dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Sprawdziłeś - poleć!
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-06-02, 22:06 
Adept
Offline

Dołączył(a):2015-04-02, 12:14
Posty:16
śmiało moge polecić nadmorski ośrodek Bajkowy Zakątek w Rusinowie (http://www.adam.jaroslawiec.pl/) . Atrakcyjna okolica, duże przytulne domki do wynajęcia ale i jak ktoś chce jest pole namiotowe, domki kempingowe. Plac zabaw, boiska, korty tenisowe. Ja jestem pod wrażeniem tego miejsca. Nawet pieska mozna zabrac ze sobą


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sprawdziłeś - poleć!
PostNapisane: 2015-07-26, 13:33 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
A jak tam cenowo?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sprawdziłeś - poleć!
PostNapisane: 2015-08-21, 12:38 
Cenowo bardzo dobrze jest w Rzeszowie - hotel Ferdynand. Ceny jak w większości hoteli z serii Best Western, czyli nisko za dobrą jakość. Jak byliście w innych miastach to wiecie jak tam jest. Sam hotel oceniam bardzo dobrze, ma 3 gwiazdki ale wyglada na wiecej :D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Sprawdziłeś - poleć!
PostNapisane: 2015-11-17, 16:03 
Rzeszów - hotel Ferdynand.
Bardzo polecam. lokalizacja super - blisko rynku i dworca (jechalismy na tydzien rodzina 2+2, pociągiem, wyobraźcie sobie ile bagaży, i jak sie miło zaskoczyliśmy). Hotel jest klasy ***+, wiec jest podwyższony standard. Cenowo tez spoko, szczególnie że często rzucaja na stronę promocje (my za rejestrację przez internet dostaliśmy darmową obiadokolacje - dobra sprawa). Obsluga miła, nie jest nachalna. Tak wiec jak na Rzeszow to bylam zaskoczona jakościa


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Sprawdziłeś - poleć!
PostNapisane: 2015-11-18, 17:09 
a ja z kolei mogę powiedzieć co nieco o hotelu Rialto w Warszawie. Klasa sama w sobie, hotel ma 5 gwiazdek. Nie jeżdżę często po takich hotelach, tu byłam na podróży słuzbowej i muszę przyznać, że byłam bardzo milo zaskoczona, bo nie jest to zwykła sieciówa. Podobno każdy pokój ma inny wystrój, ale wszystko jest zachowane w stylu art-deco.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Sprawdziłeś - poleć!
PostNapisane: 2015-11-19, 22:24 
o, pierwszy raz widze ten temat, a szkoda, bo jezdze dosc duzo. no ale to zaczne moze od mojej ostatniej podrozy, czyli Arkadia Spa w Opolu. Moim zdaniem jedno z fajniejszych SPA w ktorych mialam okazje przebywac. troche szkoda, ze w Polsce tak te spa traktujemy jako nie wiadomo jaki luksus. oczywiscie nie mowie, ze nie jest, natomiast ceny na przyklad w tym wcale nie sa takie wysokie, jak by sie moglo wydawac


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Sprawdziłeś - poleć!
PostNapisane: 2016-01-21, 08:24 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2013-07-10, 18:11
Posty:84
Ja mam swój sprawdzony i w każdym sezonie odwiedzany Hotel Nosalowy Dwór w Zakopanym - miejsce klimatyczne. Piękne widoki z rana. Spokojna okolica. Zimą blisko do wyciągu przy Nosalu. W hotelu oczywiście SPA, basen. Co jeszcze.... jedzenie super, dużo! a jak smacznie. Personel miły, o wszystko mozna pytać. Ceny standardowe moim zdaniem. My się i w tym roku tam wybieramy.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sprawdziłeś - poleć!
PostNapisane: 2016-01-22, 14:14 
Ja dla kobiet w ciąży i matek z małymi dziećmi mogę polecić SPA Unitral. Bardzo fajne zabiegi i masaże :).


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Sprawdziłeś - poleć!
PostNapisane: 2016-02-12, 12:03 
Talaria w Trojanowie, rewelacyjne spa dla kobiet ;) bardzo duzo relaksujacych zabiegow, uwielbiam tam jezdzic


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Sprawdziłeś - poleć!
PostNapisane: 2016-02-12, 13:09 
mi sie bardzo podoba w hotelu jaworowy dwór pod Warszawą, piekne miejsce, bardzo klimatyczny dworek, warto odwiedzic to miejsce


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO