dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: niedrogie wakacje
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-04-20, 21:50 
Zgadzam się jak najbardziej, ja z http://www.eloty.pl/ korzystam już jakiś czas głównie na potrzeby małych europejskich wypadów na weekendy i są rewelacyjni za jeden wyjazdów z biurem ma nie raz 3 wyjazdy które sobie sama zorganizuję


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: niedrogie wakacje
PostNapisane: 2016-04-21, 09:55 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
Jowisia napisał(a):
moim zdaniem najlepiej wychodzą wakacje samodzielnie organizowane bo jednak biuro, choćby najtańsze wciąż musi na nas zarobić i opłacić wszystko jak należy


Właśnie na tym to polega, ze jak dla mnie wakacje mają byc odpoczynkiem. Dlatego właśnie na wakacjach nie gotuje sama, tylko wole wykupić obiady. Dlatego też nie załatwiam biletów i hoteli sama, a wolę to zlecić, zeby biuro podróży sprawnie zrobiło to za mnie. Co najwyżej na miejscu moge sobie zaplanowac czas i zając się wejściówkami chociażby. Chciałabym też mieć jakiś obraz atrakcji dla dziecka, więc cieżej samemu znaleźć chociażby przyjazne rodzinom z dziećmi hotele. Itaka ma teraz promocję "Słodki smak wakacji" i koszt wyjazdy dla dzieci to u nich tylko 500zł, więc aż szkoda by było nie skorzystać ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: niedrogie wakacje
PostNapisane: 2016-04-26, 12:40 
ja na wakacje w tym roku jadę do Świnoujścia, drugi rok z rzędu bo w zeszłym roku tak mi się w Hotel Villa Herkules spodobało i mężowi z resztą też że postanowiliśmy wrócić, chociaż normalnie raczej nie zdarza nam sie powtarzać wakacyjnych kierunków


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: niedrogie wakacje
PostNapisane: 2016-04-26, 17:25 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-01-12, 17:02
Posty:217
Jasne, że można niedrogo poleciec na na prawdę wypasione wakacje, na Itace jest dużo interesujących ofert, wystarczy tylko przez nie cieepliwie przejść, a na pewno znajdzie się coś dobrego i taniego.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: niedrogie wakacje
PostNapisane: 2016-04-27, 11:36 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2011-05-26, 11:34
Posty:261
To już lepiej zapisać się do newslettera Itaki i na bieżąco otrzymywać oferty Wtedy nic raczej nie przegapisz.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: niedrogie wakacje
PostNapisane: 2016-04-30, 13:04 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-01-12, 17:02
Posty:217
Oczywiście, że tak, newslettera Itaki mam zapisanego, spływają mi na bieżąco ich oferty.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: niedrogie wakacje
PostNapisane: 2016-05-10, 09:47 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 11:32
Posty:491
Lokalizacja: Warszawa
no i co coś ciekawego Ci wpadło w oko z ofert Itaki? ja się zastanawiam nad Włochami , mają tygodniową objazdówke w naprawdę dobrej cenie. Co myślicie o takich wakacjach w "drodze"?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: niedrogie wakacje
PostNapisane: 2016-05-12, 09:46 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2016-05-06, 22:30
Posty:52
aaneczkaa napisał(a):
no i co coś ciekawego Ci wpadło w oko z ofert Itaki? ja się zastanawiam nad Włochami , mają tygodniową objazdówke w naprawdę dobrej cenie. Co myślicie o takich wakacjach w "drodze"?


Wakacje w drodze mogą dać zupełnie inne wrażenia czy doświadczenia. Pewnie mało będzię tak czasu na wypoczynek, ale za to może być więcej wrażeń. Warto spróbować.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: niedrogie wakacje
PostNapisane: 2016-05-17, 19:17 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Wszystko zależy jaka trasa tej objazdówki. Jak się ta wycieczka nazywa? Chętnie sobie zerknę na program. Objazdówki mają to do siebie, że można je często trafić w dobrej cenie. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: niedrogie wakacje
PostNapisane: 2016-05-24, 08:43 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2011-05-26, 11:34
Posty:261
Jeszcze zależy kiedy? Bo w środku lata chyba trochę szkoda czasu na objazdówki. Przynajmniej te europejskie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO