dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: niedrogie wakacje
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-03-21, 22:24 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2016-08-01, 14:13
Posty:53
a ja jakoś nie przepadam za wakacjami w Polsce. Z moim szczęściem, zawsze jak brałam urlop i wyjeżdżałam to pogoda była do bani. Dlatego wolę teraz jeździć zagranicę. W biurze podróży sami mi ogarną hotel, lot więc tym się nie muszę przejmować. Już się nie mogę doczekać tegorocznego urlopu bo wylatujemy z suncenter Do Grecji ! :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: niedrogie wakacje
PostNapisane: 2017-03-22, 23:22 
Czemu nie przepadasz za wakacjami w Polsce? Ja uważam, że u nas też można spędzić fajnie urlop wakacyjny, trzeba tylko dobrze rozglądnąć się za miejscem ;) My na przykład wypatrzyliśmy bardzo fajny pakiet dla rodziny w Unitral w Mielnie http://www.unitral.pl/


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: niedrogie wakacje
PostNapisane: 2017-03-28, 21:46 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2016-08-01, 14:13
Posty:53
Bo z moim szczęściem niestety nie mogę trafić na pogodę. Nad morzem padało, w górach jak byłam też padało. A zagranicą mam zawsze ładną pogodę.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: niedrogie wakacje
PostNapisane: 2017-03-31, 02:58 
Jak niedrogie wakacje, noto w Polsce :D Chociaż to wcale nie znaczy że takie wakacje w naszym kraju muszą być nudne czy coś :) Na przykład my jedziemy do ośrodka Debrzno: http://debrzyno.com.pl/. Zobaczcie na ich stronie jakie piękne okolice!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: niedrogie wakacje
PostNapisane: 2017-04-06, 14:35 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2011-05-26, 11:34
Posty:261
dajana87, przejrzyj last minute itaki, jak chcesz mieć zagranicę z pogodą i tanio oraz bezpiecznie. Faktycznie w Polsce pogoda bywa niepewna i jeżeli ktoś jedzie nad wodę opalać się, to wybierze zagranicę ze znacznie mniejszym prawdopodobieństwem braku słońca, delikatnie mówiąc.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: niedrogie wakacje
PostNapisane: 2017-04-18, 21:32 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2016-08-01, 14:13
Posty:53
No dokładnie. Ja to już chyba wszędzie sprawdzałam te wycieczki :) ale co dla Ciebie znaczy, że bezpiecznie pojechać? w itace również patrzyłam ale na suncenter było taniej. W tamtym roku też z nimi było tylko, że na Chorwacji i warunki były spoko


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: niedrogie wakacje
PostNapisane: 2017-04-19, 18:38 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-01-12, 17:02
Posty:217
A rozważał ktoś wypad na majówkę? Jeszcze trochę czasu zostało, może ktoś się na coś załapie http://www.itaka.pl/majowka/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: niedrogie wakacje
PostNapisane: 2017-04-20, 20:11 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1127
A właśnie rozważamy jakiś wyjazd last minute, bo się okazało, ze mogliśmy wziąć urlop we wszystkie 3 dni wolne. Ceny widzę, ze spoko. Nawet oferty na Polskę mają, nieźle.

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: niedrogie wakacje
PostNapisane: 2017-04-21, 14:25 
My w tym roku jedziemy sobie do ośdorka debrzyno na kaszubach: http://debrzyno.com.pl/. Bardzo fajne miejsce, mozna sie zrelaksowac, no i jest też tam ośrodek jeździecki, także dla dzieciaów na przyklad super :D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: niedrogie wakacje
PostNapisane: 2017-04-21, 15:38 
No my jednak stawiamy w tym roku na wyjazd za granicę. Wykupiliśmy sobie w Novum Travel wycieczkę do Włoch i juz nie mozemy sie doczekać :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO