dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Sprawdziłeś - poleć!
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-12-19, 20:45 
Adept
Offline

Dołączył(a):2016-11-25, 19:43
Posty:16
Ja mogę z czystym sumieniem polecić restaurację Szafarnia 10 w Gdańsku. Przepyszne jedzenie, bardzo elegancko. Miła obsługa. A do tego ten widok z tarasu. Naprawdę piękne miejsce i warto tam zajrzeć przy okazji pobytu w tym mieście.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sprawdziłeś - poleć!
PostNapisane: 2017-01-13, 14:02 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2014-01-19, 00:16
Posty:61
Do restauracji wskoczę przy okazji, a ja polecam Interhome (biuro podróży) gdzie wynajmujesz sobie domek lub kwaterę, mają bogatą ofertę zwłaszcza za granicą. Ja wynajmowałam akurat w Chorwacji, można też zabierać zwierzęta, bo to często stanowi problem wyjazdowy.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sprawdziłeś - poleć!
PostNapisane: 2017-01-13, 21:55 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
teraz coraz rzadziej, większość placówek pozwala jednak na pupila ze sobą


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sprawdziłeś - poleć!
PostNapisane: 2017-01-24, 11:39 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-01-16, 10:24
Posty:11
A ja również polecę Chorwację byłęm 2 lata temu i jest super. Można w miarę łatwo znaleźć tam hotel w przystępnej cenie i to bez dodatkowych kłopotów. Po za tym jest dobre połącznenie. Na drugim miejscu polecałbym Grecję ;p


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sprawdziłeś - poleć!
PostNapisane: 2017-01-28, 09:28 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-08-29, 20:53
Posty:153
samba_mamba napisał(a):
teraz coraz rzadziej, większość placówek pozwala jednak na pupila ze sobą


Oj, niespecjalnie, może więcej, ale nadal mało przynajmniej w Polsce, moze za granicą chętniej?

Trejwel mi się też marzy Chorwacja, dla nas jest kuszące, że można pojechać samemu samochodem.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sprawdziłeś - poleć!
PostNapisane: 2017-02-08, 21:44 
Polecam Włochy i Chorwację na wakacyjny wyjazd. Moim zdaniem warto zaplanować np 3 tygodnie urlopu i pojeździć po Włoszech zatrzymywać sie na 2-3 dni i jechać dalej. Noclegi można po rezerwować na Interhome. Uwielbiam tak spędzać wakacje. Super sprawa to Euro trip ale w tej chwili ciężko nocuje sie na parkingach na południu Francji bo strach, że napadną,koniecznie trzeba już łapać nocleg pod dachem.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Sprawdziłeś - poleć!
PostNapisane: 2017-02-09, 13:57 
to prawda zgadzam się, że większość placóek zezwala na zwierzęta. Co do tego, że teraz strach na parkingu przenocować, to się zgadzam z tym ;) a co do wyjazdów do Chorwacji to zwróćcie uwage, że to już jest dobry moment żeby pomyśleć co z wakacjami :D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Sprawdziłeś - poleć!
PostNapisane: 2017-02-09, 13:58 
.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Sprawdziłeś - poleć!
PostNapisane: 2017-02-09, 14:01 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-01-16, 10:24
Posty:11
to prawda zgadzam się, że większość placówek zezwala na zwierzęta. Co do tego, że teraz strach na parkingu przenocować, to tez się zgadzam ;) a co do wyjazdów do Chorwacji to zwróćcie uwage, że to już jest dobry moment żeby pomyśleć co z wakacjami :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sprawdziłeś - poleć!
PostNapisane: 2017-02-10, 13:17 
My jeżdżąc teraz na wakacje zawsze dbamy o to żeby nasze dzieci się nie nudziły i żeby miały co robić. W zeszłe wakacje bylismy w mielnie, a zatrzymaliśmy się w hotelu Unitral: http://www.unitral.pl/. Mają tam udogodnienia rózne dla dzieciaków, także miejsce przyjazne na wyjazdy rodzinne, możecie śmiało sie wybierać :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO