dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Sprawdziłeś - poleć!
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-04-01, 12:24 
Jeśli ktoś nie ma pomysły na weekend, to z czystym sumieniem mogę polecić Hotel Fedynand w Rzeszowie. Super miejsce, z wygodnymi łóżkami ;). Lokalizacja idealna, a do tego żadne hotel nie ma takich promocji jak oni


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Sprawdziłeś - poleć!
PostNapisane: 2016-04-11, 14:10 
szukam sprawdzonego biura podróży - dla jasności chcę się pierwszy raz wybrać na wakacje all inclusive a nie chcę zostać na lodzie będąc na miejscu. Czy w ogóle sprawdzanie biuro podroży w rejestrze dłużników, np.: RD ERIF ma sens? Czy ktoś korzystał z takich usług?
https://www.infokonsument.pl/lp2016/


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Sprawdziłeś - poleć!
PostNapisane: 2016-05-12, 09:40 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2016-05-06, 22:30
Posty:52
lemure567 napisał(a):
szukam sprawdzonego biura podróży - dla jasności chcę się pierwszy raz wybrać na wakacje all inclusive a nie chcę zostać na lodzie będąc na miejscu. Czy w ogóle sprawdzanie biuro podroży w rejestrze dłużników, np.: RD ERIF ma sens? Czy ktoś korzystał z takich usług?
https://www.infokonsument.pl/lp2016/


Myślę, że warto sprawdzić dane biuro podróży pod każdym kątem.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sprawdziłeś - poleć!
PostNapisane: 2016-07-06, 10:09 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-08-13, 19:03
Posty:62
ja byłam w tamtym roku we Włoszech. Moje nowe ulubione miejsce na ziemi zaraz po Polsce oczywiście! :) ten klimat eh.. czułam się jak w tych starożytnych filmach. Z tego co pamiętam bilety na samolot rezerwowałam przez http://www.eloty.pl/wlochy/rzym/ ze względu na to, że było bardzo dużo przewoźników do wyboru a dla mnie to bardzo ważne. Do tego tanio nawet wyszło więc oprócz miejsca polecam też taki sposób latania


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sprawdziłeś - poleć!
PostNapisane: 2016-08-03, 07:09 
Jeżeli ktoś szuka sprawdzonego miejsca an nocleg nad morzem, to ja polecam grand lubicz w ustce. Super hotel, pyszne jedzenie, mnóstwo atrakcji: spa, aquapark, kręgle, bary itd.. Uwielbiam tam jeździć, najlepszy hotel w jakim do tej pory byłam.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Sprawdziłeś - poleć!
PostNapisane: 2016-08-30, 23:00 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2016-08-30, 22:49
Posty:4
Na romantyczne wypady do stolicy polecam Rialto - byłam tam raz na biznesowym spotkaniu w delegacji, a drugim razem z mężem. Świetny klimat, a te marmury w łazienkach i ogółem wystrój tego hotelu niespotykany. Cenowo co najważniejsze jak na pięć gwiazdek jes bardziej niż przyzwoicie bym powiedziała


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sprawdziłeś - poleć!
PostNapisane: 2016-09-06, 21:32 
Słuchajcie, jest mega miejsce na wypad pod namiot:D ośrodek nazywa się Jałowiec i jest koło Dębicy. Można się pokąpać, łowić ryby jak ktoś lubi, generalni bardzo fajne miejsce na wypad ze znajomymi;)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Sprawdziłeś - poleć!
PostNapisane: 2016-09-13, 18:45 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-26, 14:06
Posty:291
Na weekend warto pojechać w góry do Szczawnicy i nie koniecznie pod namiot,ponieważ w każdym domu można znaleźć tani nocleg,ewentualnie nad Grajcarkiem znajduje się budynek PTTK,też można tanio wynająć pokoje.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sprawdziłeś - poleć!
PostNapisane: 2016-10-11, 09:37 
moim zdaniem niezależnie czy chodzi o dłuższy czy krótszy pobyt bezkonkurencyjny jest http://www.hotel-lubicz.pl/ w Ustce, jeździmy tam z mężem od dłuższego czasu i za każdym razem wracaliśmy zadowoleni, najbardziej lubimy spędzać tam romantyczne weekendy bo jednak takie spontaniczne wyjazdy, które chociaż na chwilę pozwalają oderwać się od codziennych obowiązków są dla nas znacznie bardziej cenne


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Sprawdziłeś - poleć!
PostNapisane: 2016-11-16, 00:37 
A jeśli chodzi o naprawdę dobre jedzenie to ja jak najbardziej polecam wam Salto na wilczej w Warszawie. Pyszne jedzonko, szczególnie ryby. No i do tego bardzo miła obsługa i niepowtarzalna atmosfera :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO