dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 267 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Gdzie na weekend???
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-10-13, 15:03 
Na weekend polecam Kaszuby :) zdecydowanie każdemu się spodobają :) ja zatrzymuję się w ośrodku Debrzyno i zawsze jestem bardzo zadowolona :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Gdzie na weekend???
PostNapisane: 2017-11-05, 18:01 
Uważam, że bardzo fajnym wyborem na weekend jest hotel verde montana w kudowie zdroju. Można tam bardzo fajnie spędzić czas z rodziną, relaksowac się, korzystać z basenu, czy sauny.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Gdzie na weekend???
PostNapisane: 2017-11-29, 14:02 
Do Zakopanego można szybko dojechać i tanio coś tam wynająć? Litości, chyba jechałam inną zakopianką (jeden wielki korek) i trafiłam na innych górali (wyjątkowo pazerni ludzie). Oczywiście Zakopane poza tym ma swój urok i piękna architekturę to prawda, ale mnie to się już przejadło. Ostatnio chłopak zabrał mnie zamiast na weekend to na 4dni do Rzymu z biura SolTur mmmm to dopiero było romantyczne na maxa.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Gdzie na weekend???
PostNapisane: 2018-01-29, 13:09 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2018-01-29, 13:03
Posty:1
Gdynia! Zawsze uwielbiałam polskie morze, a szczególnie to miasto. Czułam się tam jak w domu, mimo że pochodzę z Torunia. Rok temu zdecydowałam się na zakup mieszkania https://kiejstuta.pl/karta-apartamentu-nr-3/ i jestem przeszczęśliwa. To miejsce, gdzie przez okno widać morze - taki widok to spełnienie moich marzeń.
To już nie jest miejsce na weekend, czy na wakacje - tylko mój dom. To była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu.. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie na weekend???
PostNapisane: 2018-01-29, 16:32 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-07-02, 12:03
Posty:372
Najbliższym celem dla mnie jest wyjazd nad kolorowe jeziorka, oj bardzo mi się marzy...
I do Pragi, choć na jeden dzień


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie na weekend???
PostNapisane: 2018-01-29, 23:22 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2018-01-26, 22:17
Posty:5
Ja na weekend zawsze wybieram się nad jeziorka. Dla mnie najlepsza forma wypoczynku.

_________________
Żadna prawda nie może uleczyć smutku po stracie ukochanej osoby.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie na weekend???
PostNapisane: 2018-02-21, 16:59 
Odwiedź koniecznie kudowę zdrój. To bardzo fajne miasteczko, gdzie nie ma tłumów i mozna fajnie wypocząć. My się zatrzymalismy akurat w hotelu verde montana, gdzie mają równiez strefę wellness, co sprzyja jeszcze wiekszemu relaksowi.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Gdzie na weekend???
PostNapisane: 2018-02-27, 17:35 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2018-02-09, 14:51
Posty:5
A może na narty? Trzeba tylko pamiętać o właściwym ubezpieczeniu :) Ciekawe ubezpieczenie narciarskie warta na https://wakacyjnapolisa.pl/warta-travel/ jest tu :) Warto się nad tym bardziej zastanowić ;)

_________________
Życie jest jak pudełko czekoladek - nigdy nie wiesz, co ci się trafi.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie na weekend???
PostNapisane: 2018-02-27, 19:39 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-26, 14:06
Posty:291
Zimno,śnieg tylko w góry.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie na weekend???
PostNapisane: 2018-03-07, 10:12 
Świetnym miejscem na weekendowy wypad jest Kudowa Zdrój. Można tam pospacerować i zobaczyć kilka ciekawych miejsc. Polecam też hotel verde montana, bo od razu ma sie dostęp do strefy wellness i mozna także wypocząć w basenach, czy na saunie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 267 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO