dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: niedrogie wakacje
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-04-21, 22:12 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-01-12, 17:02
Posty:217
Dorota, itaka rzuciła dobre ceny na ten sezon, z resztą pofatygowałem się nawet sprawdzić jak to wygląda na tle innych biur. Itaka wypada najkorzystniej w ogólnym rozrachunku.
Też zastanawiam się nad lastem, ale z decyzją muszę do poniedziałku poczekać, będę wtedy wiedział jak długa będzie moja majówka...co zrobić, taki lajf. Ale na pocieszenie w razie czego postanowiłem, że dołożę wtedy do wakacji : )


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: niedrogie wakacje
PostNapisane: 2017-04-26, 17:45 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
To jak jeszcze się nie zdecydowałeś, to warto zerknąć na taką ofertę http://www.itaka.pl/promocje/tydzien-w-tydzien - mają to tylko do 28 kwietnia, a można wyhaczyć coś miłego. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: niedrogie wakacje
PostNapisane: 2017-04-26, 22:39 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1127
Turcja ^^ 1100 zł od osoby na all inclusive ;) Wciąż jestem w szoku ;)

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: niedrogie wakacje
PostNapisane: 2017-05-05, 15:05 
Warto sobie przeglądac oferty biur podróży, bo one często mają bardzo fajne oferty w dobrych cenach :) Na przykład Novum Travel takie organizuje http://novumtravel.pl/


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: niedrogie wakacje
PostNapisane: 2017-05-08, 23:46 
W Polsce też mozna spędzić neidrogo i bardzo fajnie też wakacje :) Chociażby nad naszym morzem jest przepieknie :D Ja od lat jestem absolutnie zakochana w Ustce i jeżdżę tam dosyć regularnie. Mam tam też swój ulubiony hotel http://www.grandlubicz.pl/, który ma nawet aquapark w razie niepogody :D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: niedrogie wakacje
PostNapisane: 2017-05-13, 23:43 
A my w tym roku wakacje spędzamy w Polsce, więc cenowo wychodzi całkiem ok :D A wybieramy się na przykład na Kaszuby, wypatrzyliśmy bardzo fajne miejsce, gdzie pojedziemy: http://debrzyno.com.pl/


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: niedrogie wakacje
PostNapisane: 2018-07-06, 20:24 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2018-05-24, 18:14
Posty:61
Ja zawsze szukam jakichś fajnych miejsc w Polsce, jeśli chcęodpocząć w weekend. W taki sposób właśnie znalazłam w Janowie Podlaskim Zamek. I jeżdżę tam od paru miesięcy bo się zakochałam :p polecam szczerze!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: niedrogie wakacje
PostNapisane: 2018-07-08, 12:49 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-26, 14:06
Posty:291
Czasami w Polsce wakacje wychodzą drożej niż te zagraniczne,a warto spróbować innych ciekawych
miejsc,choćby na Chorwacji - czysta woda,świeże powietrze,zagwarantowane słoneczko.

Ostatnio byłam z Itaką - niestety nie byłam zadowolona i nie chodzi mi o organizację,ale co było potem.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: niedrogie wakacje
PostNapisane: 2018-07-31, 00:19 
ja bym pojechała na weekend do Zamku Janów Podlaski, tam jest SPA, piękny hotel, a do tego konie, czyli wszystko, co kocham...


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: niedrogie wakacje
PostNapisane: 2019-01-27, 12:54 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2018-05-24, 18:14
Posty:61
Ja ostatnie dwie wycieczki wzięłam z SunCenter bo znajomi polecali na początku. Za pierwszym razem miałam jakieś obawy dziwne, ale wszystko było dobrze przygotowane i się udało spędzić spokojnie czas. A druga była jeszcze elepsza :) Nastepnym razem szukam tylko tam :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO