.pl/pl/ Zabieram niedługo tam mamę i się doczekać nie mogę. Słyszałam same dobre opinie o tym hotelu, dlatego chcę zrobić jej niespodziankę. Przyda nam się kilka dni relaksu w tym spokojnym miejscu i spodziewam się, że często będziemy korzystać z zabiegów spa. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie na weekend???
PostNapisane: 2018-04-24, 19:32 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-07-02, 12:03
Posty:372
Koło sławy jest radzyń a tam mogę polecić Leśną polanę, cisza i spokój, z widokiem na jezioro...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie na weekend???
PostNapisane: 2018-04-25, 15:34 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2018-04-22, 17:11
Posty:5
A co sądzicie o kartach ekuz? Warto je sobie wyrabiać? Jakieś porady w tym temacie znalazłem np. tu https://www.polisaturystyczna.pl/poradniki/jak-wyrobic-karte-ekuz-lodz

_________________
Człowiek nie zakochiwał się tak po prostu. On rozpływał się w tej miłości. Jednego dnia był kostką lodu, by następnego zamienić się w kałużę.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie na weekend???
PostNapisane: 2018-05-22, 14:35 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-11-26, 22:01
Posty:60
Super jest w Janowie Podlaskim, na zamku :) Bardzo romantyczne miejsce na weekend we dwoje, zwłaszcza, że jedzenie mają pyszne, więc romantyczna kolacja tam to czysta przyjemność ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie na weekend???
PostNapisane: 2018-05-24, 18:22 
Shelby napisał(a):
Super jest w Janowie Podlaskim, na zamku :) Bardzo romantyczne miejsce na weekend we dwoje, zwłaszcza, że jedzenie mają pyszne, więc romantyczna kolacja tam to czysta przyjemność ;)


Potwierdzam! :) Byłam tam w zeszłym tygodniu. Całkiem przypadkiem wylądowaliśmy tam z narzeczonym, bo potrzebowaliśmy noclegu późno w nocy. Okazało się, że jest na miejscu SPA więc nie mogliśmy sobie tego odmówić i zaraz rano wskoczyliśmy do sauny :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Gdzie na weekend???
PostNapisane: 2018-06-22, 15:01 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-06-16, 09:21
Posty:20
Gdybyście się zdecydowali na sobotnio-niedzielny pobyt wybrać Warszawę to idealnym miejscem, aby się stołować, jest Restauracja Akademia. Gwarantuję, że zarówno Wy, jak i Wasi bliscy będziecie zadowoleni z posiłków oraz spędzonego tam czasu. Zwłaszcza dzieci :-> Oferują tam w weekendy specjalne menu obiadowe dla całych rodzin. A dla maluchów jest tam takie specjalne miejsce, w którym będą mogły zabić nudę.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie na weekend???
PostNapisane: 2018-07-04, 18:24 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2017-05-17, 20:14
Posty:106
Również odwiedziłam SPA Zamku Janów Podlaski wraz z przyjaciółką. Wybrałyśmy się tam na babski weekend i wróciłyśmy z niego ogromnie zadowolone. Świetna oferta zabiegów, bardzo miła i dyskretna obsługa, idealne miejsce na odpoczynek i regenerację;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie na weekend???
PostNapisane: 2018-07-05, 08:45 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-06-06, 23:21
Posty:36
Po co ruszać się z miasta na weekend, jak można świetnie spędzić czas na miejscu za mniejsze pieniądze. Ze znajomymi w ostatni weekend obraliśmy kurs na Restaurację Pianka w Warszawie (dla zainteresowanych ul. Zgoda 11). Nigdy nie piłam lepszego piwa i nie jadłam tak świeżego jedzenia (a do stolika usiedliśmy o 1:30 w nocy. Polecam.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 267 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO