dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Sprawdziłeś - poleć!
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-02-10, 15:41 
Ja jeżdzę od kilku lat na wycieczki z Novum travel. Świetne biuro, pan Dariusz wszystko tam organizuje tak jak trzeba, nie ma sie czym martwić :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Sprawdziłeś - poleć!
PostNapisane: 2017-02-10, 20:05 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2016-08-01, 14:13
Posty:53
Ja w tamtym roku znalazłam sobie ofertę all inclusive na Internecie (bodajże SPAM) i byłam bardzo zadowolona. Polecieliśmy na Chorwację, 7 dni, all inclusive, blisko plaży, pogoda dopisywała przez cały wyjazd. Wakacje marzenie. W tym roku wybieramy się do Włoch :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sprawdziłeś - poleć!
PostNapisane: 2017-02-12, 23:56 
Jeśli chodzi o Polskę to ja bardzo polecam pałacyk łąkomin. Byłam tam zz rodzinką w zeszłe wakacje i musze przyznać że świetne miejsce :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Sprawdziłeś - poleć!
PostNapisane: 2017-02-20, 13:55 
Ja byłam w zeszłym roku na maderze i to były wakacje mojego życia! Czysta woda, piękne widoki i przemili ludzie to coś czego mi trzeba na wakacjach. Korzystałam z oferty biura clm holidays i jestem bardzo zadowolona z organizacji i hotelu


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Sprawdziłeś - poleć!
PostNapisane: 2017-02-20, 15:10 
Wyjazdy na wakacje z Novum Travel to czysta przyjemność :) Nie dosć , że mają ciekawe propozycje w dobrych cenach, to jeszcze te wyjazdy są świetnie zorganizowane. Od przejazdów komfortowymi autokarami przez wyżywienie aż po atmosferę :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Sprawdziłeś - poleć!
PostNapisane: 2017-02-20, 18:31 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2016-08-01, 14:13
Posty:53
Ja w tamtym roku byłam na wakacjach w Grecji, a ofertę znalazłam na suncenter.pl i byłam bardzo zadowolona. Widziałam podobną ofertę na innej stronie do tego samego miejsca i była kilkaset złotych droższa jeśli chodzi o 2 osoby. W tym roku też już powoli przeglądam oferty


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sprawdziłeś - poleć!
PostNapisane: 2017-02-24, 23:46 
kurkawodna napisał(a):
Ja byłam w zeszłym roku na maderze i to były wakacje mojego życia! Czysta woda, piękne widoki i przemili ludzie to coś czego mi trzeba na wakacjach. Korzystałam z oferty biura clm holidays i jestem bardzo zadowolona z organizacji i hotelu

Też byłam na Maderze, jedne z lepszych wakacji, cudowne miejsce, mam nadzieje, że jeszcze kiedyś spędzę tam wakacje :) Pojechałam ze znajomymi, wynajęliśmy cały dom z basenem przez Interhome, polecam :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Sprawdziłeś - poleć!
PostNapisane: 2017-02-26, 13:25 
Pożeracz niewiniątek
Offline

Dołączył(a):2006-04-13, 14:22
Posty:1156
Jak się nawadniać: https://www.youtube.com/watch?v=W_JH09PSG0A

_________________
medicus curat, natura sanat.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sprawdziłeś - poleć!
PostNapisane: 2017-02-26, 21:45 
Helga napisał(a):
kurkawodna napisał(a):
Ja byłam w zeszłym roku na maderze i to były wakacje mojego życia! Czysta woda, piękne widoki i przemili ludzie to coś czego mi trzeba na wakacjach. Korzystałam z oferty biura clm holidays i jestem bardzo zadowolona z organizacji i hotelu

Też byłam na Maderze, jedne z lepszych wakacji, cudowne miejsce, mam nadzieje, że jeszcze kiedyś spędzę tam wakacje :) Pojechałam ze znajomymi, wynajęliśmy cały dom z basenem przez Interhome, polecam :)

Na Maderze z Interhome nie byłam, ale byłam rok temu we Włoszech w Toskanii, jedne z lepszych wakacji w moim życiu :) Zakochałam sie we Florencji. W tym roku stawiam na Rzym i okolice. Mam zarezerwowany domek juz od 2 miesięcy.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Sprawdziłeś - poleć!
PostNapisane: 2017-02-27, 17:23 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-01-16, 10:24
Posty:11
Z Interhome też korzystałem, jak już powiedziałem świetna alternatywa dla hoteli. Nie ma się czego bać, bo jest tanio w grupie no i bezpiecznie :D
W tym roku też się zastanwiamy, bo musimy te całe urlopy już poplanować


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO