dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: niedrogie wakacje
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-05-26, 15:45 
moi rodzice od lat jeżdżą do Ciechocinka do hotelu abidar i zawsze są zadowoleni,w zeszłym roku mieli generalny remont, są w samym centrum więc i do pijalni wód i do tężni blisko- dla nich to idealny klimat


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: niedrogie wakacje
PostNapisane: 2016-06-01, 11:28 
dla mnie najlepszy urlop to jednak Mazury, jak się dobrze poszuka to też można utrafić promocje na czarter jachtów i przyoszczędzić trochę grosza, my zawsze decydujemy się na czarterymazury bo mamy pewność że ich jachty są dobrze przygotowane i wyposażone, a dzieciaki dostaną odpowiednie kapoki


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: niedrogie wakacje
PostNapisane: 2016-06-06, 21:35 
ja co roku z rodzinką tanie wakacje spędzam nad morzem, jak się dobrze poszuka to wcale nie trzeba przepłacać a można mieć fajne warunki, blisko do plaży i z miłymi właścicielami, tak jest zdecydowanie w Międzywodziu w pensjonacie Pogodna 1 więc chętnie do niego wracamy


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: niedrogie wakacje
PostNapisane: 2016-06-16, 23:33 
tanie wakacje to tylko w okolicach.
ja rok temu byłem na wakacjach tańszych niż janusze wydają w chorwacji.
Ogarnąłem na wlasną rękę hotel,
a później lot na www.eloty.pl/chorwacja/zagrzeb/
Najlepsze wakacje


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: niedrogie wakacje
PostNapisane: 2016-06-17, 07:21 
Tanie wakacje można wyrwać poprzez promocje. Ja tak właśnie zrobiłem i znalazłem promo w Hotelu spa Unitral. Koszt niczym wyjazdu na weekend komfort i opcje na najwyższym poziomie


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: niedrogie wakacje
PostNapisane: 2016-06-17, 11:20 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2014-07-25, 12:14
Posty:269
ja też muszę gdzieś wyjechać, odpocząć, bo wszystko mam tak rozregulowane, chore że głowa mała.
Tylko co te ludzie powiedzą :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: niedrogie wakacje
PostNapisane: 2016-06-22, 14:15 
My z żoneczką w tym roku na wakacje lecimy do Hiszpani! Wszystko już załatwione, bilety zarezerwowane na http://www.eloty.pl/hiszpania/barcelona/ , nic tylko czekać do sierpnia i leciec! Ogólnie muszę przyznać, że bardzo przyjemna jest ta strona do "bukowania" biletów bo wszystko proste, przejrzyste a i ceny nie duże


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: niedrogie wakacje
PostNapisane: 2016-06-24, 08:21 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-07-30, 14:13
Posty:41
ja nigdy nie korzystam z takich porównywalek bo cena pokazywana na takich portalach nie dość że ma mnóstwo "haczyków" to jeszcze nie uwzględnia stosunku jakości do ceny.
Osobiście zawsze korzystam z biura Alfa Tour i w tym roku również, z tą różnicą ,że teraz niestety ze względu na kontuzję kolana jadę z nimi na turnus rehabilitacyjny połączony z wypoczynkiem


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: niedrogie wakacje
PostNapisane: 2016-07-22, 08:53 
ja z kolei wgl biurom podróżny nie ufam, u mnie w Krakowie znów jakieś padło i człowiek byłby tylko cały urlop w strachu, wyjazdy na własną rękę organizuję, a tym roku akurat bez większego problemu bo i tak zostajemy w Polsce i jedziemy do agroturystyki brzezina na jezioro żeby pocieszyć się pięknem przyrody, ciszą i spokojem, myślałam też o wyjeździe nad morze ale jednak doszłam do wniosku że parawan na parawanie to żaden relaks i nie tego mi w trakcie wolnego trzeba


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: niedrogie wakacje
PostNapisane: 2016-07-25, 09:27 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-10-13, 19:49
Posty:72
Jeśli lubicie wędrówki po górach powinniście pamiętać od odpowiednich butach i ubraniach, muszą być dobrej jakości i na tym bym nie oszczędzała bo to kwestia nie tylko wygody ale i bezpieczeństwa, jeśli jeszcze nie macie zajrzyjcie na 8a.pl , tam jest wszystko czego można na takiej wyprawie potrzebować.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO