dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Sprawdziłeś - poleć!
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-10-24, 11:52 
Ja mam sprawdzone biuro podróży Damar. Bylismy z nimi całą rodzinkach juz na trzech wakacjach za granicą. Raz był to Cypr, raz Grecja, a teraz Hiszpania. Wszystkie trzy wczasy były świetnie zorganizowane.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Sprawdziłeś - poleć!
PostNapisane: 2017-11-15, 15:10 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2017-11-10, 22:55
Posty:6
Dużo osób widze poleca włochy.. a jaką część? Ja sie zamierzam przygotowac do wakacji i zwiedzania i zapisac sie na jakis kurs jezykowy np https://lincoln.edu.pl/krakow/jezyk-wloski/ i w pelni pozwiedzac okolice bo zazwyczaj wycieczki fakultatywne sa dość drogie a co mi po nich skoro nic nie zrozumiem:D a drogo jest we włoszech? czytałam ze nie az tak... szczegolnie w lokalnych knajpkach


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sprawdziłeś - poleć!
PostNapisane: 2018-01-01, 22:16 
Jakbyście szukali dobrej restauracji w Warszawie, to polecam wam bardzo Funky Fish. Mają przepyszne rybki, super przyrządzane. No i ceny też super


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Sprawdziłeś - poleć!
PostNapisane: 2018-01-15, 15:58 
Ja dla wszystkich studentów, jako formę podróżowania polecam wyjazdy typu work&travel - świetna opcja i żeby podróżować i zdobywać doświadczenie, które fajnie prezentuje się w CV, ja akurat z Camp America https://www.campamerica.pl/ w Stanach byłam i najchętniej w ogóle bym nie wracała z programu bo było cudownie


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Sprawdziłeś - poleć!
PostNapisane: 2018-03-07, 10:14 
Ja mam sprawdzony hotel w Kudowie Zdroju, a mianowicie verde montana. Mialam okazję tam byc na tegorocznych feriach i było naprawdę super. W hotelu maja basen i saunę, co jest dostępne dla wszystkich. No a sama miejscowość warta odwiedzenia.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Sprawdziłeś - poleć!
PostNapisane: 2018-04-03, 12:07 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2013-06-18, 22:54
Posty:64
dorka napisał(a):
Dużo osób widze poleca włochy.. a jaką część? Ja sie zamierzam przygotowac do wakacji i zwiedzania i zapisac sie na jakis kurs jezykowy np https://lincoln.edu.pl/krakow/jezyk-wloski/ i w pelni pozwiedzac okolice bo zazwyczaj wycieczki fakultatywne sa dość drogie a co mi po nich skoro nic nie zrozumiem:D a drogo jest we włoszech? czytałam ze nie az tak... szczegolnie w lokalnych knajpkach


Włochy nie są najtańsze. Zależy gdzie się wybierasz. Najlepiej kupować combo-bilety
https://www.summerbench.pl/venezia-unica-bilety-w-wenecji/

_________________
Ovo ti je, brate, lose da ne moze gore
opet niko nije kriv - krivo je more


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sprawdziłeś - poleć!
PostNapisane: 2018-05-14, 20:55 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-05-09, 11:46
Posty:184
Polecam Wezyra każdemu kto chce odwiedzić Turcję. Biuro z tradycją,wszystko bez problemów załatwione. Byłem z nimi 3 razy i pojadę na pewno jeszcze nie raz.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sprawdziłeś - poleć!
PostNapisane: 2018-05-22, 14:31 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-11-26, 22:01
Posty:60
Ja bardzo polecam Zamek w Janowie Podlaskim! Super klimatyczne miejsce. Mają fajne spa i pyszne jedzonko :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sprawdziłeś - poleć!
PostNapisane: 2018-08-30, 10:34 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2018-05-24, 18:14
Posty:61
Shelby napisał(a):
Ja bardzo polecam Zamek w Janowie Podlaskim! Super klimatyczne miejsce. Mają fajne spa i pyszne jedzonko :)

Zgadzam się z kolegą powyżej :) Tydzień temu wróciłam stamtąd, bo zachęciły mnie różne pozytywne opinie o Zamku Biskupim. W restauracji panuje fajny klimat, obsługa profesjonalna i jedzenie bardzo dobre i na wysokim poziomie. No i okolice malownicze więc dla duszy też coś się znajdzie :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sprawdziłeś - poleć!
PostNapisane: 2018-09-06, 13:22 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-11-26, 22:01
Posty:60
Super, że też Cię miejsce urzekło! :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO