dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: niedrogie wakacje
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-09-10, 13:45 
My teraz zarezerwowaliśmy noclegi w hotelu Ferdynand bo jedziemy do Rzeszowa i dostalismy darmową obiadokolację. Zawsze jakas oszczednosc :D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: niedrogie wakacje
PostNapisane: 2015-09-13, 13:20 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 11:32
Posty:491
Lokalizacja: Warszawa
samba_mamba napisał(a):
Frezja, różne się dostaje. Zapisujesz się i na maila wskakują fajne oferty, nie tylko last, również ciekawe promocje na poszczególne kierunki. :)


ja już od dawna mam newsletter itaki, często pojawiają się naprawdę bardzo fajne oferty, warto właśnie takich szukać bo to zawsze jakaś oszczędność, poza tym itaka to bezpieczne biuro wiec warto wybierać je jako swojego touroperatora


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: niedrogie wakacje
PostNapisane: 2015-09-14, 14:51 
Adept
Offline

Dołączył(a):2015-08-12, 09:21
Posty:21
wakacje z biura podróży kojarzą mi się z nudą. Lepiej zabookować lot z półrocznym wyprzedzeniem i lecieć w nieznane: poznać tubylców, lokalne przysmaki i napawać się spontaniczną przygodą. No i wychodzi taniej!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: niedrogie wakacje
PostNapisane: 2015-09-14, 15:33 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2011-05-26, 11:34
Posty:261
Jeżeli wybierasz się na wczasy, to chyba lepiej, że obywa się bez przygód?
A lokalne wycieczki to wtedy można sobie wykupić.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: niedrogie wakacje
PostNapisane: 2015-09-28, 12:54 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 11:32
Posty:491
Lokalizacja: Warszawa
wszystko zależy od tego na czym nam zależy, czy chcemy mieć spokojne wakacje i nic na głwoei czy o wszytsko się martwić i dopinać, ja wolę zeby biuro za mnie załatwiło wszystkie formalności. a co kosztów wyjazdu z biurem podróży to nie są one już tak wysokie, wycieczki są coraz tańśze trzeba tylko to na bieżąco monitorować.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: niedrogie wakacje
PostNapisane: 2015-11-25, 22:09 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-07-08, 22:49
Posty:6
Można nie wydać majątku i spędzić naprawdę ekscytujące wakacje także w Polsce. Co mam na myśli? Choćby takie nasze swojskie Mazury, ale widziane z perspektywy jachtu. Brzmi fajnie? No pewnie! Nie myślcie sobie tylko, że zaraz wyskoczę Wam z propozycją kupna swojej łajby - co to, to nie :) Od czego jest bowiem czarter jachtów, szczególnie "bogaty" na Mazurach (bardzo dobry przykład serwisu internetowego łączącego opcję czarteru z opisem mazurskich atrakcji: http://czarter-jachtow-mazury.pl/. W ten sposób za całkiem przystępną cenę można pożeglować po jeziorach, podziwiając uroki przyrody, no i po prostu doznając czegoś odmiennego od typowego wylegiwania się nad wodą.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: niedrogie wakacje
PostNapisane: 2016-01-07, 10:35 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 11:32
Posty:491
Lokalizacja: Warszawa
ale to trzeba po prostu lubić, nie każdy lubi zeglować, ja nie. jeśli wakacje to tylko tam gdzie jest ciepło, plaża, słońce, dlatego już przegladam oferty Itaki, ostatnio z nimi byłam na wakacjach więc i pewnie teraz zdecyduję się na to biuro.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: niedrogie wakacje
PostNapisane: 2016-01-13, 12:00 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2011-05-26, 11:34
Posty:261
Zapisz się do ich newslettera to czasem pomaga w wyborze, czasem utrudnia, bo w zasięg wzroku wpada więcej ciekawych opcji.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: niedrogie wakacje
PostNapisane: 2016-01-20, 17:12 
a slyszeliscie o kuptravel? czesto maja promocje na pobyty w swietnych hotelach, wychodzi o wiele taniej niz normalnie


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: niedrogie wakacje
PostNapisane: 2016-02-10, 10:38 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 11:32
Posty:491
Lokalizacja: Warszawa
Nostalgia napisał(a):
Zapisz się do ich newslettera to czasem pomaga w wyborze, czasem utrudnia, bo w zasięg wzroku wpada więcej ciekawych opcji.

w sumie masz rację, zamówię sobię ich newsletera bo wtedy szybciej znajdę interesującą mnie ofertę.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO