dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Sprawdziłeś - poleć!
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-07-22, 10:53 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2014-07-22, 10:12
Posty:1
Ja polecam Korona Park na Podlasiu w miejscowości Klewinowo. Hotel daje możliwość wspaniałego wypoczynku w w otoczeniu przyrody. Dla zainteresowanych link do strony z prezentacją hotelu http://www.e-konferencje.pl/obiekt/korona-park-klewinowo/3115/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sprawdziłeś - poleć!
PostNapisane: 2014-08-12, 12:27 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-02-12, 14:14
Posty:141
To ja Wam polecę coś od siebie ;)

Zgodnie z formułą:

Hostel w Krakowie.

Jeśli chodzi o warunki, to bardzo czysto i schludnie. Pokoje są 2, 6 i 8-osobowe. Do dyspozycji jest też salon z tv i kuchnia z jadalnią.
Co do ceny za nocleg w sezonie wakacyjnym to zależne od pokoju. Bo np w 2 osobowym koszt 55 zł od osoby, a już w 8 osobowym 35 zł od osoby. Także jak na Kraków to uważam, że spoko ceny. No a poza sezonem jest jeszcze taniej ;)
Jesli chodzi o gospodarzy to na recepcji zawsze ktoś jest 24 na dobę, więc bez problemu zawsze można liczyć na czyjąś pomoc.
Hostel mieści się na cichym osiedlu na ulicy Horaka. Do centrum mamy kawałek, ale bez problemu można dojechać komunikacją miejską. A jeśli ktoś jest samochodem to może liczyć na darmowy parking ;)
Ja jakoś wcześniej miałam marne doświadczenia z hostelami, ale ten uważam, że działa bez zarzutu.
Namiar na hostel http://hostelgreendragon.eu/pl/

_________________
Ta na avatarze to nie ja :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sprawdziłeś - poleć!
PostNapisane: 2014-08-13, 12:32 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-02-01, 17:23
Posty:69
oo super wątek! a takie hostele jak na przykład opisała Karola bardzo polecam, bo można właśnie w dobrej cenie znaleźć przytulne miejsce/pokój.

_________________
VIVE MEMOR, QUAM SIS AEVI BREVIS


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sprawdziłeś - poleć!
PostNapisane: 2014-08-30, 15:05 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 11:32
Posty:491
Lokalizacja: Warszawa
ja mogę wam polecić ciekawe miejsce na wypad z rodziną a zwłaszcza z dziećmi, Park rozrywki w Zatorlandzie, znajdziecie tak kilka parków rozrywki m.in.: park mitologii, owadów, bajek no i oczywiście dino park. Na miejscu można skorzystać z noclegu, a warto bo naprawdę przez dwa dni czyli przez weekend jest co robić w Parku. Teraz 13-14 września jest u nich organizowany Live Festiwal w Zartorlandzie, będzie sporo gwiazd i kabarety, bilety śmiesznie tanie ok 15 zł więc jak ktoś mieszka blisko to warto skorzystać.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sprawdziłeś - poleć!
PostNapisane: 2014-11-21, 11:11 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2014-11-21, 11:04
Posty:6
Ja polecam serwis rezerwacyjny BookApart, ma dużą bazę noclegów w Polsce i za granicą. Łatwo znaleźć coś dla siebie :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sprawdziłeś - poleć!
PostNapisane: 2014-12-28, 16:19 
aaneczkaa napisał(a):
ja mogę wam polecić ciekawe miejsce na wypad z rodziną a zwłaszcza z dziećmi, Park rozrywki w Zatorlandzie, znajdziecie tak kilka parków rozrywki m.in.: park mitologii, owadów, bajek no i oczywiście dino park. Na miejscu można skorzystać z noclegu, a warto bo naprawdę przez dwa dni czyli przez weekend jest co robić w Parku. Teraz 13-14 września jest u nich organizowany Live Festiwal w Zartorlandzie, będzie sporo gwiazd i kabarety, bilety śmiesznie tanie ok 15 zł więc jak ktoś mieszka blisko to warto skorzystać.


aaneczkaa byłam w Dinozatorlandzie i też byłam zadowolona, choć wcześniej nie miałam bladego pojęcia, że u nas coś takiego istnieje. A co do mojej rekomendacji - skoro zima w pełni - mogę Wam zaproponować biuro turystykastudencka - mają sporo wyjazdów zimowych w atrakcyjnych cenach, sympatycznych instruktorów i przewodników. Co ważne - sami sprawdzają miejsca/hotele/ miejscowości, zanim znajdą się w ofercie biura. ps. Nie musicie być studentami, żeby skorzystać z ich oferty ;) Pozdro, Maja


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Sprawdziłeś - poleć!
PostNapisane: 2015-02-06, 00:46 
Adept
Offline

Dołączył(a):2014-12-22, 15:39
Posty:25
Ja polecam restaurację Bazylia (www.restauracja-bazylia.pl) - fajna knajpka w totalntym zaciszu ale za to na jakiej trasie! Znajduje sie dokladnie miedzy Rynkiem głównym (niedaleko polaczenia Grodzka-Stradomska) a Kazimierzem. Fajne włoskie jedzenie, fajna stylów knajpy, ceny konkurencyjne względem sąsiadujących restauracji, usytuowanie tuz pod Wawelem:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sprawdziłeś - poleć!
PostNapisane: 2015-02-22, 13:44 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Często bywam w Krakowie - nie omieszkam sprawdzić. :)

Ja polecam Willę pod Różą w Poroninie. Spędzam tu właśnie urlop i jestem zachwycona relacją ceny do komfortu i warunków. Pokoje są śliczne, w drewnie, z łazienkami, wszędzie czyściutko, pachnąco i wszędzie blisko. :) No zakochana jestem w tym miejscu i na pewno tu wrócę.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sprawdziłeś - poleć!
PostNapisane: 2015-04-07, 13:49 
Hej! Byłam niedawno nad morzem z moim mężem i zatrzymaliśmy się w przyjemnym hotelu Irena, który mogę polecić ze względu na dobrą cenę, czystość i sympatyczny personel. Do morza tez za daleko nie mieliśmy:) W ogóle lubimy się tak wybrać nad polskie morze jak jeszcze nie ma tłumów i nie jest za gorąco, bo ja niezbyt mogę się opalać. Chociaż zazdroszczę tym co leżą sobie plackiem na piasku, piją zimne piwko i tak pół dnia:)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Sprawdziłeś - poleć!
PostNapisane: 2015-04-29, 09:13 
Adept
Offline

Dołączył(a):2014-07-29, 19:44
Posty:15
Siostra była z koleżanką na początku marca w Bergamo. Nocowały u takiej dziewczyny Simone, która wynajmuje pokój turystom. Mieszkanie znajduje się w tej starszej części miasta. Dziewczyna bardzo sympatyczna, warunki bardzo dobre no i lokalizacja idealna - autobusem bezpośrednio z lotniska Bergamo z 20 minut. Gdyby ktoś potrzebował namiaru lub więcej informacji to mogę dopytać i przekazać kontakt.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO