dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: niedrogie wakacje
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-08-03, 11:23 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-08-13, 19:03
Posty:62
ja tam wole jechać gdzieś na własną rękę a przynajmniej jeżeli podróż zamyka się w granicach naszego pięknego kraju. W tym roku wybieram się z rodzinką do Gąsek nad Bałtyk oczywiście. Generalnie nadmorskie miejscowości w większości mamy już zwiedzone ale tam jeszcze nie byliśmy. Zakwaterowanie mamy w ośrodku rekreacyjnym "Aga" który jest zdecydowanie najlepszą ofertą w pobliżu tam. Będziemy mieć stamtąd 20 metrów do plaży do tego SPA hotelowe i wiele innych atrakcji stąd ten wybór i moja opinia :P Wyjazd za tydzień więc czas na pakowanie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: niedrogie wakacje
PostNapisane: 2016-08-03, 17:02 
nam zupełnie niedrogo wyszedł wypad do agroturystyki brzezina i wynajem u nich domku, miejsce nam bardzo przypadło do gustu, szczególnie że wreszcie można odpocząć w ciszy i spokoju a nie na zatłoczonej do ostatniego kawałka plaży, chyba bym tego już nie wytrzymała, a tam mieliśmy przepiękne jezioro, malowniczą okolicę i mogliśmy się rzeczywiście pocieszyć swoim relaksem a nie cały czas tłoczyć się w turystycznym ścisku


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: niedrogie wakacje
PostNapisane: 2016-08-03, 18:05 
dla mnie jezioro i natura to jednak zdecydowanie nie to, lubię się wyszaleć i poimprezować wieczorami ale jako że jeździmy z naszymi dwoma pociechami to pod nie miejsce musi być też super przygotowane i dlatego najlepiej jednak czujemy się w Mielnie w hotelu unitral, spa jest genialne, bardzo lubię ich zabiegi a chyba już wszystkie przetestowałam, do tego podoba mi się że są też takie przygotowane dla dzieciaków bo wiadomo że córka chce wszędzie z mamą, a jak dzieciaki już śpią to na mieście możemy iść z mężem fajnie się pobawić i potańczyć jak za studenckich czasów


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: niedrogie wakacje
PostNapisane: 2016-08-06, 14:47 
nam tanio wyszedł pobyt w Bornym Sulinowie nad jeziorem w http://www.revital.pl/ a był zdecydowanie pełen atrakcji, świetne miejsce, z basem, sauną, różnymi ćwiczeniami na które można sobie chodzi i do tego przemiłą obsługą, byliśmy całą rodzinką i każdy zalazł coś dla siebie


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: niedrogie wakacje
PostNapisane: 2016-08-07, 19:40 
a nam się bardzo podobało w dolinie Baryczy, fajnie położone miejsce na terenie parku krajobrazowego i mają tam super agroturystykę kwatera niezgoda, miejsce ekstra klimatyczne, z kuchnią na regionalnych produktach- no bajka


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: niedrogie wakacje
PostNapisane: 2016-12-02, 02:39 
A ja to bardzo lubię jeździć po Polsce na wakacje. Zawsze tak się najlepiej odprężam i relaksuje :) Super opcją jest wyjazd do spa, np do Unitralw Mielnie. BYłam już i na pewno jeszcze wrócę, bo rewelacja :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: niedrogie wakacje
PostNapisane: 2017-03-07, 08:09 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2016-08-01, 14:13
Posty:53
Ja to nie za bardzo lubię spędzać wakacje w Polsce ale jak już to robię to decyduję się jechać na własną rękę. Jeśli chodzi o zagraniczne wakacje to taki wyjazd wolę jak organizuje mi biuro podróży. Dopasują mi wszystko tak jak chce, nie muszę tracić czasu na szukanie oferty. W sumie na suncenter też jest taka porównywarka ofert więc też łatwo znaleźć tanią wycieczkę i nie przepłacić


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: niedrogie wakacje
PostNapisane: 2017-03-09, 11:08 
Warto przejrzeć kilka ofert i samemu zdecydować co wybrać. Warto zatem zajrzeć na https://www.info9.pl/SR/index.php?lang=pl


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: niedrogie wakacje
PostNapisane: 2017-03-17, 11:30 
Ja już wypatrzyłam sobie miejsce na tegoroczne wakacje. Już dawno nie byłam na Kaszubach i w tym roku zdecydowałam się na ośrodek Debrzyno:http://debrzyno.com.pl/index.php. jest pięknie położony, nad jeziorem, jest tam stadnina koni, no i ceny też są bardzo w porządku :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: niedrogie wakacje
PostNapisane: 2017-03-17, 13:04 
Ja na przykład w zeszłym roku byłam w Pałacyku Łąkomin: http://www.lakomin.pl/. Piękne okolice, jest zielono, malowniczo, sporo do zwiedzania w pobliżu. No i w samym pałacyku jest świetnie, a do tego mają tam tak pyszne jedzenie :D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO